Puchar Hopmana

Artykuły - Puchar Hopmana (77)

Filmy - Puchar Hopmana (3)

  • Puchar Hopmana. Bencic rozbawiła Federera i publiczność po finale. Wideo

    Szwajcaria pokonała Niemcy 2-1 w finale tenisowego Pucharu Hopmana, który odbył się w Perth. W decydującym meczu para Roger Federer/Belinda Bencic wygrała z Alexandrem Zverevem/Angelique Kerber 4:0, 1:4, 4:3 (5-4). Tutaj można zobaczyć ostatni punkt spotkania. Po nim publiczność na trybunach i Federera rozbawiła Bencic mówiąc: - Dziękuję, że grałeś ze mną trzeci rok z rzędu w tym turnieju, z czego dwa razy wygraliśmy. To niesamowite, tak samo jak możliwość uczenia się od ciebie przez te prawie dwa tygodnie. Czasami jest to naprawdę trudne, ponieważ Roger dużo mówi. To jest pozytywne, ale on uważa, że każdy jest geniuszem jak on i potrafi te wszystkie zagrania.
  • Goffin przywrócił nadzieję Belgom w Pucharze Hopmana. Wideo

    David Goffin pokonał Alexandera Zvereva 6:3, 6:3 w meczu Pucharu Hopmana. Dzięki tej wygranej Belgia wyrównała stan rywalizacji z Niemcami. Wcześniej Angelique Kerber wygrała z Elise Mertens. Puchar Hopmana na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze.
  • Radwańska o Hopman Cup z Janowiczem

    Agnieszka Radwańska i Jerzy Janowicz będą reprezentować Polskę w kolejnej edycji Pucharu Hopmana. - To jest zabawa, ale jak się wychodzi na kort, to każdy chce wygrać - mówi tenisistka.