Przyjaciele

Synonimy:
Friends,
Inne znaczenia:
Przyjaciele (Film (2006)[The Last Kiss] Reż.Tony Goldwyn) ,

Artykuły - Przyjaciele (355)

 • Courteney Cox: "Ktoś powiedział do mnie Monica?"

  Courteney Cox: "Ktoś powiedział do mnie Monica?"

  Perfekcyjna, pedantyczna, obsesyjnie wręcz dbająca o czystość i porządek, zwłaszcza w kuchni. Taka jest Monica Geller, postać z serialu "Przyjaciele", w którą wcielała się Courteney Cox. I choć doszukiwanie się w aktorach cech, które mają grani przez nich bohaterowie, często prowadzi na manowce, to jednak w przypadku Cox ma to spore uzasadnienie. Dowodem na to jest filmik, który aktorka opublikowała na Instagramie.
 • Wszystkie odcinki "Przyjaciół" są już dostępne w HBO GO

  Wszystkie odcinki "Przyjaciół" są już dostępne w HBO GO

  Od czwartku w HBO GO dostępne są już wszystkie sezony wielokrotnie nagradzanego i uwielbianego przez fanów serialu "Przyjaciele".
 • ​"Przyjaciele" wracają! Nakręcono zdjęcia do specjalnego odcinka

  ​"Przyjaciele" wracają! Nakręcono zdjęcia do specjalnego odcinka

  Wielki powrót "Przyjaciół" zapowiadany był na zeszły rok. Okazją był jubileusz 25-lecia emisji pierwszego odcinka kultowego serialu oraz start serwisu HBO Max. Te plany pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa, z powodu której zdjęcia przekładano z kwartału na kwartał.
 • Nakręcono specjalny odcinek "Przyjaciół"

  Nakręcono specjalny odcinek "Przyjaciół"

  Wielki powrót "Przyjaciół" zapowiadany był na zeszły rok. Okazją był jubileusz 25-lecia emisji pierwszego odcinka kultowego serialu oraz start serwisu HBO Max. Te plany pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa, z powodu której zdjęcia przekładano z kwartału na kwartał. Teraz w końcu udało się zebrać wszystkich aktorów w jednym miejscu - do tego pod fontanną znaną z czołówki serialu, gdy rozbrzmiewa przebój zespołu The Rembrandts: "I'll Be There for You".
 • ​Scenograf "Przyjaciół" ujawnił szczegół na temat odcinka specjalnego serialu

  ​Scenograf "Przyjaciół" ujawnił szczegół na temat odcinka specjalnego serialu

  Prace nad odcinkiem specjalnym legendarnego sitcomu, w którym wystąpią uwielbiani przez widzów odtwórcy głównych ról, zdają się wreszcie nabierać tempa. Świadczy o tym choćby zdjęcie, które opublikował na Instagramie Greg Grande, twórca scenografii oryginalnej produkcji. Wszystko wskazuje na to, że spotkanie słynnej szóstki z Manhattanu odbędzie się w kultowym lofcie należącym do jednej z bohaterek, Moniki Geller.
 • "Przyjaciele": Nowy szczegół dotyczący odcinka specjalnego

  "Przyjaciele": Nowy szczegół dotyczący odcinka specjalnego

  Prace nad odcinkiem specjalnym legendarnego sitcomu "Przyjaciele", w którym wystąpią uwielbiani przez widzów odtwórcy głównych ról, zdają się wreszcie nabierać tempa. Świadczy o tym choćby zdjęcie, które opublikował na Instagramie Greg Grande, twórca scenografii oryginalnej produkcji.
 • Ujawnił szczegóły nagrań specjalnego odcinka "Przyjaciół"

  Ujawnił szczegóły nagrań specjalnego odcinka "Przyjaciół"

  Wyczekiwany przez fanów odcinek specjalny "Przyjaciół" zbliża się wielkimi krokami. Wszystko wskazuje na to, że po wielomiesięcznych opóźnieniach spowodowanych pandemią prace nad tym projektem nabiorą wreszcie tempa. Świadczą o tym słowa Davida Schwimmera, odtwórcy roli Rossa Gellera. Aktor ujawnił, że nagrania ruszą za nieco ponad miesiąc. Rozwiał też wątpliwości fanów co do tego, czy gospodynią specjalnego odcinka "Przyjaciół" będzie Ellen DeGeneres.
 • Wszystkie odcinki "Przyjaciół" od 15 kwietnia w HBO GO

  Wszystkie odcinki "Przyjaciół" od 15 kwietnia w HBO GO

  Wielokrotnie nagradzany i uwielbiany przez fanów serial Przyjaciele zostanie dodany do biblioteki serwisu HBO GO. Wszystkie sezony tego kultowego serialu komediowego będą dostępne od 15 kwietnia.
 • Jennifer Aniston: Nie do wiary, co robiła w "Przyjaciołach"

  Jennifer Aniston: Nie do wiary, co robiła w "Przyjaciołach"

  Tiktoker o pseudonimie cts.trphe wywołał konsternację u wielbicieli serialu "Przyjaciele", a w szczególności u tych, którzy upodobali sobie postać Rachel Green, granej przez Jennifer Aniston. Odkrył bowiem, że aktorka przed każdą kwestią, która miała być zabawna - chrząkała jak mały prosiak.
 • Masz niewielu przyjaciół? Oto jak postrzegają cię inni!

  Masz niewielu przyjaciół? Oto jak postrzegają cię inni!

  Im mniej masz przyjaciół, tym lepszym jesteś kandydatem na przyjaciela. Do takich wniosków doszli naukowcy z The Chinese University of Hong Kong Business School.

Filmy - Przyjaciele (1)

 • Jaki był papież prywatnie? "Wesoły, pogodny kompan"

  Przyjaciele Karola Wojtyły z tak zwanego "okresu krakowskiego" pamiętają papieża nie tylko jako człowieka, który przyczynił się do upadku komunizmu w Europie Środkowo-Wschodniej i przez ćwierć wieku kierował Kościołem katolickim - ale przede wszystkim wesołego i pogodnego kompana, duchowego przewodnika, doradcę i przyjaciela. Grupa młodych ludzi skupionych wokół biskupa Wojtyły regularnie wyruszała z nim na wycieczki w plener. Podczas wypadów na narty i spływów kajakowych rodziły się wyjątkowe przyjaźnie, które przetrwały lata.