przyroda

Artykuły - Przyroda (24)

Filmy - Przyroda (11)

 • Niesamowity widok tysięcy antylop gnu przekraczających rzekę

  Pewien przewodnik safari uchwycił swoją kamerą niezwykły moment. Na nagraniu widać tysiące antylop gnu, które przekraczają rzekę. Zwierzęta co roku migrują śladami deszczu, aby zdobyć jak najwięcej pożywienia. Towarzyszą im również zebry i wiele innych gatunków.
 • Potężna chmura burzowa zawładnęła niebem. Robi wrażenie

  Niezwykły spektakl udało się nakręcić w amerykańskim stanie Kansas. Potężna komórka burzowa jest jednym z najgroźniejszych, a na pewno jednym z najbardziej spektakularnych dzieł przyrody. Zobaczcie sami!
 • Ciekawski ptaszek usiadł dziewczynce na włosach. Udana lekcja przyrody?

  Ciekawski ptaszek usiadł dziewczynce na włosach. Ten uroczy moment uchwycił tata dziewczynki i nagrał całe zdarzenie. Delikatnie zabrali zwierzątko i odłożyli na pobliskim drzewku. Tak ptasia mama odnalazła maleństwo i dała mu pożywienie. Udana lekcja przyrody?
 • Jak przyroda budzi się do życia?

  Świat w ostatnim czasie się zatrzymał, natomiast natura nadal żyje swoim rytmem i wita wiosnę. Marcin Kostrzyński wybrał się do lasu z kamerą i nagrał kilka nowych filmików. Jak przyroda i zwierzęta budzą się do życia? O tym przyrodnik opowiedział w „Dzień Dobry TVN”. (Dzień Dobry TVN/x-news)