PŚ w skokach narciarskich

Synonimy:
PŚ w skokach,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - PŚ w skokach narciarskich (1772)

 • Walter Hofer: Widzę stałą inaugurację sezonu skoków w Tromsoe

  Walter Hofer: Widzę stałą inaugurację sezonu skoków w Tromsoe

  Dyrektor Pucharu Świata w skokach Walter Hofer odwiedził norweskie Tromsoe, gdzie zbudowany zostanie nowy kompleks obiektów. Jego zdaniem jest to idealna lokalizacja na stałą inaugurację sezonu.
 • PŚ w skokach. Trzech skoczków w kadrze narodowej Austrii

  PŚ w skokach. Trzech skoczków w kadrze narodowej Austrii

  Tylko trzech zawodników: Manuel Fettner, Andreas Kofler i Stefan Kraft zostało powołanych do kadry narodowej Austrii w skokach narciarskich. Nowym trenerem po odwołaniu Heinza Kuttina będzie Andreas Felder.
 • PŚ w skokach. Hideharu Miyahira trenerem Japończyków

  PŚ w skokach. Hideharu Miyahira trenerem Japończyków

  19 lat temu Hideharu Miyahira wspólnie z Noriakim Kasaim zdobywali srebro MŚ w drużynie. Teraz ten pierwszy będzie trenerem tego drugiego. Miyahira został szkoleniowcem japońskiej kadry w skokach.
 • PŚ w skokach. Colin nie jest już trenerem Francuzów

  PŚ w skokach. Colin nie jest już trenerem Francuzów

  Po czterech latach pracy z kadrą francuskich skoczków trener Gerard Colin i jego asystent Robert Treitinger rozstali się z reprezentacją.
 • PŚ w skokach. Johansson o Stochu: To najlepszy skoczek na świecie

  PŚ w skokach. Johansson o Stochu: To najlepszy skoczek na świecie

  - W mojej opinii Kamil Stoch jest w tym momencie najlepszym skoczkiem narciarskim na świecie. Ma już w dorobku trzy złote medale olimpijskie, dwa razy wygrał klasyfikację generalną Pucharu Świata i zaczyna być jednym z najlepszych skoczków wszech czasów - powiedział Norweg Robert Johansson.
 • PŚ w skokach. Adam Małysz: Kamil chciał pobić rekord świata

  PŚ w skokach. Adam Małysz: Kamil chciał pobić rekord świata

  - Kamil Stoch chciał w Planicy pobić rekord świata - powiedział Adam Małysz, dyrektor PZN-u do spraw skoków narciarskich i kombinacji norweskiej.
 • PŚ w skokach. Kamil Stoch: Mam nadzieję, że sezon życia jeszcze przede mną

  PŚ w skokach. Kamil Stoch: Mam nadzieję, że sezon życia jeszcze przede mną

  - Na pewno ten sezon był niesamowity pod względem osiągnięć wywalczonych przez drużynę i przeze mnie, ale także pod względem utrzymania dyspozycji od początku do końca, do ostatniego skoku, co dla mnie jest największym sukcesem i powodem do największej dumy - powiedział Kamil Stoch w Planicy po zakończeniu sezonu. Lider Orłów został najstarszym skoczkiem, który zdobył PŚ. - Wolę słowo doświadczony - stwierdził, czym rozbawił zebranych dziennikarzy.
 • PŚ w skokach. Jeszcze dwa wyzwania przed Kamilem Stochem

  PŚ w skokach. Jeszcze dwa wyzwania przed Kamilem Stochem

  Przed nami ostatni akord sezonu 2017/18 w skokach narciarskich. Finał Pucharu Świata w Planicy, w którym weźmie udział 31 zawodników w tym pięciu Polaków. Kamil Stoch walczy jeszcze o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej w lotach i zwycięstwo w Planica 7. Początek niedzielnego konkursu o 10, transmisja w Eurosporcie.
 • Skoki narciarskie. Wyniki kadry B rysą na wizerunku dyscypliny w Polsce

  Skoki narciarskie. Wyniki kadry B rysą na wizerunku dyscypliny w Polsce

  Medale igrzysk olimpijskich, mistrzostw świata, Kryształowa Kula Kamila Stocha - wszystko to tworzy niemal idealny obraz polskich skoków narciarskich. Rysą na wizerunku są jednak wyniki kadry B, która nie stanowi wartościowego zaplecza.
 • PŚ w skokach. Stefan Horngacher docenia cały sztab w Planicy

  PŚ w skokach. Stefan Horngacher docenia cały sztab w Planicy

  Stefan Horngacher wie, jak zbudować jedność w zespole. W oparciu o zaufanie zadecydował, że podczas kończących sezon ostatnich konkursów Pucharu Świata w Planicy przywilej puszczania polskich zawodników będą mieli jego najbliżsi współpracownicy. Niewykluczone, że w niedzielę ten zaszczyt spotka Adama Małysza wraz z prezesem Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniuszem Tajnerem.

Filmy - PŚ w skokach narciarskich (75)