przesłuchanie RMF.FM

Filmy - Przesłuchanie RMF.FM (8)

 • Raś: To jest decyzja Jarosława Gowina

  Sygnały, że Schetyna chce startować na szefa PO, docierają do nas od dawna. Powinien to zrobić. Jeśli Schetyna nie wystartuje, to przegra w partii jeszcze bardziej, niż wtedy, gdyby przegrał z Tuskiem - mówi poseł PO Ireneusz Raś. - To, czy Jarosław Gowin zostanie w rządzie zależy od jego poniedziałkowej rozmowy z Tuskiem - twierdzi gość Przesłuchania w RMF FM.
 • Michał Kamiński: To może być największy skandal polityczny IV RP

  "Roman Giertych sugeruje, że w czasie, gdy u władzy był Jarosław Kaczyński, PiS przekupiło ojca Rydzyka wielomilionowymi kontraktami rządowymi na inwestycje geotermalne. W zamian miał nie domagać się zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej" - mówi Michał Kamiński w Przesłuchaniu w RMF FM.
 • Cichocki: Kaczyński ignorował opinie komisji i prezydenta. Tusk dopełnia wszelkich procedur.

  "Przykro o tym mówić, ale to premier Kaczyński w przypadku odwoływania szefów ABW, a robił to dwa razy, kompletnie ignorował procedurę opiniowania odwołania przez komisje i prezydenta. (...) Premier Tusk czeka na opinie, dopełnia wszelkich procedur" - mówił w Przesłuchaniu RMF FM szef MSW Jacek Cichocki.
 • Nowak: Związkowcy szykują się na strajk, planujemy transport zastępczy

  Nie rezygnujemy z planów zmian na kolei. Likwidacja ulgi, o którą walczą związkowcy, przyniesie oszczędności na poziomie 27-30 milionów złotych. Emerytowani kolejarze, będą mogli wykupić ją za 12 złotych miesięcznie. To nie jest duże obciążenie - mówi Sławomir Nowak, gość Przesłuchania RMF FM.