puchar sześciu narodów

Artykuły - Puchar sześciu narodów (25)

 • Puchar Sześciu Narodów. Francja przegrała ze Szkocją, trofeum dla Walii

  Puchar Sześciu Narodów. Francja przegrała ze Szkocją, trofeum dla Walii

  Rugbiści Francji przegrali ze Szkocją 23:27 w rozegranym na Stade de France pod Paryżem zaległym meczu Pucharu Sześciu Narodów. Ten wynik oznacza, że trofeum po raz 28. w historii zdobyła Walia.
 • Puchar Sześciu Narodów. Francja pokonała Walię i zachowała szansę na trofeum

  Puchar Sześciu Narodów. Francja pokonała Walię i zachowała szansę na trofeum

  Rugbiści Francji pokonali Walię 32:30 w dramatycznym meczu na Stade de France i zachowali szansę na zdobycie Pucharu Sześciu Narodów. Walijczycy doznali pierwszej porażki po serii czterech zwycięstw, a Francuzom pozostało jeszcze zaległe spotkanie ze Szkocją.
 • Rugby. Przełożono mecz Francji i Szkocji w Pucharze Sześciu Narodów

  Rugby. Przełożono mecz Francji i Szkocji w Pucharze Sześciu Narodów

  Z powodu licznych przypadków koronawirusa wśród francuskich rugbistów, nie odbędzie się zaplanowany na niedzielę mecz reprezentacji tego kraju ze Szkocją w Pucharze Sześciu Narodów.
 • Puchar Sześciu Narodów. Coraz więcej przypadków koronawirusa w ekipie Francji

  Puchar Sześciu Narodów. Coraz więcej przypadków koronawirusa w ekipie Francji

  Do dziesięciu wzrosła liczba przypadków koronawirusa wśród zawodników reprezentacji Francji w rugby. W poniedziałek poinformowano o pięciu kolejnych zachorowaniach. Dodano również, że niedzielny mecz ze Szkocją w ramach Pucharu Sześciu Narodów ma się jednak odbyć.
 • Puchar Sześciu Narodów. Wygrana Francuzów w Dublinie

  Puchar Sześciu Narodów. Wygrana Francuzów w Dublinie

  ​Francja wygrała w Dublinie z Irlandią 15:13 w drugiej kolejce Pucharu Sześciu Narodów w rugby. W sobotę broniąca trofeum Anglia pokonała Włochy 41:18, a Szkocja uległa Walii 24:25. W tabeli prowadzi Francja przed Walią - te drużyny jako jedyne odniosły po dwa zwycięstwa.
 • Puchar Sześciu Narodów. Wygrane Anglii i Walii

  Broniący trofeum rugbiści Anglii pokonali Włochów 41:18, a Szkocja uległa Walii 24:25 w sobotnich meczach 2. kolejki Pucharu Sześciu Narodów.
 • Puchar Sześciu Narodów. Szkoci pokonali w Londynie Anglików po raz pierwszy od 38 lat

  Puchar Sześciu Narodów. Szkoci pokonali w Londynie Anglików po raz pierwszy od 38 lat

  Rugbiści Anglii przegrali w Londynie ze Szkocją 6:11, a Włosi ulegli w Rzymie Francuzom 10:50 w pierwszej kolejce Pucharu Sześciu Narodów. W niedzielę Walia zmierzy się w Cardiff z Irlandią. Trofeum bronią Anglicy.
 • Rugby. Puchar Sześciu Narodów: Triumf Anglików

  Rugby. Puchar Sześciu Narodów: Triumf Anglików

  Reprezentacja Anglii w rugby triumfowała w tegorocznej edycji Pucharu Sześciu Narodów. W ostatniej kolejce wygrała w sobotę z bonusem w meczu z Włochami 34:5, ale ze świętowaniem musiała poczekać do końca potyczki z udziałem Francji, którą wyprzedziła różnicą małych punktów.
 • Puchar Sześciu Narodów. Mecz Walii ze Szkocją przełożony

  Puchar Sześciu Narodów. Mecz Walii ze Szkocją przełożony

  Mecz Pucharu Sześciu Narodów w rugby między reprezentacjami Walii i Szkocji, który miał się odbyć w najbliższą sobotę w Cardiff, został przełożony na nieustalony jeszcze termin z powodu epidemii koronawirusa.
 • Puchar Sześciu Narodów. Francuzi po raz pierwszy od 10 lat wygrali w Walii

  Puchar Sześciu Narodów. Francuzi po raz pierwszy od 10 lat wygrali w Walii

  Broniąca tytułu Walia przegrała w Cardiff z Francją 23:27 (9:17) w meczu 3. kolejki Pucharu Sześciu Narodów w rugby. Poprzednio "Trójkolorowi" wygrali z tym rywalem na wyjeździe 10 lat temu.