Puerto Rico

Artykuły - Puerto Rico (14)

 • Portoryko stało się niewypłacalne

  Portoryko stało się niewypłacalne

  Agencja ratingowa Moody's oceniła wczoraj , że Portoryko stało się niewypłacalne.
 • Vaya Con Dios w Polsce

  Vaya Con Dios w Polsce

  Na początku maja na trzy koncerty do naszego kraju przyjedzie belgijska grupa Vaya Con Dios. Twórcy przebojów "Puerto Rico", "Neh Neh Nah" czy "What's a woman" zagra akustyczną trasę.
 • Johnny Depp: Rum i Puerto Rico

  Johnny Depp ("Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły", "Marzyciel") zagra główną rolę w ekranizacji powieści słynnego amerykańskiego dziennikarza i pisarza Huntera S. Thompsona, zatytułowanej "The Rum Diary". Adaptacją tekstu na potrzeby kinowego ekranu oraz reżyserią filmu zajmie się Bruce Robinson ("Jennifer 8").
 • Vaya Con Dios w Warszawie

  Vaya Con Dios w Warszawie

  W czwartek, 28 kwietnia, na jedynym koncercie w Polsce wystąpi belgijska grupa Vaya Con Dios. Zespół, dowodzony przez wokalistkę Dani Klein, w Sali Kongresowej w Warszawie zaprezentuje zapewne materiał z nowej płyty "The Promise" i największe przeboje, takie jak: "What's A Woman", "Puerto Rico", "Nah Neh Nah", "Heading For A Fall" czy "Don't Break My Heart".
 • Młody Carlito

  Młody Carlito

  Jay Hernandez ("Debiutant", "Torque: Jazda na krawędzi", "Ladder 49") zagra Charliego "Carlito" Brigante, legendarnego gangstera z Puerto Rico, w filmie "Carlito's Way, The Beginning", będącym prequelem przeboju "Życie Carlita" z 1993 roku. W filmie Briana De Palmy w słynnego gangstera wcielił się Al Pacino.
 • Jennifer Lopez - biografia

  Jennifer Lopez, latynoska wokalistka i aktorka, wychowała się w nowojorskim Bronxie, w rodzinie emigrantów z Puerto Rico. Odkąd skończyła cztery lata, marzyła o tym by być "kimś". W wieku piętnastu lat obiecała sobie, że zdobędzie sławę i zaczęła intensywnie uczyć się tańca. Jednak zanim drzwi do światowej kariery otwarły się przed nią na oścież minęło jeszcze trochę czasu. Najpierw Jennifer występowała w chórkach i baletach w tle broadwayowskich musicali i videoclipach. Wystąpiła między inn
 • Szybki rozwój amerykańskiej firmy

  Ivax w ostatnich latach szybko się rozwija. Przez ostatnie cztery lata zdołał podwoić przychody ze sprzedaży. W 2002 r. nabył francuski oddział koncernu Merck, zajmujący się lekami generycznymi. Na początku 2003 r. przejął ChemSource w Puerto Rico.
 • Gorący wideoklip Ricky'ego Martina

  Gorący wideoklip Ricky'ego Martina

  Ricky Martin nakręcił teledysk do swojego nowego singla "Jaleo". Zdaniem tych, którzy widzieli wideoklip, powoduje on przyspieszone bicie serca - szczególnie o żeńskiej części widowni. Najbardziej "gorącą" sceną teledysku jest ta, w której pochodzący z Puerto Rico gwiazdor pojawia się pod prysznicem.
 • Ricky Martin: "Muzycy, walczmy o pokój!"

  Ricky Martin: "Muzycy, walczmy o pokój!"

  Ricky Martin, pochodzący z Puerto Rico gwiazdor muzyki pop, pojawił się niedawno na specjalnej konferencji pokojowej zorganizowanej w jego ojczyźnie. Wokalista stwierdził, iż wszystkie gwiazdy muzyki powinny zjednoczyć się i wspólnie zacząć walczyć o to, aby na świecie nie dochodziło do masowych konfliktów zbrojnych.
 • Benicio Del Toro: Oscar pomógł mi w karierze

  Benicio Del Toro: Oscar pomógł mi w karierze

  Benicio Del Toro, ubiegłoroczny zdobywca Oscara za najlepszą rolę drugoplanową w filmie Stevena Soderbergha "Traffic", wyznał niedawno, że zdobycie złotej statuetki bardzo pomogło mu w karierze. Aktor, pochodzący z Puerto Rico, stwierdził, że teraz otrzymuje o wiele więcej ciekawych propozycji filmowych.

Filmy - Puerto Rico (1)

 • Oto nowa Miss International. Piękna i mądra

  Miss International to - obok Miss World, Miss Universe i Miss Earth - jeden z czterech najbardziej prestiżowych konkursów piękności. Jest organizowany od 1960 r. Kolejną posiadaczką tego zaszczytnego tytułu została właśnie Valerie Hernandez Matias z Portoryko. Nowa Miss International jest nie tylko urodziwa, ale i mądra, czego dowiodła, mówiąc o swoich planach związanych z działalnością charytatywną. Jeśli dotychczas wydawało wam się, że każda miss jest ładna i nic poza tym, posłuchajcie Valerie!