psycholog

Artykuły - Psycholog (202)

Filmy - Psycholog (11)

 • Czy Markowi Szczytowi zdarza się odsyłać pacjentów do psychologa?

  Marek Szczyt odwiedził kawalerkę Łukasza Jakóbiaka. Czy specjaliście od chirurgii plastycznej zdarza się odsyłać pacjentów do psychologa? - Zdarza się, ale niezbyt często. Szczęście jest wtedy, kiedy ja wykryje, że jest problem emocjonalny. Jeżeli pacjenci zaczynają opowiadać nieprawdopodobne cierpienia, jakie są związane z niewielką wadą, to już jest coś na rzeczy i wtedy koniecznie trzeba wysłać do psychologa lub psychiatry - powiedział Szczyt. (20m2 Łukasza/x-news)
 • Akcja ratunkowa w Tajlandii. Psycholog dziecięcy i instruktor nurkowania komentują

  Trwa akcja ratunkowa w Tajlandii. 12 chłopców w wieku od 11 do 16 lat z jednej drużyny piłkarskiej i ich 25-letni trener weszli 23 czerwca do jaskini Tham Luang Nang Non w prowincji Chiang Rai na północy Tajlandii, gdzie zostali odcięci od świata przez ulewne deszcze. Pierwsze dziewięć dni spędzili w kompletnych ciemnościach nim 23 czerwca odnaleźli ich brytyjscy nurkowie. 8 lipca rozpoczęła się operacja wyciągania z jaskini 12 młodych piłkarzy i ich trenera. W jakim stanie psychicznym mogą być teraz chłopcy? Powiedziała o tym psycholog dziecięcy Aleksandra Piotrowska. Instruktor nurkowania Konrad Stachowicz wyjaśnił, w jaki sposób wybierano nurków, którzy mają ich uratować. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Kogo dopada samotność? Jak jej zapobiegać?

  Kogo dopada samotność? Jak jej zapobiegać? Powiedziała o tym Monika Dreger, psycholog. - Introwertycy są takimi osobami, które być może częściej będą samotnikami - zaznaczyła. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Gaming Lab: Praca psychologa w e-sporcie

  W najnowszym odcinku Gaming Lab Maciej Sawicki opowie o pracy psychologa w drużynach e-sportowych, o nowym mocnym składzie w zespole CS Go oraz rywalizacji Twitcha i YouTube’a. Zapraszamy do oglądania! Program Gaming Lab prowadzi dla Was Maciej “Sawik” Sawicki Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDY PIĄTEK O 19:00.