Przewozy Regionalne Sp. z o.o.

Artykuły - Przewozy Regionalne Sp. z o.o. (6)

 • Odchodzi prezes Przewozów Regionalnych

  Odchodzi prezes Przewozów Regionalnych

  Zmiany w zarządzie spółki Przewozy Regionalne. Z funkcji prezesa zrezygnował Tomasz Pasikowski, kierujący przedsiębiorstwem od 2014 roku.
 • Od niedzieli zmiany w rozkładzie PKP w całym kraju

  Od niedzieli zmiany w rozkładzie PKP w całym kraju

  W nocy z soboty na niedzielę wejdzie w życie nowy rozkład jazdy pociągów PKP. W przypadku Intercity zwiększy się liczba połączeń, w tym także tych międzynarodowych. Przewozy Regionalne uruchamiają nowe REGIOekspresy, a Koleje Mazowieckie połączą Okęcie z Modlinem. Przygotowano także akcję informacyjną - od ulotek po informatorów na peronach.
 • Czy po długim weekendzie czekają nas korki?

  Rada nadzorcza Przewozów Regionalnych zgodziła się na podwyżki dla pracowników o 120 zł od początku sierpnia - poinformowała PAP prezes PR Małgorzata Kuczewska-Łaska. Nie zmienia to na razie decyzji związkowców o planowanym na 17 sierpnia strajku generalnym.
 • Finalizacja postępowania przetargowego

  Raport bieżący nr 64/2009Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 60 z dnia 18 września 2009 roku Zarząd NOVITUS SA informuje, że w dniu 30 września 2009 roku Spółka NOVITUS SA zawarła aneks do umowy Konsorcjum, zgodnie z którym funkcję lidera Konsorcjum i bezpośrednią realizację dostaw i usług objętych postępowaniem przetargowym, z dniem zawarcia aneksu przejęła spółka ZIBI SA. W dniu dzisiejszym do NOVITUS SA wpłynęła
 • PKP po raz pierwszy bez strat

  Spółka PKP Przewozy Regionalne po raz pierwszy w swej sześcioletniej historii nie przyniesie straty; wynik finansowy za 2007 r. zbilansuje się - podał na konferencji prasowej w Krakowie prezes spółki, Jan Tereszczuk.
 • Zawarcie znaczącej umowy

  Raport bieżący nr 13/2006 Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Betacom S.A. podaje do publicznej wiadomości informację o podpisaniu w dniu 03.03.2006 r. umowy z PKP Przewozy Regionalne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na łączną wartość brutto 1,6 mln złotych. Przedmiotem umowy jest dostawa infrastruktury informatycznej. Betacom S.A. zobowiązał się dostarczyć przedmiot umowy w terminie do 28 dni od daty jej podpisania. W przypadku ni

Filmy - Przewozy Regionalne Sp. z o.o. (1)

 • Feniksy z Cegielskiego wyjadą na tory

  Przewozy Regionalne pozyskały do eksploatacji 14 elektrycznych zespołów trakcyjnych EN57 od konsorcjum zawiązanego przez Polski Tabor Szynowy oraz H. Cegielski – Fabrykę Pojazdów Szynowych. Składy po przebytej w poznańskich zakładach Cegielskiego modernizacji wyjadą na tory jako EN57 Feniks. Zasilą tabor POLREGIO w Wielkopolsce.