przygoda

Artykuły - Przygoda (232)

 • Gdy w sypialni robi się nudno

  Gdy w sypialni robi się nudno

  Seks w miejscach nietypowych jest pociągający, niemoralny, brudny i, w większości przypadków, nielegalny. Zatem gdzie się wybrać, by mieć odrobinę dreszczyku emocji?
 • Jak przygoda to tylko z Philipem. Z Philipem Morrisem

  Jak przygoda to tylko z Philipem. Z Philipem Morrisem

  Philip Morris International (PMI) to międzynarodowa firma tytoniowa, działająca na około 180 rynkach świata. Ten światowy zasięg spowodował przyjęcie przez PMI ciekawej formy działania - oddziały i nawet małe zespoły tworzone są z pracowników z różnych stron świata.
 • Piekielne regaty okołoziemskie

  Piekielne regaty okołoziemskie

  Współczesne regaty dookoła świata odbywają się w różnych formułach. Żeglarze mogą próbować swoich sił indywidualnie lub drużynowo. Każdy podejmujący się tego wyzwania musi jednak liczyć się z tym, że jego przeciwnikiem będzie nieokiełznany, śmiercionośny żywioł. Żywioł, który nie wybacza nawet najmniejszych błędów.
 • "Hobbit": Początek nowej przygody

  "Hobbit": Początek nowej przygody

  "Hobbit: Niezwykła podróż 3D", pierwsza część nowej filmowej trylogii Petera Jacksona, według powieści J.R.R. Tolkiena, trafi do kin w Polsce 28 grudnia. W obsadzie są m.in. Martin Freeman, Ian McKellen i Cate Blanchett. Muzykę do filmu skomponował Howard Shore.
 • Kończą przygodę z 007

  Kończą przygodę z 007

  Autorzy scenariuszy filmowych do przygód Jamesa Bonda, Neal Purvis i Robert Wade, chcą pożegnać się z serią o 007 po rekordowym sukcesie "Skyfall". Artystyczny duet rozpoczął współpracę w 1999 roku, tworząc pięć kolejnych odcinków o brytyjskim agencie.
 • Telewizja to przygoda

  Telewizja to przygoda

  Gra w serialach, prowadzi teleturniej i program w telewizji śniadaniowej, podróżuje. Czas by zwolnić tempo?
 • "Bitwa na głosy": Koniec przygody Juli

  "Bitwa na głosy": Koniec przygody Juli

  W przyszłym tygodniu w "Bitwie na głosy" nie zobaczymy zespołu Juli. "Skończyła się wspaniała przygoda" - komentowała przegraną wokalistka.
 • Tylko w INTERIA.PL: Fragmenty "Najnowszych przygód Mikołajka"

  Tylko w INTERIA.PL: Fragmenty "Najnowszych przygód Mikołajka"

  Tego chłopca pokochały miliony dzieci i dorosłych. Mikołajek od ponad 50 lat bawi i wzrusza. W Polsce, nakładem wydawnictwa Znak Emotikon, właśnie ukazują się jego najnowsze przygody. Tylko w INTERIA.PL przeczytasz je przed oficjalną premierą.
 • Ciężka praca, duża przygoda

  Ciężka praca, duża przygoda

  Maciej Dejczer, reżyser serialu "Misja Afganistan", przyznał, że nie jest łatwo wykreować taki świat, który dla widza byłby odzwierciedleniem afgańskiej rzeczywistości. - Trudno zrobić Afganistan z niczego - przyznał w rozmowie z Interia.tv.
 • Muzyczna przygoda z Co-Operą

  Muzyczna przygoda z Co-Operą

  "Nowa pasja, nowa chęć, szkoła tańca numer pięć" - tak zaczyna się utwór "Trudne tango" w wykonaniu projektu Co-Opera.