przyzwyczajenia

Artykuły - Przyzwyczajenia (11)

 • To zmieni nasze płatnicze przyzwyczajenia

  To zmieni nasze płatnicze przyzwyczajenia

  Polscy konsumenci cieszą się opinią otwartych na wszelkiego rodzaju nowinki technologiczne, w tym także na te związane z płatnościami. Doceniając tę otwartość, instytucje finansowe i dostawcy technologii stawiają na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i usług na naszym rynku, często właśnie u nas testując nowatorskie rozwiązania.
 • Trening czystości krok po kroku

  Trening czystości krok po kroku

  Nie możesz się już doczekać, kiedy twój smyk przestanie nosić pieluchy? Cierpliwości: maluszek na pewno oswoi się z nocnikiem i nauczy się z niego korzystać.
 • "Cztery słońca": Grzeszne przyzwyczajenia

  "Cztery słońca": Grzeszne przyzwyczajenia

  "Cztery słońca" to historia współczesnej rodziny, której członków nic tak naprawdę nie łączy i opowieść o poszukiwaniu autorytetów, które są dziś tylko narkotycznymi wspomnieniami.
 • Poradnik kryzysowy: Jak obniżyć rachunki za wodę?

  Poradnik kryzysowy: Jak obniżyć rachunki za wodę?

  Średnio czteroosobowa rodzina wydaje na rachunki za wodę ok. 2500 zł rocznie. Zmieniając nieco przyzwyczajenia i nawyki, inwestując w lepszy sprzęt można pokusić się o zmniejszenie tych opłat.
 • Internauci muszą zmienić swoje przyzwyczajenia

  Internauci muszą zmienić swoje przyzwyczajenia

  Polacy przywiązują zbyt małą wagę do bezpieczeństwa swoich pieniędzy w sieci - uważają eksperci. Wyłudzanie tożsamości i przejmowanie kontroli nad kontem to najczęstsze problemy klientów banków. O bezpieczeństwie Polaków w sieci rozmawiają uczestnicy konferencji organizowanej przez Narodową Akademicką Sieć Komputerową w Warszawie.
 • Co łączy Polaków i Hiszpanów, czyli przyzwyczajenia kupujących w sieci

  Raport Trusted Shops na temat sprzedaży internetowej w Europie 2012.
 • Lokaty: Czas zapomnieć o 7-procentowych zyskach

  Lokaty: Czas zapomnieć o 7-procentowych zyskach

  Kres oszczędzania na lokatach antypodatkowych oznacza dla klientów konieczność przyzwyczajenia się do niższych niż dotychczas zysków z bankowych depozytów. Na pocieszenie, tabele oprocentowania ponownie nabierają przejrzystości.
 • Klienci chcą teraz okazji, promocji i bonusów

  Klienci chcą teraz okazji, promocji i bonusów

  Kryzys sprawił, że konsumenci zmieniają przyzwyczajenia i szukają tańszych marek. Oto kilka rad, o których powinna dziś pamiętać każda firma, która nie chce, aby klienci się od niej odwrócili.
 • Przyzwyczajenia i możliwości

  Przyzwyczailiśmy się do pewnych sposobów motywowania naszych pracowników i trudno nam nieraz wyjść poza utarty szlak sprawdzonych metod. Spotykam się z powszechnym wśród szefów przekonaniem, że główne (jeśli nie jedyne) narzędzie motywacji to karanie i nagradzanie. A i tak jest ono uważane za bardzo ułomne, gdyż szybko pojawia się pytanie: czym nagradzać, gdy nie ma kasy i jak karać, żeby pracownik nie obraził się i nie odszedł?
 • Polacy przyzwyczaili się do komfortu

  Polscy turyści preferują zagraniczne wyjazdy czarterowe - wynika z informacji zebranych w kilku biurach podróży. Od kilku lat wycieczki samolotowe dominują wśród ofert sprzedawanych przez firmy.