PŚ w biegach narciarskich

Artykuły - PŚ w biegach narciarskich (410)

 • PŚ w biegach. Ola Vigen Hattestad trenerem Norweżek

  PŚ w biegach. Ola Vigen Hattestad trenerem Norweżek

  ​Ola Vigen Hattestad został trenerem norweskich biegaczek narciarskich. Specjalizujący się w sprintach mistrz olimpijski z Soczi (2014) przez ostatnie dwa lata szkolił Słowenki.
 • PŚ w biegach. Odwołano zawody zaplanowane na luty 2021 roku

  PŚ w biegach. Odwołano zawody zaplanowane na luty 2021 roku

  Zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich, zaplanowane na luty 2021 roku we francuskiej miejscowości Premanon, zostały odwołane z powodu pandemii koronawirusa – poinformowali w czwartek organizatorzy.
 • PŚ w biegach narciarskich zakończony. Johaug i Bolszunow z Kryształowymi Kulami

  PŚ w biegach narciarskich zakończony. Johaug i Bolszunow z Kryształowymi Kulami

  Z powodu obaw o rozprzestrzeniającego się koronawirusa, odwołane zostały zaplanowane na 14 i 15 marca zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich w Quebec - poinformowała w piątek Międzynarodowa Federacja Narciarska. Tym samym zakończył się sezon 2019/20.
 • Puchar Świata w biegach narciarskich w Canmore odwołany

  Puchar Świata w biegach narciarskich w Canmore odwołany

  Z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa oraz poważnych ograniczeniach w podróży Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS) odwołała zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich w kanadyjskim Canmore.
 • PŚ w biegach. Zawody w Minneapolis odwołane

  PŚ w biegach. Zawody w Minneapolis odwołane

  Międzynarodowa Federacja Narciarska (FIS) poinformowała o odwołaniu zawodów Pucharu Świata w biegach narciarskich, zaplanowanych na 17 marca w amerykańskim Minneapolis. Powodami decyzji są obawy związane z pandemią koronawirusa oraz wprowadzony w środę przez prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa trzydziestodniowy zakaz podróży dla obywateli państw europejskich.
 • PŚ w biegach. Bez Norwegów za oceanem, trofeum dla Aleksandra Bolszunowa

  PŚ w biegach. Bez Norwegów za oceanem, trofeum dla Aleksandra Bolszunowa

  Z powodu obaw o rozprzestrzeniającego się koronawirusa, reprezentanci Norwegii w biegach narciarskich nie wezmą udziału w kończących sezon zawodach Pucharu Świata w Kanadzie i USA. To oznacza, że "Kryształową Kulę" zdobędzie Rosjanin Aleksander Bolszunow.
 • Tylko garstka reprezentantów Włoch w sportach zimowych dokończy sezon

  Tylko garstka reprezentantów Włoch w sportach zimowych dokończy sezon

  Z powodu epidemii koronawirusa tylko niewielka grupa reprezentantów Włoch w sportach zimowych dostała pozwolenie na kontynuowanie rywalizacji w zawodach międzynarodowych - poinformowała tamtejsza federacja wspólna m.in. dla narciarstwa, snowboardu i biathlonu (FISI).
 • Puchar Świata w biegach. Therese Johaug z Kryształową Kulą

  Puchar Świata w biegach. Therese Johaug z Kryształową Kulą

  Norweżka Therese Johaug, zajmując drugie miejsce w biegu na 30 km techniką klasyczną w Oslo, zapewniła sobie Krysztalową Kulę za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w biegach narciarskich w sezonie 2019/2020.
 • PŚ w biegach. Pellegrino: Traktują mnie jak chodzącego wirusa

  PŚ w biegach. Pellegrino: Traktują mnie jak chodzącego wirusa

  Biegacz narciarski Federico Pellegrino stał się w Norwegii obiektem strachu przed koronawirusem, a w piątek dowiedział się, że nie zostanie wpuszczony do USA na zawody Pucharu Świata w Minneapolis, ponieważ jest Włochem.
 • PŚ w biegach. Reprezentanci Norwegii najlepsi w sztafetach w Lahti

  PŚ w biegach. Reprezentanci Norwegii najlepsi w sztafetach w Lahti

  Reprezentanci Norwegii byli w Lahti najlepsi w sztafetach kobiet 4x6 km i mężczyzn na 4x7,5 km w zawodach Pucharu Świata w biegach narciarskich. Polacy nie startowali.

Filmy - PŚ w biegach narciarskich (1)