PŚ w Wiśle

Artykuły - PŚ w Wiśle (82)

Filmy - PŚ w Wiśle (26)

 • Małysz: To cud, że skoki się tu odbywają. Wideo

  - W Wiśle robimy wszystko, żeby skocznia była gotowa. Proszę wybaczyć, jeśli są niedociągnięcia. Ale wszyscy wiemy, że to i tak jest cud, że skoki się tu odbywają przy tych temperaturach, padającym deszczu i ciepłym wietrze - podkreślił dyrektor reprezentacji w skokach Adam Małysz.
 • Jakub Wolny po konkursie indywidualnym w Wiśle. Wideo

  Jakub Wolny zajął 23. miejsce w niedzielnym konkursie w Wiśle. Dzień wcześniej triumfował z kolegami w zawodach drużynowych.
 • Stefan Horngacher po zawodach w Wiśle. Wideo

  – Nie stanęliśmy na podium, ale jesteśmy zadowoleni. Jestem zadowolony z występu Kamila Stocha, a także Piotra Żyła i Dawida Kubackiego. Mocno cieszę się z występu Kuby Wolnego, który skakał bardzo dobrze, choć dwa razy dzisiaj miał złe warunki – mówił Stefan Horngacher po zawodach w Wiśle. - Maćkowi Kotowi także udało się wejść do finału. Jedynie Stefan Hula był dzisiaj trochę poniżej swojej formy, ale będziemy nad tym pracować. Już za tydzień w Kuusamo czekają nas kolejne zawody Pucharu Świata i mam nadzieję, że wypadniemy jeszcze lepiej – stwierdził trener. - Skoki Kamila nie były perfekcyjne, ale były OK. Jestem z niego zadowolony. Prezentuje się lepiej, niż na starcie poprzedniego sezonu. A początek zawsze jest dla niego trudny – zaznaczył szkoleniowiec Polaków. - Kamil poza drużyną? Ufam mu, wiem, że na treningach był w dobrej dyspozycji. Dlaczego miałbym zmieniać Stocha? Pracujemy razem, wiemy, co jest złe i staramy się to poprawić. Kamil nie jest bez formy i nie było powodu, by nie wystawiać go do drużyny – podkreślił szkoleniowiec.
 • Dawid Kubacki po konkursie indywidualnym w Wiśle. Wideo

  Dawid Kubacki zajął ósme miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach w Wiśle.