pula

Artykuły - Pula (52)

 • Australian Open. Dla triumfatorów mniej niż przed rokiem

  Australian Open. Dla triumfatorów mniej niż przed rokiem

  W pierwszym tegorocznym turnieju Wielkiego Szlema do zgarnięcia jest 80 milionów dolarów. To znaczy, że pomimo pandemii pula nagród wzrosła o 12,68%. Finaliści otrzymają jednak mniejszą gażę niż podczas ubiegłej edycji.
 • Pula obligacji Best serii K3 została wyczerpana

  20 lutego zapisy na oferowane przez Best obligacje serii K3 przekroczyły 350 000 sztuk. W związku z tym, że jest to ostatni dzień subskrypcji, proporcjonalną redukcją objęte zostaną tylko zapisy złożone 20 lutego.
 • Australian Open - pula nagród podwyższona z powodu dewaluacji

  Australian Open - pula nagród podwyższona z powodu dewaluacji

  Pula nagród wielkoszlemowego turnieju tenisowego Australian Open została powiększona o dziesięć procent i w 2014 roku wyniesie 33 miliony dolarów australijskich (31 mln dol. amerykańskich). Powodem jest dewaluacja - poinformowali w środę organizatorzy.
 • Złe kredyty już nie takie złe

  Złe kredyty już nie takie złe

  Zwolnił nieco przyrost złych kredytów. W listopadzie przybyło ich 593 mln zł, podczas gdy wcześniej było to przeważnie grubo ponad 900 mln zł miesięcznie - wynika z danych NBP. Chwila prawdy czeka nas jednak w grudniu. Wtedy banki tradycyjnie robią największe porządki w portfelach kredytowych.
 • Ranking WTA Tour: Wozniacki zostanie liderką

  Ranking WTA Tour: Wozniacki zostanie liderką

  Caroline Wozniacki zostanie w poniedziałek 20. liderką w historii rankingu WTA Tour utworzonego w 1975 roku. Fotel liderki dał duńskiej tenisistce polskiego pochodzenia awans do ćwierćfinału turnieju na twardych kortach w Pekinie (pula nagród 4,5 mln dol.).
 • Rekordowa pula nagród w Australian Open

  Rekordowa pula nagród w Australian Open

  Organizatorzy przyszłorocznego Australian Open przygotowali na nagrody rekordową sumę 24,2 miliona dolarów, najwięcej spośród wszystkich wielkoszlemowych turniejów.
 • Turniej ATP w Pekinie: Trójka polskich tenisistów w deblu

  Turniej ATP w Pekinie: Trójka polskich tenisistów w deblu

  Trójka polskich tenisistów: Mariusz Fyrstenberg z Marcinem Matkowskim i Łukasz Kubot z Austriakiem Oliverem Marachem wystartuje w grze podwójnej w turnieju ATP Tour na twardych kortach w Pekinie (pula nagród 2,1 mln dol.), który rozpocznie się w poniedziałek.
 • Każdemu przypadnie do 100 tys. złotych

  Każdemu przypadnie do 100 tys. złotych

  Ponad 4 850 wniosków o dofinansowanie własnego biznesu na wsi wpłynęło do piątku do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. W kilku województwach pula pieniędzy została już wyczerpana - poinformował Departament Komunikacji Społecznej ARiMR.
 • WTA Cincinnati: Awans Safiny

  WTA Cincinnati: Awans Safiny

  Z Rosjanką Alisą Klejbanową lub Rumunką Alexandrą Dulgheru zmierzy się Agnieszka Radwańska w drugiej rundzie turnieju WTA w Cincinnati (pula nagród 2 mln dolarów). Mecz tych tenisistek odbędzie się w nocy z poniedziałku na wtorek czasu polskiego.
 • Ponad ćwierć miliona Polaków chętnych na PZU!

  Ponad ćwierć miliona Polaków chętnych na PZU!

  Nadsybskrypcja w transzy indstytucjonalnej w ofercie akcji PZU była dziewięciokrotna, a wśród inwestorów instytucjonalnych 59 proc. stanowią krajowi, a 41 proc. zagraniczni - poinformował resort skarbu w komunikacie. W ofercie wzięły udział instytucje działające na trzech kontynentach, w tym największe światowe fundusze emerytalne oraz fundusze suwerenne i uniwersyteckie.