publiczność

Artykuły - Publiczność (407)

 • To będzie pozytywny tekst

  To będzie pozytywny tekst

  Polska publiczność jest najlepsza - ten zdawałoby się kurtuazyjny zwrot nabiera zupełnie realnego znaczenia, gdy przychodzi co do czego. Open'er Festival 2014 to kolejny ciekawy przypadek w tym temacie.
 • Honey o publiczności: Mój target

  Honey o publiczności: Mój target

  "To nie znajdowało się w sferze moich marzeń, żeby wystąpić przed gwiazdą numer 1" - Honorata "Honey" Skarbek komentuje swój występ przed Justinem Bieberem w Łodzi.
 • Żenujące zachowanie publiczności na koncercie Gotye

  Żenujące zachowanie publiczności na koncercie Gotye

  Do zadziwiającej sytuacji doszło podczas odbywającego się w Seattle festiwalu Bumbershoot.
 • Baby są jakieś inne!

  Baby są jakieś inne!

  Tak z pewnością uważa Marek Koterski, ponieważ taki właśnie tytuł nadał swojemu nowemu filmowi. Czego można spodziewać się po kolejnym dziele reżysera, którego polska publiczność zna jako twórcę takich obrazów, jak "Dzień świra", "Nic śmiesznego" czy "Wszyscy jesteśmy Chrystusami"?
 • "Mam talent": Będzie lament

  "Mam talent": Będzie lament

  Pamiętacie burzę, jaka się rozpętała po wyrzuceniu z "Mam talent" Kasi Sawczuk i Kasi Popowskiej w poprzedniej edycji? Zanosi się na powtórkę...
 • Landrynka Katy Perry

  Landrynka Katy Perry

  Amerykańska wokalistka Katy Perry we wtorek, 5 października, po raz pierwszy wystąpiła w Polsce i spodobało jej się bardzo. Tak bardzo, że nazwała polską publiczność "najlepszą, jaką widziała w Europie"; z wybranymi fanami spotkała się też po koncercie na specjalnej, zamkniętej imprezie.
 • Zabiją nas śmiechem?

  Zabiją nas śmiechem?

  Już w najbliższą sobotę, 3 października, telewizja Polsat wyemituje pierwszy odcinek nowego programu rozrywkowego - "Stand up. Zabij mnie śmiechem". Zobaczymy w nim ludzi, którzy uprawiają stand up - czyli rozśmieszają publiczność, mówiąc własne teksty bez cenzury oraz czołówkę polskiej sceny kabaretowej.
 • "Chrzest" świetnie przyjęty w Toronto

  "Chrzest" świetnie przyjęty w Toronto

  Film "Chrzest" Marcina Wrony wzbudził wczoraj, 16 września, zachwyt publiczności międzynarodowego festiwalu filmowego w Toronto - informuje dystrybutor obrazu Best film.
 • Telewizyjne festiwale umierają?

  Telewizyjne festiwale umierają?

  Festiwal w Sopocie nie żyje. Święto polskiej piosenki, czyli festiwal w Opolu, w stosunku do ubiegłorocznej edycji stracił ponad milion widzów. Hit Festiwal (tym razem zorganizowany w Bydgoszczy) zgromadził przed telewizorami widownię o 900 tys. osób mniejszą, zaś polsatowskie TOPtrendy straciły pół miliona oglądających.
 • Obrzucili ich butelkami. Zobacz!

  Obrzucili ich butelkami. Zobacz!

  Zespół Guns N' Roses został zmuszony do zejścia ze sceny podczas środowego (1 września) koncertu w Dublinie. Zdenerwowani fani obrzucili grupę butelkami i innymi przedmiotami.

Filmy - Publiczność (3)