przeproszenie

Artykuły - Przeproszenie (8)

 • Trójka: Były dyrektor musi przeprosić

  Trójka: Były dyrektor musi przeprosić

  Po ponad trzech latach jest wyrok. Dziś Sąd Okręgowy w Warszawie nakazał, aby były dyrektor Radiowej Trójki - Jacek Sobala - przeprosił Związek Zawodowy Dziennikarzy i Pracowników Programu III Polskiego Radia za słowa wypowiedziane w wywiadzie dla portalu "Wirtualne media".
 • Premier Litwy krytykuje ministra za przeproszenie Polski

  Premier Litwy krytykuje ministra za przeproszenie Polski

  Premier Litwy krytykuje swojego ministra za przeproszenie Polski. Algirdas Butkevičius oświadczył, że nie było powodów do przeprosin, a poza tym szef litewskiej dyplomacji Linas Linkevičius nie był do tego upoważniony.
 • Europoseł Legutko musi przeprosić licealistów

  Europoseł Legutko musi przeprosić licealistów

  Sąd Apelacyjny w Krakowie oddalił w piątek apelację europosła Ryszarda Legutki od wyroku nakazującego mu przeproszenie dwójki byłych wrocławskich licealistów. Tym samym wyrok jest prawomocny - europoseł musi przeprosić.
 • Serafin przeprosił Łukasika

  Serafin przeprosił Łukasika

  Szef kółek rolniczych Władysław Serafin poinformował, że zawiadomił prokuraturę o "upowszechnianiu w sposób niedozwolony" treści nagrań tzw. taśm PSL. Serafin mówił, że niczego się nie obawia. Ocenił też, że cała "zadyma" z taśmami "ma wykopać koalicję i PSL".
 • Breivik przeprosił rodziny niezaangażowanych politycznie ofiar

  Breivik przeprosił rodziny niezaangażowanych politycznie ofiar

  Oskarżony o zabójstwo 77 osób Anders Behring Breivik przeprosił w poniedziałek rodziny swych przypadkowych i niezaangażowanych politycznie ofiar. Odmówił przeproszenia bliskich osób zastrzelonych na wyspie Utoya, gdzie trwał obóz młodzieżówki Partii Pracy.
 • Musi przeprosić Dodę

  Musi przeprosić Dodę

  Raper Mieszko Sibilski musi przeprosić Dorotę "Dodę" Rabczewską - uznał w piątek (8 lipca) poznański sąd apelacyjny. Wokalistka poczuła się obrażona treścią jednej z piosenek oraz wpisem na stronie internetowej zespołu Grupa Operacyjna.
 • Wojewódzki o Isis Gee: Jednak pani

  Wojewódzki o Isis Gee: Jednak pani

  Kuba Wojewódzki na łamach "Polityki" komentuje decyzją sądu, nakazującą Robertowi Leszczyńskiemu i magazynowi "Wprost" przeproszenie Isis Gee i wypłacenie odszkodowania w wysokości 100 tysięcy zł.
 • "Przeproszenie kobiety nie przynosi ujmy"

  "Przeproszenie kobiety nie przynosi ujmy"

  Jarosław Kaczyński powiedział we wtorek, że jeśli potwierdzi się, iż ojciec Tadeusz Rydzyk wypowiedział obraźliwe słowa pod adresem małżonki prezydenta RP, to - ma nadzieję - zdobędzie się on na przeproszenie Marii Kaczyńskiej.