Pytanie na śniadanie

Artykuły - Pytanie na śniadanie (76)

 • Wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Rzucił pieczywem o ziemię

  Wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Rzucił pieczywem o ziemię

  Łukasz Nowicki zaliczył kolejną telewizyjną wpadkę. Prowadzący program "Pytanie na śniadanie" podczas rozmowy z ekspertkami na temat zdrowej żywności, rzucił talerzem pieczywa o ziemię. Internauci są oburzeni, a dziennikarz się tłumaczy.
 • Awantura w "Pytaniu na śniadanie"

  Awantura w "Pytaniu na śniadanie"

  Nie tylko Edyta Górniak zasłynęła w ostatnim czasie kontrowersyjną wypowiedzią o szczepionkach. W weekendowym wydaniu "Pytania na śniadanie", w którym rozmawiano o COVID-19, temat szczepień stał się przyczyną ogromnej awantury.
 • W TVP kolejne zmiany. Program "Pytanie na Śniadanie" będzie krótszy!

  W TVP kolejne zmiany. Program "Pytanie na Śniadanie" będzie krótszy!

  Od 30 marca "Pytanie na Śniadanie" będzie trwało tylko dwie godziny dziennie. Skąd ta zmiana?
 • Ida Nowakowska o swojej wpadce w "Pytaniu na śniadanie"

  Ida Nowakowska o swojej wpadce w "Pytaniu na śniadanie"

  "Takie rzeczy się zdarzają, to zupełnie nie moja wina, dostałam polecenie na tak zwane 'ucho'" - tak Ida Nowakowska komentuje w wywiadzie z naszym dziennikarzem swoją niedawną wpadkę w "Pytaniu na śniadanie", o której pisały wszystkie media.
 • Wpadka Idy Nowakowskiej w "Pytaniu na śniadanie"

  Wpadka Idy Nowakowskiej w "Pytaniu na śniadanie"

  Nie od dziś wiadomo, że w przypadku programów nadawanych "na żywo" od czasu do czasu pojawiają się pewne nieprzewidziane sytuacje. Tak było w przypadku niedawnego odcinka "Pytania na Śniadanie", w którym - podczas rozmowy z gośćmi - w pewnym momencie doszło do małego nieporozumienia...
 • Ogromna wpadka w "Pytaniu na śniadanie"

  Ogromna wpadka w "Pytaniu na śniadanie"

  Takiej wpadki, jaką zaliczyli właśnie prowadzący "Pytania na śniadanie", dawno w polskiej telewizji nie było. Ekspert Jacek Bilczyński, który nigdy nie miał problemów z piciem, został przedstawiony jako były alkoholik. Coach ostro zareagował na manipulację TVP.
 • "Pytanie na śniadanie" bez Moniki Zamachowskiej

  "Pytanie na śniadanie" bez Moniki Zamachowskiej

  Telewizja Polska zrezygnowała z usług Moniki Zamachowskiej jako prowadzącej "Pytanie na śniadanie" - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Jej następczynią ma zostać Małgorzata Tomaszewska.
 • "Pytanie na śniadanie": Wpadka w programie

  "Pytanie na śniadanie": Wpadka w programie

  Programy "na żywo" potrafią zaskoczyć! Ostatnio widzowie jednego z programów śniadaniowych byli świadkami pomyłki w zapisie pewnego słowa, które - jak się okazało - nie należało do najłatwiejszych...
 • Maciej Miecznikowski (Leszcze) tracił słuch: Było ze mną już bardzo źle

  Maciej Miecznikowski (Leszcze) tracił słuch: Było ze mną już bardzo źle

  W "Pytaniu na śniadanie" Maciej Miecznikowski ujawnił, że miał poważną chorobę słuchu, która groziła, że przestanie słyszeć. Teraz wokalista grupy Leszcze występuje w musicalu "Przerwana cisza", do którego libretto napisał prof. Henryk Skarżyński, twórca Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach i lekarz, który go już kilkakrotnie operował.
 • Monika Zamachowska o sytuacji w TVP? "Odpuśćcie mi na kilka dni, dobrze?"

