przepychanki

Artykuły - Przepychanki (17)

 • Proceduralne przepychanki w sprawie Baranowa. Mieszkańcy zablokują budowę Centralnego Portu Komunikacyjnego?

  Proceduralne przepychanki w sprawie Baranowa. Mieszkańcy zablokują budowę Centralnego Portu Komunikacyjnego?

  Czy lokalne referendum powstrzyma budowę największego lotniska w Europie Środkowej? To niewykluczone, o ile tylko mieszkańcy zostaną dopuszczeni w tej sprawie do głosu.
 • Przepychanki w sklepach Intermarche z powodu promocji Nutelli

  Obniżenie o 70 proc. ceny słoika Nutelli, czyli orzechowego kremu do smarowania, sprowokowało przepychanki w wielu sklepach sieci Intermarche we Francji - informują w piątek francuskie media.
 • Przepychanki i odgryziona szminka. Tak na Polaków działa promocyjne szaleństwo

  Przepychanki i odgryziona szminka. Tak na Polaków działa promocyjne szaleństwo

  Tłumy koczujące pod sklepami od bladego świtu, potem szturm na sklepowe półki, przepychanki i przyświecająca z tyłu głowy idea, że "wszystkie chwyty dozwolone". Wszystko po to, aby zdobyć szminkę, perfumy, markową torbę, czy sportową odzież w atrakcyjnej cenie.
 • Greckie przepychanki

  Minister Schauble przyznał dzisiaj, że rozmowa podczas której przedstawiciel Międzynarodowego Funduszu Walutowego podczas kwietniowego spotkania z Eurogrupą miał "tłumaczyć", że MFW może wstrzymać wypłatę 3,5 mld EUR transzy dla Grecji, jeżeli europejscy wierzyciele nie zgodzą się na redukcję greckiego zadłużenia, nigdy nie miała miejsca.
 • Greckie przepychanki

  Nieoficjalnie Grecy mieli wysłać listę propozycji reform już w piątek wieczorem - na jej bazie przez weekend były prowadzone negocjacje pomiędzy przedstawicielami rządu Tsiprasa a ekspertami Troiki.
 • Włoskie przepychanki

  Informacja podana przez agencję Reuters, jakoby co najmniej 20 parlamentarzystów z Partii Wolności Silvio Berlusconiego planowało opuścić swoje macierzyste ugrupowanie stała się akceleratorem do wyraźnego odbicia euro po południu. Rynek liczy, że tym samym premier Enrico Letta mógłby wygrać zaplanowane na środę wotum nieufności dla jego gabinetu. Tylko, że to ... włoska polityka.
 • Przepychanki w Kongresie USA psują nastroje

  Optymizm nie opuszcza inwestorów, choć temat klifu fiskalnego w USA nie daje o sobie zapomnieć. Środa na rynku głównej pary walutowej przyniosła jednak dalszą aprecjację wspólnej waluty. Kurs EUR/USD przełamał podczas sesji europejskiej tym razem opór na 1,33.
 • Tusk: Nie ma czasu na prestiżowe przepychanki ws. pomocy dla Grecji

  Premier Donald Tusk uważa, że w UE nie ma już miejsca i czasu na prestiżowe przepychanki w sprawie pomocy dla Grecji. Dodał, że będzie przekonywał partnerów w Europie, aby wspólnie szukać rozwiązań dla strefy euro.
 • Wielka klapa z e-mytem. Kolejki, przepychanki, awantury

  Kilometrowe kolejki tirów, awantury i przepychanki na granicy. Start e-myta w Polsce wypadł fatalnie - donosi "Gazeta Wyborcza".

Filmy - Przepychanki (2)

 • Rodzinna przepychanka niedźwiadków

  Kłótnie wśród rodzeństwa to rutyna, która występuje również wśród zwierząt. Josh Nesbit zarejestrował jedną z przepychanek małych niedźwiadków, które w zabawie zachowują się niczym najlepsi bokserzy świata. (STORYFUL/x-news)
 • Protestujący w Sejmie próbowali wywiesić w oknie transparent. Interweniowała straż marszałkowska

  Protestujący w Sejmie próbowali przed zbliżającym się Zgromadzeniem Parlamentarnym NATO wywiesić w sejmowym oknie transparent. Miał on zwrócić uwagę zagranicznych mediów na ich sytuację. Uniemożliwiła im to straż marszałkowska. Protestujące matki otworzyły okno na pierwszym piętrze w holu głównym Sejmu. Iwona Hartwich z Komitetu Protestacyjnego Rodziców Osób Niepełnosprawnych trzymała w rękach transparent. Wtedy do kobiet podeszła straż marszałkowska, która poprosiła o zamknięcie okna. Strażnicy argumentowali, że chodzi o bezpieczeństwo. Hartwich wychyliła się przez okno, próbując wywiesić baner. Ostatecznie strażnicy zamknęli okno. Kobiety nie zrezygnowały jednak z prób wywieszenia transparentu. Podjęły kolejną próbę. Ponownie zainterweniowali sejmowi funkcjonariusze. Doszło do przepychanek i wzajemnych oskarżeń o użycie siły. "Niech mnie pan nie dotyka!", "proszę wziąć te ręce ode mnie!" - krzyczały protestujące. Kobiety zostały ostatecznie odciągnięte od okna. Transparent nie zawisł na zewnętrznej ścianie budynku.