Puchar Azji

Artykuły - Puchar Azji (19)

 • Katar nowym mistrzem Azji

  Katar nowym mistrzem Azji

  Drużyna Kataru nieoczekiwanie wygrała mistrzostwa Azji, pokonując w finale Japonię 3-1. To pierwszy triumf w tym turnieju reprezentacji prowadzonej przez Hiszpana Felixa Sancheza.
 • Puchar Azji. Trener Kataru: To najważniejszy mecz w historii kraju

  Puchar Azji. Trener Kataru: To najważniejszy mecz w historii kraju

  Hiszpański selekcjoner reprezentacji Kataru Felix Sanchez nazwał piątkowy finał Pucharu Azji z Japonią "najważniejszym meczem w historii kraju". Szkoleniowiec podkreślił, że nie rozpraszają go ani kontrowersje wokół jego piłkarzy, ani napięta sytuacja polityczna.
 • Puchar Azji. Piłkarze Iranu, Chin i Wietnamu awansowali do ćwierćfinału

  Puchar Azji. Piłkarze Iranu, Chin i Wietnamu awansowali do ćwierćfinału

  Piłkarze reprezentacji Iranu, Chin oraz Wietnamu wywalczyli w niedzielę awans do ćwierćfinału turnieju o Puchar Azji, który odbywa się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Pozostałe mecze 1/8 finału odbędą się w poniedziałek i wtorek.
 • Puchar Azji. Australia w 1/8 finału

  Puchar Azji. Australia w 1/8 finału

  Piłkarze Australii, którzy triumfowali w Pucharze Azji przed czterema laty, awansowali do 1/8 finału tegorocznej edycji. W ostatniej kolejce grupy B turnieju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pokonali Syrię 3-2. Pierwsze miejsce zajęła Jordania.
 • Nie zagra w Pucharze Azji, bo mąż zabrał jej paszport

  Iranka Niloufar Ardalan nie znajdzie się w składzie reprezentacji na piłkarski Puchar Azji, bo podczas kłótni mąż zabrał jej paszport.
 • Tim Cahill pozuje z wokalistą „One Direction”

  Tim Cahill pozuje z wokalistą „One Direction”

  Gwiazdor reprezentacji Australii – Tim Cahill zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie z Niallem Horanem, wokalistą zespołu „One Direction”. Piosenkarz miał na sobie koszulkę piłkarza, w której ten wygrał kilka tygodni temu Puchar Azji.
 • Aguirre zwolniony z powodu oskarżenia o ustawienie meczu

  Aguirre zwolniony z powodu oskarżenia o ustawienie meczu

  Władze Japońskiego Związku Piłkarskiego poinformowały we wtorek o zwolnieniu, zaledwie po pół roku pracy, meksykańskiego selekcjonera reprezentacji Javiera Aguirre.
 • Australia zdobywcą Pucharu Azji

  Australia zdobywcą Pucharu Azji

  ​Piłkarska reprezentacja Australii po raz pierwszy w historii wywalczyła Puchar Azji. Podczas rozgrywanego w Sydney meczu finałowego gospodarze turnieju pokonali po dogrywce Koreę Południową 2-1 (1-0, 1-1).
 • Puchar Azji - Trzecie miejsce dla Zjednoczonych Emiratów Arabskich

  Puchar Azji - Trzecie miejsce dla Zjednoczonych Emiratów Arabskich

  Zjednoczone Emiraty Arabskie wygrały w australijskim Newcastle z Irakiem 3-2 (1-2) w meczu o trzecie miejsce piłkarskiego Pucharu Azji. W sobotnim finale gospodarz turnieju zmierzy się z Koreą Południową.
 • Puchar Azji - Australia awansowała do finału

  Puchar Azji - Australia awansowała do finału

  Australia pokonała w Newcastle Zjednoczone Emiraty Arabskie 2-0 (2-0) w drugim półfinale piłkarskiego Pucharu Azji i awansowała do sobotniego finału, w którym zmierzy się z Koreą Południową.

Filmy - Puchar Azji (4)