przyjemność

Artykuły - Przyjemność (219)

 • Dlaczego seks jest taki przyjemny? Naukowcy nareszcie znają odpowiedź

  Dlaczego seks jest taki przyjemny? Naukowcy nareszcie znają odpowiedź

  Krótko: stosunek jest dla nas czymś w rodzaju medytacji, ale prawda jest trochę bardziej skomplikowana. Co najlepsze, okazuje się, że seks ma sporo wspólnego z... tańcem.
 • Nie poprawia nastroju: Kilka mitów o czekoladzie

  Nie poprawia nastroju: Kilka mitów o czekoladzie

  Naukowcy nie przeczą, że jedzenie czekolady może poprawiać nastrój, ale to samo dotyczy wielu innych smacznych potraw - chodzi raczej o przyjemność jedzenia niż o walory odżywcze czy zdrowotne.
 • Seks z mężem nie sprawia mi przyjemności

  Seks z mężem nie sprawia mi przyjemności

  Jestem kobietą i mam 49 lat. Od 10 lat nie odczuwam żadnej przyjemności z seksu.
 • Monogamia daje większą rozkosz?

  Monogamia daje większą rozkosz?

  Dlaczego seks ze stałą partnerką jest lepszy? Sprawdź koniecznie!
 • Bogini harmonii

  Bogini harmonii

  Jedna z najbardziej utalentowanych gwiazd Hollywood, Halle Berry, odwiedziła Warszawę. SHOW miało wielką przyjemność rozmawiać z aktorką o sekretach jej urody, stworzonych przez nią perfumach, z których jest bardzo dumna, i o wrażeniach z Polski.
 • Sama w męskim świecie...

  Sama w męskim świecie...

  TVN Turbo to kanał przede wszystkim dla mężczyzn i prowadzony przez mężczyzn. Często pojawia się w nim jednak kobieta, Agnieszka Cegielska.
 • Doceń siłę komplementów

  Doceń siłę komplementów

  Słysząc miłe słowa na swój temat, często czujesz się zakłopotana? Sprawdź, dlaczego tak się dzieje i jak to zmienić.
 • Przedłużenie certyfikacji Microsoft GOLD

  Zarząd SMT Software S.A. z siedzibą we Wrocławiu ma przyjemność poinformować o przedłużeniu złotej certyfikacji Microsoft na okres od 15.09.2010 do 15.09.2011. Spółka ponownie uzyskała status "Gold Certified Partner", który potwierdza doświadczenie, profesjonalizm i kompetencje specjalistów SMT Software w tworzeniu oprogramowania. Aby uzyskać najwyższy poziom partnerstwa Microsoft, SMT Software musiała przedstawić referencje od klientów, dla których realizowała projekty w technologii Mic
 • Przyjemność, która kosztuje

  Przyjemność, która kosztuje

  Od kilku lat karierę na rynku robią tak zwane "4-drzwiowe coupe", które łączyć mają praktyczność limuzyny z urokiem 2-drzwiowego nadwozia.
 • Emitent podpisał umowę ze spółką Nasza Klasa na wykonanie testów mobilnej wersji portalu NK.pl

  Zarząd SMT Software S.A. z siedzibą we Wrocławiu ma przyjemność poinformować o otrzymaniu zlecenia na przeprowadzenie testów kompatybilności oraz testów funkcjonalnych mobilnej wersji portalu NK.pl. W dniu dzisiejszym tj. 22.07.2010 otrzymaliśmy umowę podpisaną przez przedstawiciela zarządu Nasza Klasa Sp. z o. o.. SMT Software rozpocznie testowanie kompatybilności portalu oraz jego produktów na platformach iPhone, J2ME oraz HTML lajt. Obie strony nie wykluczają k

Filmy - Przyjemność (4)