PŚ w skokach narciarskich

Synonimy:
PŚ w skokach,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - PŚ w skokach narciarskich (2136)

 • PŚ w skokach. Startuje sprzedaż biletów na konkursy w Wiśle

  PŚ w skokach. Startuje sprzedaż biletów na konkursy w Wiśle

  Już od 15 kwietnia będzie można kupować bilety na konkursy letniej Grand Prix oraz Pucharu Świata w skokach, które odbędą się w Wiśle. Organizatorzy obniżyli ceny biletów na PŚ w porównaniu z ubiegłym rokiem.
 • PŚ w skokach. Era sukcesów Polaków pod wodzą Horngachera. Który był największy?

  PŚ w skokach. Era sukcesów Polaków pod wodzą Horngachera. Który był największy?

  Trzy lata trwała wspaniała era reprezentacji Polski w skokach pod wodzą Stefana Horngachera, którego w minionym tygodniu zastąpił Michal Doleżal. "Biało-Czerwoni" prowadzeni przez Austriaka sięgali po największe laury. Przypominamy najważniejsze osiągnięcia naszych skoczków i zapraszamy do udziału w zabawie. Weź udział w ankiecie i wybierz największy, twoim zdaniem, sukces Orłów pod wodzą Horngachera.
 • PŚ w skokach. Michal Doleżal ma ambitny plan. Czy realny?

  PŚ w skokach. Michal Doleżal ma ambitny plan. Czy realny?

  Nowy trener reprezentacji Polski w skokach narciarskich chce nie tylko skupiać się na pracy z kadrą A, która oczywiście jest priorytetem, ale także zapowiedział pracę u podstaw, od dołu piramidy, mając na względzie cały system, który wciąż pozostawia wiele do życzenia.
 • PŚ w skokach. Piotr Żyła czwarty w Planicy na zakończenie sezonu

  PŚ w skokach. Piotr Żyła czwarty w Planicy na zakończenie sezonu

  Piotr Żyła zajął czwarte miejsce w ostatnim konkursie Pucharu Świata w Planicy. Wygrał Ryoyu Kobayashi, który już wcześniej zapewnił sobie triumf w końcowej klasyfikacji PŚ. Wydarzeniem pierwszej serii był rekord Letalnicy Ryoyu Kobayashiego - 252 m. Dawid Kubacki zajął szóste miejsce i awansował na piątą lokatę w "generalce" PŚ.
 • PŚ w skokach. Domen Prevc najlepszy w serii próbnej przed finałem sezonu w Planicy, drugi Żyła

  PŚ w skokach. Domen Prevc najlepszy w serii próbnej przed finałem sezonu w Planicy, drugi Żyła

  Domen Prevc po locie na 230,5 m był najlepszy w serii próbnej przed finałem sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Planicy. Świetnie zaprezentowali się Piotr Żyła (drugi rezultat) oraz czwarty Kamil Stoch.
 • PŚ w skokach. W niedzielę ostatni akord sezonu

  PŚ w skokach. W niedzielę ostatni akord sezonu

  W niedzielę w Planicy odbędzie się ostatni w tym sezonie konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. Już wcześniej triumf w klasyfikacji generalnej zapewnił sobie Japończyk Ryoyu Kobayashi, który ma także szansę na małą Kryształową Kulę za rywalizację w lotach.
 • PŚ w skokach. Polska wygrała konkurs drużynowy w Planicy i Puchar Narodów

  PŚ w skokach. Polska wygrała konkurs drużynowy w Planicy i Puchar Narodów

  Kapitalne loty i podwójny triumf Polski w Planicy! "Biało-Czerwoni" w wielkim stylu wygrali konkurs drużynowy i zapewnili sobie końcowy triumf w Pucharze Narodów. Drugie miejsce w konkursie zajęli Niemcy, a trzecie Słowenia. Piotr Żyła lądował za rozmiarem skoczni, Jakub Wolny pobił rekord życiowy. Żaden z Polaków nie skoczył bliżej niż 220 m.
 • PŚ w skokach. Nowa rola Kamila Stocha w sobotnim konkursie drużynowym

  PŚ w skokach. Nowa rola Kamila Stocha w sobotnim konkursie drużynowym

  Utrzymująca się słabsza dyspozycja lidera naszej kadry Kamila Stocha, skłoniła trenera reprezentacji Polski Stefana Horngachera do przemeblowania kolejności czwórki naszych Orłów na sobotni konkurs drużynowy w Planicy.
 • PŚ w skokach. Piotr Żyła skomentował trzecie miejsce w Planicy

  PŚ w skokach. Piotr Żyła skomentował trzecie miejsce w Planicy

  Piotr Żyła doskonale spisał się podczas piątkowego konkursu indywidualnego na skoczni do lotów w Planicy, stając na trzecim stopniu podium. Mimo świetnej końcówki sezonu, reprezentant Polski teraz sprawia wrażenie zawodnika bardzo opanowanego w wyrażaniu emocji.
 • PŚ w skokach. Piotr Żyła trzeci w Planicy

  PŚ w skokach. Piotr Żyła trzeci w Planicy

  Piotr Żyła zajął trzecie miejsce w piątkowym konkursie Pucharu Świata w Planicy. Po raz pierwszy w karierze wygrał Niemiec Markus Eisenbichler, a drugą lokatę zajął Ryoyu Kobayashi. Dawid Kubacki awansował na siódmą pozycję z 14. Z kolei Jakub Wolny, który w pierwszej serii poprawił swój rekord życiowy (235,5 m), spadł z piątej na 12. Kamil Stoch był 18. Do serii finałowej nie awansował Maciej Kot.

Filmy - PŚ w skokach narciarskich (52)

 • Polska wygrała konkurs drużynowy w Planicy. Wideo

  Osiem znakomitych lotów sprawiło, że reprezentacja Polski wygrała konkurs drużynowy Pucharu Świata w słoweńskiej Planicy. Zwycięstwa nie odebrała Polakom nawet strata punktów za nieudane lądowanie Piotra Żyły po locie na 242,5 m.
 • PŚ w skokach. Słowenia najlepsza w Vikersundzie, Polska czwarta. Wideo

  Słowenia wygrała konkurs drużynowy w Vikersundzie, podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich, wyprzedzając Niemcy i Austrię. Polacy uplasowali się tuż za podium.
 • Norwegia wygrała drużynówkę w Oslo, rekord skoczni Johanssona. Wideo

  Polscy skoczkowie zajęli czwarte miejsce w drużynowych zawodach Pucharu Świata i Raw Air w Oslo. Zwyciężyli Norwegowie, przed Japończykami i Austriakami. Konkurs miał tylko jedną serię. Drugą odwołano z powodu porywistego wiatru. Nie brakowało upadków, a Norweg Robert Johansson pobił rekord skoczni.
 • Adam Małysz o najbliższych planach naszych skoczków. Wideo

  Przed naszymi najlepszymi skoczkami wyprawa do Japonii. Za tydzień w konkursach Pucharu Świata w Sapporo wystąpią: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Jakub Wolny, Stefan Hula i Maciej Kot.