  Monika Zamachowska o sytuacji w TVP? "Odpuśćcie mi na kilka dni, dobrze?"

  Monika Zamachowska przebywa obecnie na wakacjach nad Bałtykiem, ale nie może w pełni cieszyć się urlopem. W poniedziałek, 22 lipca, okazało się, że jej ekranowy partner Michał Olszański, z którym dziennikarka prowadziła w parze "Pytanie na śniadanie", został odsunięty od prowadzenia programu.

Zdjęcia - Pytanie na śniadanie (9)

Filmy - Pytanie na śniadanie (7)

 • Paulina Krupińska

  Paulinie Krupińskiej, podobnie jak Marcelinie Zawadzkiej, udało się po wygraniu konkursu piękności na dłużej zagościć w show-biznesie. Piękna szatynka w 2012 roku zdobyła koronę Miss Polonia. Miała wówczas 25 lat. Krótko po sukcesie Krupińska trafiła przed kamerę. Szybko okazało się, że dobrze sprawdza się w roli prowadzącej. Mogliśmy oglądać ją m.in. w "Klinice urody" oraz autorskim cyklu w "Pytaniu na śniadanie". W 2015 roku na świat przyszło pierwsze dziecko pani Pauliny - córka Antonina, a dwa lata później syn Jędrzej. Ojcem dzieci jest muzyk Sebastian Karpiel-Bułecka. W lipcu 2018 roku para powiedziała sobie sakramentalne "tak".
 • Marcelina Zawadzka o "Pytaniu na śniadanie": Dużo do poprawy

 • Anna Popek zostaje w programie "Pytanie na Śniadanie"

  Bardzo cenię swoją nową szefową i wiem, że się dogadamy – podkreśla Anna Popek. Dziennikarka dementuje doniesienia medialne o jej niepewnej przyszłości w programie "Pytanie na Śniadanie". Przyznaje też, że tego typu plotki są dla niej lekcją pokory, której czasami powinien doświadczyć każdy człowiek. O zagrożonej karierze Anny Popek napisał we wtorek portal Pudelek.pl. Z tekstu wynikało, że pozycja dziennikarki w porannym paśmie TVP2 od dawna jest bardzo niepewna. Od momentu objęcia programu przez nową szefową - Bernadettę Bieszczanin – jej sytuacja miała stać się wręcz "fatalna". Według portalu Popek jest gotowa nawet obniżyć swoje wynagrodzenie, aby tylko pozostać w programie "Pytanie na Śniadanie". Anna Popek przyznaje, że artykuł ten bardzo ją zasmucił, zwłaszcza, że jego autor musi być blisko związany z mediami.
 • W "Pytaniu na śniadanie" Tomasz Kammel będzie uczył jak się skutecznie komunikować

  "Jak gadać, żeby się dogadać" to tabletka na troski i nieporozumienia – zapowiada swój cykl w „Pytaniu na śniadanie” Tomasz Kammel. Znany dziennikarz przyjrzy się komunikacji międzyludzkiej i popełnianym w niej błędom. Kammel będzie uczył widzów jak się mądrze komunikować, rozładować agresję rozmówcy oraz zjednywać sobie ludzi poprzez mowę ciała. – Cykl „Jak gadać żeby się dogadać” to jest taka tabletka na troski wynikające z tego, że czasami nie wiemy za bardzo jak dobrze ze sobą porozmawiać, żeby nie było konfliktów, żeby załatwić wszystko prosto, łatwo i przyjemnie. Bo często o jedno słowo za dużo powoduje siedem cichych dni. Albo na przykład czyjaś agresja, której w ogóle nie jesteśmy powodem tak nas wkurza, że odpowiadamy na nią naszą agresją i wtedy już jest gotowa awantura – mówi Tomasz Kammel.