Puchar Tymbarku

Artykuły - Puchar Tymbarku (34)

 • "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" - znamy zwycięzców

  "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" - znamy zwycięzców

  Lubuskie (SP 4 Kostrzyn nad Odrą) pokonało Mazowieckie (SP 392 Warszawa) 3-2 w finale kategorii do lat 12 turnieju piłkarskiego "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". - To był bardzo ciekawy mecz, a chłopcy zagrali na wysokim poziomie - powiedział prezydent RP Andrzej Duda.
 • Rekordowa edycja turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

  Rekordowa edycja turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

  W ostatnim tygodniu października rozegrane zostaną pierwsze mecze XV Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Do jubileuszowej edycji zgłoszonych zostało ponad 270 tys. dzieci z całej Polski, które rywalizować będą w trzech kategoriach wiekowych. Zwycięzców poznamy w maju przyszłego roku podczas Wielkiego Finału na Stadionie Narodowym w Warszawie.
 • Startuje XV edycja turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

  Startuje XV edycja turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

  Do 10 października potrwają zapisy do XV edycji turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". W nadchodzącej edycji największy turniej piłkarski dla dzieci w Europie zyska nową kategorię wiekową: U-8. Mecze finałowe rozegrane zostaną na Stadionie Narodowym w Warszawie, a zwycięzcy wyjadą na mecz reprezentacji Polski.
 • Puchar Tymbarku: Z podwórka na Stadion Narodowy i Imtech Arenę

  Puchar Tymbarku: Z podwórka na Stadion Narodowy i Imtech Arenę

  Wystartowało ponad 200 tysięcy dzieci. Najlepsi zagrali w finałach na Stadionie Narodowym w Warszawie, zwycięzcy pojechali w nagrodę do Hamburga na mecz Polski z Niemcami. Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" może nam zazdrościć piłkarska Europa.
 • Niemcy - Polska: Szczególne spotkanie z reprezentacją

  Niemcy - Polska: Szczególne spotkanie z reprezentacją

  Tego dnia młodzi piłkarze długo nie zapomną. W poniedziałkowe popołudnie wzięli udział w szczególnym spotkaniu z reprezentacją Polski. Przez kilkadziesiąt minut zawodnicy, a także trener Adam Nawałka i prezes PZPN Zbigniew Boniek odpowiadali na pytania najmłodszych, pozowali do pamiątkowych zdjęć i rozdawali autografy.
 • Poznaliśmy zwycięzców XIV edycji Turnieju o Pucharu Tymbarku

  Poznaliśmy zwycięzców XIV edycji Turnieju o Pucharu Tymbarku

  W kategorii U-10 triumfowały reprezentacje chłopców z Dolnego Śląska i dziewczynek z Małopolski, a w U-12 najlepsi okazali się młodzi piłkarze z Małopolski oraz zawodniczki z województwa lubelskiego. Finałowe mecze rozegrane zostały 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zwycięzcy w geście triumfu wznieśli Puchar Tymbarku, a już 12 maja wyjadą do Hamburga na towarzyski mecz Niemcy – Polska.
 • "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" - dwie wygrane Małopolski

  "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" - dwie wygrane Małopolski

  Reprezentacja Małopolski odniosła dwa zwycięstwa (dziewczęta U10 i chłopcy U12) w turnieju piłkarskim dla dzieci "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Na Stadionie Narodowym w Warszawie triumfowały też drużyny z województw dolnośląskiego i lubelskiego.
 • Finał Pucharu Tymbarku 2 maja na Stadionie Narodowym

  Finał Pucharu Tymbarku 2 maja na Stadionie Narodowym

  Zwycięzców XIV edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" poznamy 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie. Decydujące mecze zostaną rozegrane bezpośrednio przed finałem Pucharu Polski. Najlepsze zespoły dziewcząt i chłopców w kategoriach U-10 oraz U-12 otrzymają upragniony Puchar Tymbarku oraz wyjadą do Hamburga na towarzyski mecz Niemcy - Polska.
 • Znamy mistrzów Małopolski. Zakończył się finał wojewódzki Turnieju o Puchar Tymbarku

  Znamy mistrzów Małopolski. Zakończył się finał wojewódzki Turnieju o Puchar Tymbarku

  Po dwóch dniach pasjonującej rywalizacji wyłonieni zostali piłkarscy mistrzowie województwa małopolskiego do lat 10 i 12, zarówno wśród chłopców, jak i dziewcząt.
 • Konkurs z okazji turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" – lista laureatów

  Konkurs z okazji turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" – lista laureatów

  W ubiegłym tygodniu przy współpracy z organizatorami turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" zaprosiliśmy naszych czytelników do wzięcia udziału w konkursie, w którym można było wygrać piłki z autografami Adama Nawałki, Tomasza Iwana i Stefana Majewskiego. Przedstawiamy listę laureatów.