Pytanie na śniadanie

Artykuły - Pytanie na śniadanie (87)

 • Ida Nowakowska tuż po porodzie wróciła na plan "Pytania na śniadanie". Fani podzieleni

  Ida Nowakowska tuż po porodzie wróciła na plan "Pytania na śniadanie". Fani podzieleni

  Ida Nowakowska urodziła swoje pierwsze dziecko niespełna trzy tygodnie temu. Mimo to zdążyła wrócić już do studia programu telewizyjnego "Pytanie na śniadanie". Z okazji Dnia Matki dziennikarka współprowadziła środowy odcinek. Nie wszystkim widzom spodobał się tak szybki powrót do pracy.
 • Marzena Rogalska słynęła z wpadek w TVP!

  Marzena Rogalska słynęła z wpadek w TVP!

  Marzena Rogalska przez 12 lat pracowała w TVP, prowadząc program śniadaniowy "Pytanie na śniadanie". W tym czasie widzowie pokochali ją za dystans do siebie, poczucie humoru i... wpadki! Dziennikarka zaliczyła ich całkiem sporo na wizji i z pewnością po odejściu z TVP ma co wspominać.
 • Izabella Krzan: Prowadzenie „Pytania na śniadanie” zawsze było moim marzeniem

  Izabella Krzan: Prowadzenie „Pytania na śniadanie” zawsze było moim marzeniem

  Izabella Krzan nie ukrywa, że poprowadzenie pierwszego w jej karierze "Pytania na śniadanie" wiązało się z ogromnymi emocjami. O nominacji do tej roli dowiedziała się zaledwie kilkanaście godzin przed programem. I choć na początku pojawiły się wątpliwości, czy poradzi sobie z tym wzywaniem, to po chwili namysłu uznała, że warto iść za ciosem. Miała za sobą nieprzespaną noc i czuła się mocno zestresowana, jednak na wizji poradziła sobie doskonale. Jak podkreśla, jest też bardzo wdzięczna za pomoc i wsparcie Tomaszowi Kammelowi, natomiast Marzenie Rogalskiej kibicuje w dalszej karierze zawodowej.
 • Marcelina Zawadzka tak relaksuje się na wakacjach!

  Marcelina Zawadzka tak relaksuje się na wakacjach!

  Marcelina Zawadzka po stresującej sytuacji z pracą w TVP i problemami z oszustwem podatkowym postanowiła nieco odpocząć. Gwiazda przebywa na ekskluzywnych wakacjach i właśnie pochwaliła się kuszącymi zdjęciami z rajskiej plaży!
 • ​Izabella Krzan na dłużej w "Pytaniu na śniadanie"

  ​Izabella Krzan na dłużej w "Pytaniu na śniadanie"

  Tymczasowe zastępstwo za Marzenę Rogalską, która nagle odeszła z TVP, czy wejście do grona gospodarzy "Pytania na śniadanie" na stałe? Do tej pory nie było wiadomo, którą z tych opcji szykują dla Izabelli Krzan szefowie TVP. Wszystko wskazuje jednak na to, że bardziej prawdopodobny jest ten drugi scenariusz. Modelka zdradziła właśnie na Instagramie, że w najbliższych miesiącach będzie można ją oglądać w popularnym programie śniadaniowym.
 • Jak wypadł debiut Izabelli Krzan w "Pytaniu na śniadanie"?

  Jak wypadł debiut Izabelli Krzan w "Pytaniu na śniadanie"?

  Nie miała zbyt wiele czasu, by się przygotować do pierwszego w życiu występu w roli prowadzącej „Pytanie na śniadanie”. Dodatkowo znalazła się tam w zastępstwie za bardzo lubianą przez widzów Marzenę Rogalską, której rezygnacja wywołała burzliwą dyskusję. Izabella Krzan zadania łatwego nie miała. A czy spodobała się widowni porannego programu TVP? Jedni docenili jej elegancję i klasę, ale pojawiły się też zarzuty, że ma fatalną dykcję i nieprzyjemny tembr głosu.
 • Marcelina Zawadzka nie wraca do "Pytania na śniadanie". Kto ją zastąpi?

  Marcelina Zawadzka nie wraca do "Pytania na śniadanie". Kto ją zastąpi?

  Małgorzata Opczowska z TVP Info zastąpi Marcelinę Zawadzką w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie" - do takich informacji dotarł portal Wirtualnemedia.pl. Zniknięcie z anteny Telewizji Polskiej Marceliny Zawadzkiej związane jest z zarzucanymi byłej modelce oszustwami skarbowymi.
 • Cichopek w "Pytaniu na śniadanie". Co na to mąż?

  Cichopek w "Pytaniu na śniadanie". Co na to mąż?

