przeróbki

Artykuły - Przeróbki (8)

Filmy - Przeróbki (3)

  • Jak odmienić wygląd starych jeansów? Prosty sposób

    Dżinsowe spodnie to jedne z najpopularniejszych ubrań na całym świecie. Od lat obecne w naszym życiu, kiedyś obiekt pożądania wielu, dziś - powszechna odzież, którą niemal każdy ma w swojej szafie. Stare, znoszone dżinsy nie muszą jednak lądować w koszu - jeśli nie są jeszcze poprute, można je w parę chwil odmienić prostymi trikami, z którymi poradzi sobie każdy! Nałożenie wzorów i drobnych dekoracji nie tylko podkreślą ich lekkość, ale też przyciągną wzrok. Zobaczcie, jak w prosty sposób odmienić wygląd starych jeansów - to naprawdę proste!
  • Nie wyrzucaj starego swetra - zrobisz z niego kapcie!

    Stary sweter nie musi wylądować w koszu - kolorowe, ciepłe sweterki świetnie nadają się do mniejszych i większych przeróbek - można zrobić z nich nie tylko ciekawe dekoracje, ale też... ciepłe kapcie! W parę chwil możecie przetransformować stary sweter w ciepłe, wygodne kapcie, które ochronią przed zimnem wasze stopy, a jednocześnie nie będą ciężkie i uciążliwe dla stóp - to propozycja idealna dla tych, którzy lubią chodzić na bosaka w domu. Zobaczcie, jak zrobić kapcie ze starego swetra!
  • Co zrobić ze starym swetrem? Prosty pomysł na poszewkę

    Jeśli macie stary sweter z przyjemnym dla oka wzorem, który świetnie będzie się komponował z wystrojem waszego mieszkania - świetnie trafiliście. Mamy dla was poradnik, jak zrobić ze starego swetra poszewkę na jaśka, niewielką poduszkę, którą ma każdy z nas. Przygotowanie jej zajmie dosłownie kilka chwil i nie potrzebujecie maszyny do szycia, co czyni ten sposób prostym i przyjaznym nawet dla tych, którzy nie mieli dotąd do czynienia z krawiectwem!