pupil

Artykuły - Pupil (6)

 • Dzień kota: Pupile i gospodarka

  Dzień kota: Pupile i gospodarka

  W niedzielę 17 lutego przypada międzynarodowy dzień kota. To dobra okazja, by przyjrzeć się, jaki wpływ na gospodarkę mają zwierzęta domowe i dlaczego jest praktycznie pewne, że w Polsce będzie się on sukcesywnie zwiększać - pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.
 • Plusy posiadania pupila

  Plusy posiadania pupila

  Większość rodziców wcześniej bądź później stanie przed decyzją zakupu zwierzęcia dla swojego dziecka. Jeśli macie odpowiednie warunki do stworzenia domu dla pupila ale nadal wahacie się z podjęciem decyzji, mamy dla was pięć zalet płynących z posiadania zwierzaka. Może one pomogą wam w podjęciu decyzji.
 • Jak pielęgnować sierść zwierząt

  Jak pielęgnować sierść zwierząt

  Sprawdź, jak ułatwić sobie zadanie i jeszcze lepiej zadbać o swojego pupila
 • Wydadzą 55 miliardów USD na swoich pupili

  Wydadzą 55 miliardów USD na swoich pupili

  Według American Pet Products Association obywatele USA wydadzą w 2013 roku 55,5 mld USD na swoich futrzastych, skrzydlatych i pływających pupili.
 • Jakie zwierzę dla dziecka alergicznego?

  Jakie zwierzę dla dziecka alergicznego?

  Moja 3-letnia córeczka, która od urodzenia ma alergię, bardzo chciałaby mieć w domu jakieś zwierzątko. Czy mogę ulec prośbom Zosi i sprawić jej psa lub kota? A może bezpieczniej by było mieć innego pupila?
 • Jakie zwierzę dla dziecka alergicznego?

  Jakie zwierzę dla dziecka alergicznego?

  Moja 3-letnia córeczka, która od urodzenia ma alergię, bardzo chciałaby mieć w domu jakieś zwierzątko. Czy mogę ulec prośbom Zosi i sprawić jej psa lub kota? A może bezpieczniej by było mieć innego pupila?

Filmy - Pupil (37)

 • Rzut psem! Ulubiona zabawa właściciela z pupilem

  Ten pies przepada za zabawą w rzucanie. I wcale nie chodzi tu o piłkę! Właściciel Travis rzuca pupila na łóżko, a ten ochoczo wskakuje mu na ręce. Dla Fenrira ta gra mogłaby nigdy się nie kończyć. (STORYFUL/x-news)
 • Zabawa z egzotycznym pupilem

  Okolice Madagaskaru są rajem dla dzikich zwierząt. Jednak życie na łonie natury nie przeszkadza temu lemurowi w przyjaźni z człowiekiem. Zwierzę chętnie odwiedza mieszkańców wyspy, aby coś podjeść oraz się pobawić. (STORYFUL/x-news)
 • Wzruszająca niespodzianka. Tego się nie spodziewał

  Suczka o imieniu Piper, dwa tygodnie temu nagle zniknęła z domu. Chłopiec bardzo to przeżył. Więc kiedy rodzice podjechali pod jego szkołę, nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na przednim siedzeniu siedział bowiem zagubiony pies. Wzruszające.
 • Dziewczynka i jej pupil. "Jest taki miękki"

  Dzieci, które dorastały w domu pełnym pająków i owadów, nie czują przed nimi strachu. Córka entomolog z Queensland w Australii wykazała dużą odwagę, pozwalając chodzić pająkowi po swojej dłoni. Ten gatunek pająka jest uważany za niebezpieczny dla ludzi, ze względu na trujący jad. - Jest taki miękki - mówiła dziewczynka. (STORYFUL/x-news)