PSY (Park Jae-Sang)

Synonimy:
pies, Psy
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - PSY (Park Jae-Sang) (1244)

 • Tragiczny epizod w hotelu dla zwierząt

  Tragiczny epizod w hotelu dla zwierząt

  Na facebookowych profilach organizacji prozwierzęcych pojawiają się niepokojące informacje, dotyczące incydentu w jednym z małopolskich hoteli dla zwierząt. Skrajna nieodpowiedzialność jego właścicieli wywołała wzburzenie wszystkich miłośników czworonogów.
 • Surowe kary za niedopilnowanie niebezpiecznych zwierząt

  Surowe kary za niedopilnowanie niebezpiecznych zwierząt

  W związku z przypadkami pogryzień przez psy, których ofiarami padają często dzieci, Ministerstwo Sprawiedliwości informuje, że już przygotowało zmiany w prawie wprowadzające surowe kary za niedopilnowanie niebezpiecznych zwierząt. Projekt został przyjęty przez rząd i teraz czeka na prace parlamentarne.
 • RMF: Pies przeżył pod gruzami zawalonej kamienicy w Poznaniu

  RMF: Pies przeżył pod gruzami zawalonej kamienicy w Poznaniu

  Ponad 26 godzin przeżył po gruzami zawalonej kamienicy w Poznaniu pies, którego po godz. 10 uratowali strażacy. Cały czas trwa akcja na gruzowisku budynku przy ul. 28 Czerwca 1956 r.
 • Kot jako środek trwały, czyli pięć nietypowych kosztów firmowych

  Kot jako środek trwały, czyli pięć nietypowych kosztów firmowych

  Jedną z zalet prowadzenia własnej działalności gospodarczej jest możliwość rozliczania faktycznie poniesionych wydatków związanych z prowadzeniem firmy. Koszty firmowe to te, które służą uzyskaniu przychodu lub zabezpieczają jego źródła.
 • "Psy": 25 lat od premiery

  "Psy": 25 lat od premiery

  W poniedziałek, 20 listopada, mija 25 lat od premiery "Psów". Film Władysława Pasikowskiego jest jednym z nielicznych obrazów w polskiej kinematografii, który - bez cienia wątpliwości - zasłużył na miano kultowego.
 • Gdzie dla psa kiełbasa? Hotele przyjazne zwierzętom

  Gdzie dla psa kiełbasa? Hotele przyjazne zwierzętom

  Podróże z ulubionym czworonogiem nie muszą być uciążliwe i pozbawione luksusu. Hotelarze zrozumieli, że zamożni klienci gotowi są wydać duże pieniądze tylko po to, aby ich czworonożny przyjaciel czuł się luksusowo - oczywiście w naszym, ludzkim rozumieniu, ponieważ opinii zwierzaków nikt nawet nie próbował analizować.
 • Minister chce czipować wszystkie psy i koty

  Minister chce czipować wszystkie psy i koty

  Resort rolnictwa zamierza wprowadzić obowiązek elektronicznego znakowania czworonogów. Ma to ułatwić życie i ich właścicielom, i gminom.
 • PSY i "Gangnam Style" zdetronizowani. "See You Again" najpopularniejszy na Youtube

  PSY i "Gangnam Style" zdetronizowani. "See You Again" najpopularniejszy na Youtube

  Wielki przebój koreańskiego wokalisty nie jest już materiałem wideo z największą liczbą wyświetleń w serwisie Youtube. Z piedestału PSY i jego "Gangnam Style" strącił duet Charlie Puth - Wiz Khalifa z utworem "See You Again".
 • Na tej planecie nie ma brzydszego psa...

  Na tej planecie nie ma brzydszego psa...

  Już po raz 29. odbył się plebiscyt o miano najbardziej paskudnego psa. W walce o główną nagrodę zmierzyły się prawdziwe szkarady...
 • "Milionerzy": Pytanie o "Gangnam Style" za 20 tys. zł

  "Milionerzy": Pytanie o "Gangnam Style" za 20 tys. zł

  Z gwarantowanymi 40 tys. zł program "Milionerzy" opuścił Daniel Kaczmarski, który po drodze odpowiedział m.in. na pytanie o autora przeboju "Gangnam Style".

Zdjęcia - PSY (Park Jae-Sang) (10)

 • muzyka.interia.pl
  Taylor Swift na kolanach
 • muzyka.interia.pl
  Pies na koncerty (PSY w trasie)
 • muzyka.interia.pl
  Pies na koncerty (PSY w trasie)
 • muzyka.interia.pl
  Pies na koncerty (PSY w trasie)

Filmy - PSY (Park Jae-Sang) (440)

 • Dziewczynka próbuje rozdrażnić psa, a on...?

  Psy tej rasy nie mają raczej dobrej reputacji. Bardzo często uczone były agresji czy wystawiano je do walk psów. Wiele osób próbuje jednak udowodnić, że to nie rasa, ale wychowanie ma znaczenie. Zobaczcie jak Pajama Sam ze spokojem przyjmuje zaczepki małej Ellie. Czy nic nie jest w stanie go rozzłościć? (STORYFUL/x-news)
 • Zafundował koledze przymusową lekcję pływania

  Niektóre psy nie znoszą wody. Bohater materiału miał przymusową naukę pływania zorganizowaną przez swojego kolegę. Jak zareagował? (STORYFUL/x-news)
 • Co zrobi pies, by zwrócić na siebie uwagę?

  Ten pies jest bardzo zazdrosny o swojego właściciela. Mężczyzna całymi dniami przesiaduje na telefonie nie zwracając uwagi na swojego pupila. Co więc zrobi pies? Zobaczcie sami.
 • Ten pies nie przepada za przytulaniem

  Wszyscy lubią się przytulać? Na pewno nie ten pies. Gdy tylko widzi, że jego właścicielka nosi się z takim zamiarem, poszczekuje i odskakuje od niej. (STORYFUL/x-news)