  Katarzyna Cichopek została nową prowadzącą "Pytania na śniadanie", co oznacza, że będzie chodziła do pracy bladym świtem. Czy oznacza to także, że jej życie rodzinne przewróci się do góry nogami? Aktorka i jej mąż się tego nie boją. A to dlatego, że w ich domu to właśnie Marcin Hakiel organizuje rodzinie poranki, robi śniadania i wyprawia dzieci do szkoły.
 • Tamara Gonzalez Perea szczerze o odejściu z "Pytania na Śniadanie". Padły mocne słowa!

  Tamara Gonzalez Perea szczerze o odejściu z "Pytania na Śniadanie". Padły mocne słowa!

  Tamara Gonzalez Perea, znana również jako Macademian Girl, nagrała obszerne wideo, w którym m.in. odniosła się do swojego odejścia z programu "Pytanie na Śniadanie". W szczerej wypowiedzi nie zabrakło mocnych akcentów - "Czułam się terroryzowana" - przyznała.
 • Tamara Gonzalez Perea szczerze o zwolnieniu z TVP

  Tamara Gonzalez Perea szczerze o zwolnieniu z TVP

  Tamara Gonzalez Perea przerwała milczenie! W prawie 40-minutowym wideo, które opublikowała na swoim Instagramie, wyjaśniła prawdziwe powody odejścia z "Pytania na śniadanie". W szczerej wypowiedzi padły mocne słowa - "Czułam się terroryzowana".

Zdjęcia - Pytanie na śniadanie (9)

Filmy - Pytanie na śniadanie (7)

 • Paulina Krupińska

  Paulinie Krupińskiej, podobnie jak Marcelinie Zawadzkiej, udało się po wygraniu konkursu piękności na dłużej zagościć w show-biznesie. Piękna szatynka w 2012 roku zdobyła koronę Miss Polonia. Miała wówczas 25 lat. Krótko po sukcesie Krupińska trafiła przed kamerę. Szybko okazało się, że dobrze sprawdza się w roli prowadzącej. Mogliśmy oglądać ją m.in. w "Klinice urody" oraz autorskim cyklu w "Pytaniu na śniadanie". W 2015 roku na świat przyszło pierwsze dziecko pani Pauliny - córka Antonina, a dwa lata później syn Jędrzej. Ojcem dzieci jest muzyk Sebastian Karpiel-Bułecka. W lipcu 2018 roku para powiedziała sobie sakramentalne "tak".
 • Marcelina Zawadzka o "Pytaniu na śniadanie": Dużo do poprawy

 • Anna Popek zostaje w programie "Pytanie na Śniadanie"

  Bardzo cenię swoją nową szefową i wiem, że się dogadamy – podkreśla Anna Popek. Dziennikarka dementuje doniesienia medialne o jej niepewnej przyszłości w programie "Pytanie na Śniadanie". Przyznaje też, że tego typu plotki są dla niej lekcją pokory, której czasami powinien doświadczyć każdy człowiek. O zagrożonej karierze Anny Popek napisał we wtorek portal Pudelek.pl. Z tekstu wynikało, że pozycja dziennikarki w porannym paśmie TVP2 od dawna jest bardzo niepewna. Od momentu objęcia programu przez nową szefową - Bernadettę Bieszczanin – jej sytuacja miała stać się wręcz "fatalna". Według portalu Popek jest gotowa nawet obniżyć swoje wynagrodzenie, aby tylko pozostać w programie "Pytanie na Śniadanie". Anna Popek przyznaje, że artykuł ten bardzo ją zasmucił, zwłaszcza, że jego autor musi być blisko związany z mediami.
 • W "Pytaniu na śniadanie" Tomasz Kammel będzie uczył jak się skutecznie komunikować

  "Jak gadać, żeby się dogadać" to tabletka na troski i nieporozumienia – zapowiada swój cykl w „Pytaniu na śniadanie” Tomasz Kammel. Znany dziennikarz przyjrzy się komunikacji międzyludzkiej i popełnianym w niej błędom. Kammel będzie uczył widzów jak się mądrze komunikować, rozładować agresję rozmówcy oraz zjednywać sobie ludzi poprzez mowę ciała. – Cykl „Jak gadać żeby się dogadać” to jest taka tabletka na troski wynikające z tego, że czasami nie wiemy za bardzo jak dobrze ze sobą porozmawiać, żeby nie było konfliktów, żeby załatwić wszystko prosto, łatwo i przyjemnie. Bo często o jedno słowo za dużo powoduje siedem cichych dni. Albo na przykład czyjaś agresja, której w ogóle nie jesteśmy powodem tak nas wkurza, że odpowiadamy na nią naszą agresją i wtedy już jest gotowa awantura – mówi Tomasz Kammel.