przeszłość

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Przeszłość (Film (2013)[Le Passé] Reż.Asghar Farhadi) ,

Artykuły - Przeszłość (88)

 • Wstydliwa przeszłość Red Lips

  Wstydliwa przeszłość Red Lips

  Autorzy przeboju "To co nam było" pozują na zespół rockowo-popowy. Wcześniej jednak grali disco polo!
 • Google sprzed 30 lat? Szalona wizja przeszłości...

  Google sprzed 30 lat? Szalona wizja przeszłości...

  Co by było, gdyby dzisiejsze internetowe serwisy społecznościowe, programy i aplikacje istniały 20-30 lat temu? Tego nie wiemy, ale są tacy, którzy lubią się nad tym zastanawiać. Zapraszamy na szaloną wycieczkę do przeszłości. Przeszłości, która tak naprawdę nigdy się nie wydarzyła...
 • Dokumenty służb specjalnych PRL o przeszłości Anny Grodzkiej

  Dokumenty służb specjalnych PRL o przeszłości Anny Grodzkiej

  Anna Grodzka jest przekonana, że ma wystarczające kompetencje, by ubiegać się o stanowisko marszałka Sejmu. - Całe życie zajmuję się polityką - zapewniła na konferencji prasowej. Jej polityczną przeszłość przypomina portal wPolityce.pl.
 • Kilka szczegółów zdradzi powypadkową przeszłość auta

  Kilka szczegółów zdradzi powypadkową przeszłość auta

  Badanie grubości lakieru, porównywanie dat na szybach czy szukanie śladów lakieru na uszczelkach to żelazne punkty oględzin używanego auta przed zakupem. Tym razem postanowiliśmy zwrócić uwagę na szczegóły znacznie mniej popularne.
 • Brunatna przeszłość Związku Wypędzonych

  Brunatna przeszłość Związku Wypędzonych

  Najnowsze opracowanie na temat uwikłania założycieli niemieckiego Związku Wypędzonych w reżim nazistowski wiele wyjaśnia, ale BdV to nie jedyna organizacja, obciążona brunatną przeszłością - oceniła we wtorek w Berlinie szefowa Związku Erika Steinbach.
 • Nowe badania: Nazistowska przeszłość Związku Wypędzonych

  Nowe badania: Nazistowska przeszłość Związku Wypędzonych

  Tylko dwóch spośród 13 działaczy pierwszego prezydium niemieckiego Związku Wypędzonych (BdV) wyraźnie dystansowało się albo konsekwentnie sprzeciwiało nazistowskiemu reżimowi - wynika z pierwszego opracowania historycznego o brunatnej przeszłości BdV.
 • Tajemnicza przeszłość

  Tajemnicza przeszłość

  Z jej bohaterką z "Klanu" łączy ją przede wszystkim zamiłowanie do podróży. Zwiedziła niemal cały świat, a do serca najbardziej przypadła jej Azja. - Niebawem znów wyruszam na jedną z tamtejszych wysepek, gdzie można na chwilę zapomnieć o naszej jesieni - mówi Aldona Orman.
 • Wenecja: Nostalgia za przeszłością

  Wenecja: Nostalgia za przeszłością

  - Temat wiary w Boga i oddania wspólnocie można uznać za motyw przewodni tegorocznego konkursu - pisze z Wenecji wysłanniczka INTERIA.PL
 • Agencje: Romney chwali Polskę za gospodarkę, przeszłość i lojalność

  Agencje: Romney chwali Polskę za gospodarkę, przeszłość i lojalność

  Wszystkie znaczące agencje światowe odnotowały wizytę w Polsce prawdopodobnego kandydata Republikanów na prezydenta USA Mitta Romneya, informując, że pochwalił nasz kraj za rozwój gospodarczy, demokratyczne tradycje oraz lojalność wobec Stanów Zjednoczonych.
 • Maciej Rock: Trudna przeszłość

  Maciej Rock: Trudna przeszłość

  Pracował w sklepie skanując towary, zaczepił się w Urzędzie Miasta Otwock i w Ministerstwie Finansów, miał przygodę z radiem, a potem przez ponad pół roku był na bezrobociu. Maciej Rock, który razem z Pauliną Sykut prowadzi program "Must Be the Music. Tylko muzyka", opowiada o tym, co robił zanim trafił do telewizji.

Filmy - Przeszłość (1)

 • Kiedyś cenieni, dziś zapomniani. Wyblakłe gwiazdy

  Przed laty odnieśli wielki sukces komercyjny, ale ich 5 minut zdążyło już dobiec końca. Na otarcie łez pozostały zdjęcia, choć i na nich niektóre polskie gwiazdy prezentują się od nie najlepszej strony.