przywitanie

Artykuły - Przywitanie (6)

 • Grecy przywitali Merkel protestami

  Wizyta kanclerz Niemiec Angeli Merkel w Atenach, spotkała się z licznymi protestami. Niemieckie władze w oczach wielu Greków odpowiadają za większość spadających na nich nieszczęść. To pierwsza wizyta Merkel w Grecji od początku kryzysu w Europie.
 • Giełdy nie przywitały wiosny zielenią

  Mimo pozytywnych danych z amerykańskiego rynku nieruchomości, inwstorzy na większość światowych parkietów we wtorek realizowali zyski. Po tym, jak w tym tygodniu ok. 150 spółek z GPW opublikowało roczne raporty finansowe inwestorzy nie powinni narzekać na brak zajęć. We wtorek inwestorzy z rynków akcji nie mieli powodów do zadowolenia - większość indeksów przywitała wiosnę czerwonym kolorem. Około godziny 16 czasu warszawskiego rosyjski RTS spadał o 2 proc., brytyjski FT-SE i niemiecki DAX t
 • Symboliczne przywitanie Ryśka Riedla w Tychach

  Symboliczne przywitanie Ryśka Riedla w Tychach

  Na przystanku autobusowym w Tychach, na którym kilka dni temu stanęła rzeźba legendarnego wokalisty zespołu Dżem, Ryśka Riedla, zagra w czwartek (15 grudnia) jego syn Sebastian Riedel. Muzyk wykona utwory swojego ojca.
 • Wars zdrowo przywita was

  Wars zdrowo przywita was

  Zajmująca się obsługą wagonów restauracyjnych spółka Wars otworzyła w Warszawie pierwszą z planowanej sieci swoich restauracji. Zarząd firmy poinformował w środę, że do 2012 r. ma działać przynajmniej osiem lokali. Będzie w nich serwowana zdrowa żywność.
 • Dion przywita Spice Girls

  Dion przywita Spice Girls

  Jedna z najlepiej sprzedawanych wokalistek wszech czasów, Celine Dion, zamierza zorganizować imprezę powitalną zespołowi Spice Girls, w jej rodzinnej Kanadzie.
 • Przywitaj dzień z Harlemem!

  Przywitaj dzień z Harlemem!

  Rockowa grupa Harlem nie próżnuje - "Chodź przywitaj ze mną nowy dzień" to kolejny singel z wydanej pod koniec marca płyty "Niebo nade mną". Na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać radiowej wersji tej piosenki.

Filmy - Przywitanie (8)