przyjemności

Artykuły - Przyjemności (100)

 • Jemy, by zadowolić innych

  Jemy, by zadowolić innych

  Masz kłopot z nadmiarem kilogramów? Być może powinieneś ograniczyć liczbę spotkań z przyjaciółmi. O zaskakujących przyczynach przejadania się piszą na łamach "Journal of Social and Clinical Psychology" naukowcy z Case Western Reserve University.
 • Odkładasz pracę? Cierpisz na prokrastynację!

  Odkładasz pracę? Cierpisz na prokrastynację!

  Zamiast rozmowy z klientem, odpowiedzi na ważnego maila czy wypełnienia dokumentów wybieramy przedłużający się lunch lub zakupy w internecie. Nie ma problemu, jeśli zdarza się to sporadycznie. W przypadku, gdy odwlekanie niektórych zadań przekształca się jednak w codzienny nawyk, charakteryzuje nas skłonność do prokrastynacji.
 • Seks małżeński cieszy w każdym wieku

  Seks małżeński cieszy w każdym wieku

  Seks jest istotny również dla seniorów. Starsze osoby, które częściej go uprawiają ze współmałżonkiem są szczęśliwsze i bardziej zadowolone z życia oraz związku, niż seniorzy nieaktywni seksualnie.
 • Czy warto dawać dziecku kieszonkowe?

  Czy warto dawać dziecku kieszonkowe?

  Od najmłodszych lat należy uczyć dziecko mądrego dysponowania pieniędzmi i oszczędzania. Pierwszą ważną lekcją ekonomii jest kieszonkowe. Jeśli będzie się je dawać umiejętnie, zaowocuje to w dorosłym życiu.
 • Czy warto dawać dziecku kieszonkowe?

  Czy warto dawać dziecku kieszonkowe?

  Od najmłodszych lat należy uczyć dziecko mądrego dysponowania pieniędzmi i oszczędzania. Pierwszą ważną lekcją ekonomii jest kieszonkowe. Jeśli będzie się je dawać umiejętnie, zaowocuje to w dorosłym życiu.
 • Dlaczego kobiety uprawiają seks. Motywacje seksualne - od przygody po zemstę

  Dlaczego kobiety uprawiają seks. Motywacje seksualne - od przygody po zemstę

  Czy kobiety uprawiają seks tylko po to, by wyrazić miłość do partnera, doświadczyć przyjemności albo wydać na świat potomstwo?
 • Rozpieszczaj swoje ciało

  Rozpieszczaj swoje ciało

  Koniec lata zbliża się nieubłaganie, warto jednak wykorzystać weekend i zorganizować kilka chwil wyłącznie dla siebie. Ciepła kąpiel z olejkami, odżywczy peeling, a później odpowiednie nawilżenie skóry wysuszonej przez długotrwałe słońce. Jakie domowe zabiegi są najskuteczniejsze i jakich kosmetyków nasza skóra potrzebuje najbardziej?
 • Maksimum przyjemności we francuskim stylu

  Maksimum przyjemności we francuskim stylu

  O tym, czy warto naśladować Francuzki, dlaczego paryżanie nie nadają się na mężów oraz o najpiękniejszych miejscach we Francji opowiada pisarz Stephen Clarke.
 • I z małym penisem możesz być doskonałym kochankiem

  I z małym penisem możesz być doskonałym kochankiem

  Masz małego penisa? Jeśli włożysz trochę wysiłków, twoja partnerka z rozkoszy nie zwróci na to uwagi. Jak to zrobić? Sprawdź koniecznie!
 • Warhammer 40k: Dawn of War II - Chaos Rising

  Warhammer 40k: Dawn of War II - Chaos Rising

  Oczekiwany przez fanów Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising jest już w Polsce. Samodzielny dodatek do DoW II miał swoją premierę parę dni temu, w związku z tym, czas przyjrzeć się mu bliżej.

Filmy - Przyjemności (1)