psoty

Filmy - Psoty (7)

 • Kot kontra papier toaletowy. To nie może skończyć się dobrze

  Kot kontra papier toaletowy. Każdy właściciel tych futrzanych indywidualistów doskonale wie jak to może się skończyć. Nie inaczej było i w tym przypadku. Kocur dorwał się do rolki i nie zamierzał odpuścić, dopóki nie zakończył swojej misji. Niezły psotnik? (STORYFUL/x-news)
 • Papuga-szantażystka! Najpierw zniszczyła kolczyk, potem nie chciała wypuścić kobiety z auta

  Ta papuga to istna szantażystka! Autorka nagrania postanowiła pokazać natrętne ptaszysko, by przestrzec przed podobnymi sytuacjami. Ptak nie tylko zniszczył jej kolczyk, ale też nie pozwalał wyjść z auta! Mieszkańcy australijskiego Geelong poinformowali ją, że intruz wabi się Charlie i ma reputację niezłego psotnika. Widać? (STORYFUL/x-news)
 • Koty-wilkołaki uwielbiają wspólne psoty

  Koty lykoi nie posiadają futra na pyszczku i łapach. To sprawia, że przedstawiciele tej rasy z wyglądu przypominają wilkołaki. Mimo że może brzmieć to niezbyt zachęcająco, lykoi to całkowicie nieszkodliwe i niezwykle przyjacielskie zwierzaki. Uwiecznione na nagraniu kocięta uwielbiają wspólne zabawy i psoty w salonie. Podekscytowane harcami futrzaki radośnie brykają po całym mieszkaniu. Po obejrzeniu tego nagrania każdy zgodzi się z tym, że koty-wilkołaki są groźne jedynie z nazwy. (STORYFUL/x-news)
 • Ten psiak musi jeszcze podrosnąć, by dostać się na drugą stronę

  Ten uroczy szczeniak rasy golden retriever musi jeszcze trochę podrosnąć zanim będzie mógł przeskoczyć ten murek. Póki co maluch mimo wielkich chęci zaklinował się w połowie drogi, a potem zrezygnował z dalszych prób. Na wszystko przyjdzie czas! (STORYFUL/x-news)