wydarzenia - przychodnia

Artykuły - Przychodnia (5)

 • Pacjencie, szukaj nowego lekarza!

  Pacjencie, szukaj nowego lekarza!

  Niektóre szpitale i przychodnie działające od kilkunastu lat tracą kontrakty z NFZ. Wzbudza to zaniepokojenie pacjentów - informuje "Rzeczpospolita".
 • Ważna zmiana: Przypiszą nas do przychodni

  Ważna zmiana: Przypiszą nas do przychodni

  Ministerstwo Zdrowia przygotowało projekt nowelizacji ustawy zdrowotnej. Chory będzie przypisany do przychodni, a nie lekarza - informuje "Rzeczpospolita".
 • Polska przychodnia w Manchesterze już otwarta

  Polska przychodnia w Manchesterze już otwarta

  Polska przychodnia w Manchesterze przyjęła swoich pierwszych pacjentów. Klinika mieszcząca się przy Mosley Street, została oficjalnie otwarta 14 października. Pierwsi pacjenci Zielonej Przychodni skorzystali z pomocy polskojęzycznego ginekologa, pediatry oraz stomatologa.
 • Służba zdrowia dla wybranych

  Służba zdrowia dla wybranych

  Kilka instytucji państwowych utrzymuje własne przychodnie lekarskie. Tak jest między innymi w Najwyższej Izbie Kontroli, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, Narodowym Banku Polskim i resorcie sprawiedliwości. Niestety, z placówek - jak ustalił reporter RMF FM Krzysztof Zasada - nie może korzystać każdy.
 • Punkty medyczne

  Pielgrzymi przybywający do Krakowa będą mogli skorzystać z usług medycznych w stałych oznakowanych punktach medycznych usytuowanych przy Dworcu Głównym PKP, przystankach PKP, dużych parkingach, na newralgicznych skrzyżowaniach miasta, przychodniach oraz szpitalach pełniących dyżury w czasie pielgrzymki.