PSY (Park Jae-Sang)

Synonimy:
pies, Psy
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - PSY (Park Jae-Sang) (697)

 • Psy rozpoznają, kto jest zarażony koronawirusem?

  Psy rozpoznają, kto jest zarażony koronawirusem?

  Wyjątkowo czuły węch psów może okazać się skutecznym narzędziem w rozpoznawaniu pacjentów z COVID-19. Tak twierdzą badacze z Uniwersytetu w Helsinkach, którzy przeprowadzili niewielkiego badanie z wykorzystaniem psów szkolonych do wykrywania zapachów.
 • ​Psy wywęszą koronawirusa

  ​Psy wywęszą koronawirusa

  Naukowcy szkolą psy do identyfikacji osób zarażonych SARS-CoV-2. Może okazać się to nowym sposobem walki z pandemią COVID-19.
 • Zarabiają maltretując zwierzęta. Możesz im przeszkodzić!

  Zarabiają maltretując zwierzęta. Możesz im przeszkodzić!

  Każdemu z nas raduje się serce, kiedy w Internecie ogląda bohaterskie akcje przypadkowych osób, ratujących życie bezbronnych zwierząt. Często wysyłamy nawet datki takim jednostkom. Jednak niewiele osób zdaję sobie sprawę, ile procent takich nagrań faktycznie niesie pomoc tym stworzeniom. Coraz więcej osób wykorzystuje naszą naiwność i okalecza niewinne zwierzęta, tylko po to, aby zarobić niemałe pieniądze.
 • Najbardziej irytujące zachowania psiarzy

  Najbardziej irytujące zachowania psiarzy

  Psy w mieście nie cieszą się dobrą opinią. Nie jest to jednak wina zwierząt, a ludzi, którzy swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem przysparzają problemów sąsiadom, mieszkańcom osiedla, przechodniom, a nawet innym psom. Oto zachowania psiarzy, które podnoszą ciśnienie lepiej niż kawa.
 • Szukam proporcji między dydaktyką a czystą zabawą

  Szukam proporcji między dydaktyką a czystą zabawą

  - Bardzo mnie cieszy, że akurat posty poświęcone zdrowiu są często udostępniane. Staram się przekazywać informacje istotne i dzięki zasięgom mogę to robić - mówi Maria Apoleika - ilustratorka, założycielka fanpaga "Psie sucharki" i autorka książki "Psie sucharki. Wszystko, co powiedziałby twój pies, gdyby umiał mówić".
 • Lundehund: Typowy pies pierwotny

  Lundehund: Typowy pies pierwotny

  Lundehund to jedna z najbardziej pierwotnych i fascynujących ras na świecie. Ten mały, drobny piesek z Værøy, który wygląda jak zwykły pies z ulicy, jest zjawiskiem wyjątkowym. Poniżej publikujemy fragment książki "Szpice i psy w typie pierwotnym".
 • Ile Polacy wydają na zwierzęta domowe?

  Ile Polacy wydają na zwierzęta domowe?

  Polacy wydają 3,5 mld zł rocznie na zwierzęta domowe. Co, oprócz karmy, kupują najczęściej?
 • Groźne choroby, którymi możemy zarazić się od psów i kotów

  Groźne choroby, którymi możemy zarazić się od psów i kotów

  Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że zwierzęta domowe świetnie poprawiają humor, potrafią rozczulić do łez i często stają się najlepszym przyjacielem człowieka.
 • Eva Mendes i Ryan Gosling mają nowego członka rodziny

  Eva Mendes i Ryan Gosling mają nowego członka rodziny

  Słynna para zaadoptowała psa ze schroniska. Jest naprawdę uroczy!
 • Odtworzono wygląd psa sprzed 4000 lat

  Odtworzono wygląd psa sprzed 4000 lat

  Po raz pierwszy technologia rekonstrukcji twarzy ujawniła wygląd neolitycznego psa, który żył około 4000 lat temu.

Zdjęcia - PSY (Park Jae-Sang) (8)

 • muzyka.interia.pl
  Taylor Swift na kolanach
 • muzyka.interia.pl
  Pies na koncerty (PSY w trasie)
 • muzyka.interia.pl
  Pies na koncerty (PSY w trasie)
 • muzyka.interia.pl
  Pies na koncerty (PSY w trasie)
 • muzyka.interia.pl
  Pies na koncerty (PSY w trasie)
 • muzyka.interia.pl
  Pies na koncerty (PSY w trasie)

Filmy - PSY (Park Jae-Sang) (751)

 • Pies nurkuje za piłką. Gdzie jesteś, kolego?

  Każdy z nas pewnie wie, że do dobrej zabawy nie potrzeba wiele. Ale czy pomyślelibyście, że można do niej wykorzystać zwykłe, wyrośnięte zboże i małą piłkę? Przekonajcie się, jaki ubaw w takich warunkach miał ten energiczny pies i jego właściciel.
 • Surfer uratował psa po przewróceniu się kajaka

  To była wyjątkowa akcja ratunkowa. Pewien mężczyzna postanowił pomóc psu, który wypadł z kajaku i utknął na mieliźnie. Podpłynął do niego na desce hydrofoilowej, a następnie przekazał pupila w ręce ratowników na skuterach wodnych. Pieskowi na szczęście nic się nie stało i bezpiecznie trafił z powrotem do właściciela.
 • Mały psiak wyskoczył z okna z drugiego piętra i... nic mu się nie stało!

  Kto by pomyślał, że taki z niego kaskader? Mały, biały piesek dał się ponieść emocjom i… wyskoczył z okna na drugim piętrze. Pupilowi nic się nie stało, a przechodzący nieopodal ludzie, widząc sytuację, odprowadzili cwaniaka do domu. Po kontrolnej wizycie u weterynarza okazało się, że absolutnie nic mu nie jest.
 • Wyjątkowy golden retriever Stevie. Ma problemy neurologiczne, ale wcale się tym nie przejmuje

  Stevie to uroczy golden retriever. Jak każdy przedstawiciel swojej rasy jest bardzo bystry i uwielbia zabawy. Szczególnie te, przy których można się ubrudzić. Pies jednak nie jest w stu procentach sprawny. Ma schorzenie neurologiczne, przez które nie może się swobodnie poruszać. To jednak nie przeszkodziło jego właścicielce, która przygarnęła Steviego ze schroniska. Jak mówi, jego obecność daje jej wiele szczęścia, a fakt, że pod pewnymi aspektami nie jest taki jak inne psy, nie czyni go gorszym. "Stevie przypomina mi, żeby cieszyć się chwilą i nie zwracać uwagi na swoje niedoskonałości" - mówi kobieta.