PŚ w skokach narciarskich

Synonimy:
PŚ w skokach,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - PŚ w skokach narciarskich (1644)

 • Piotr Marusarz: Na Wielkiej Krokwi jesteśmy otoczeni kibolami

  Piotr Marusarz: Na Wielkiej Krokwi jesteśmy otoczeni kibolami

  - Na Wielkiej Krokwi w Zakopanem znajdujemy się w takiej sytuacji, że jesteśmy otoczeni kibolami. Takimi samymi, jak na meczach piłki nożnej. To jest coś strasznego i niewyobrażalnego - mówi w rozmowie z eurosport.interia.pl Piotr Marusarz, syn jednej z największych legend polskiego narciarstwa i czterokrotnego olimpijczyka Stanisława Marusarza. Imię popularnego "Dziadka" nosi Wielka Krokiew w Zakopanem, gdzie po raz pierwszy wręczono wyjątkową nagrodę dla zwycięzcy.
 • Jan Ziobro w natarciu. Krytykuje Tajnera i ignoruje Kruczka

  Jan Ziobro w natarciu. Krytykuje Tajnera i ignoruje Kruczka

  Po serii opublikowanych w internecie filmików, za pośrednictwem których Jan Ziobro zawiesił karierę skoczka narciarskiego i uderzył w związkowych działaczy oraz trenerów, wywiązała się burza. Mimo zapowiedzi kolejnych odcinków sportowiec zawiesił serial pod tytułem "Historia Prawdziwa", ale po kilkunastu dniach ciszy, w inny sposób zdecydował się zabrać głos.
 • PŚ w Willingen. Kamil Stoch i Piotr Żyła na podium w niedzielnym konkursie

  PŚ w Willingen. Kamil Stoch i Piotr Żyła na podium w niedzielnym konkursie

  Kamil Stoch zajął drugie miejsce w niedzielę, w drugim konkursie Pucharu Świata w niemieckim Willingen. Polak wygrał jednak klasyfikację Willingen 5 oraz został liderem klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Piotr Żyła był trzeci, a w dzisiejszych zawodach triumfował Norweg Johann Andre Forfang. Dwie nieudane próby miał Niemiec Richard Freitag. Był to ostatni sprawdzian przed igrzyskami olimpijskimi w Pjongczangu.
 • PŚ w skokach i Willingen Five. Tande najlepszy, Kubacki trzeci, Stoch czwarty

  PŚ w skokach i Willingen Five. Tande najlepszy, Kubacki trzeci, Stoch czwarty

  Kamil Stoch nie utrzymał prowadzenia po pierwszej serii i spadł na czwarte miejsce w konkursie PŚ w Willingen. Wygrał Norweg Daniel Andre Tande, przed Niemcem Richardem Freitagiem. Świetnie spisał się Dawid Kubacki, który zajął trzecie miejsce, a także Stefan Hula, który był szósty. Freitag pozostaje liderem PŚ, a Tande prowadzi w Willingen Five.
 • PŚ w skokach i "Willingen Five". Już dziś kwalifikacje

  PŚ w skokach i "Willingen Five". Już dziś kwalifikacje

  Niedzielny konkurs bez oddzielnych kwalifikacji i 25 tysięcy euro dla zwycięzcy turnieju! Dziś o 18, serią kwalifikacyjną, rozpocznie się kolejny weekend PŚ w skokach i pierwsza edycja "Willingen Five". Transmisja w Eurosporcie 1.
 • PŚ w skokach. Stefan Hula: Trenerzy trzymają na tym łapę

  PŚ w skokach. Stefan Hula: Trenerzy trzymają na tym łapę

  Stefan Hula znakomicie spisuje się w zawodach Pucharu Świata. W Zakopanem był czwarty indywidualnie i pierwszy z drużyną. Przed igrzyskami jeszcze konkursy w Willingen. Nie przydałoby się trochę odpoczynku? - Trenerzy mają wszystko ustalone i trzymają na tym łapę - mówi nasz skoczek.
 • PŚ w skokach. Reprezentacja Polski na zawody w Willingen

  PŚ w skokach. Reprezentacja Polski na zawody w Willingen

  Stefan Horngacher powołał na zawody Pucharu Świata w Willingen sześcioosobową kadrę w składzie: Kamil Stoch, Stefan Hula, Dawid Kubacki, Maciej Kot, Piotr Żyła i Jakub Wolny. Nowa formuła turnieju potrwa od piątku do niedzieli.
 • Pjongczang 2018. Zwycięzca z Zakopanego zwykle zdobywa medal na igrzyskach

  Pjongczang 2018. Zwycięzca z Zakopanego zwykle zdobywa medal na igrzyskach

  Słoweniec Anże Semenicz wygrywając w niedzielę w Zakopanem konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich może być dobrej myśli przed igrzyskami w Pjongczangu. Triumf w stolicy Tatr zwykle bowiem szedł w parze z olimpijskim medalem.
 • PŚ w Zakopanem. Hula: Może to przez to, że mam trzy dziewczyny

  PŚ w Zakopanem. Hula: Może to przez to, że mam trzy dziewczyny

  - To był mój najlepszy konkurs w życiu. Niewiele zabrakło do podium, bo popełniłem mały błąd na progu - mówił Stefan Hula po zajęciu czwartego miejsca w konkursie PŚ w Zakopanem. Sensacyjnie po pierwszej serii odpadł Kamil Stoch. - Natura go wycięła - skomentował Hula.
 • PŚ w Zakopanem. Semenić zwycięzcą, Hula czwarty. Stoch odpadł po pierwszej serii

  PŚ w Zakopanem. Semenić zwycięzcą, Hula czwarty. Stoch odpadł po pierwszej serii

  Słoweniec Anże Semenić został sensacyjnym zwycięzcą konkursu PŚ w Zakopanem. Za nim byli Niemiec Andreas Wellinger i drugi ze Słoweńców Peter Prevc. Czwarte miejsce zajął, prowadzący po pierwszej serii, Stefan Hula. Kamil Stoch zaskakująco nie awansował do serii finałowej. Popełnił błąd w fatalnych warunkach i stracił fotel lidera PŚ na rzecz Richarda Freitaga.

Filmy - PŚ w skokach narciarskich (63)