przenośne

Artykuły - Przenośne (88)

 • Mobilny 13-calowy monitor nie tylko dla smartfona

  Mobilny 13-calowy monitor nie tylko dla smartfona

  Choć smartfony mają coraz potężniejsze podzespoły, nie pozwalają na pełen komfort użytkowania ze względu na niewielkie ekrany. Być może warto wybrać rozwiązanie pośrednie - dodatkowy ekran do telefonu, laptopa, konsoli i aparatu.
 • Top 10 elektroniki na wakacje

  Top 10 elektroniki na wakacje

  Jak przetrwać z dziećmi 400 kilometrów w korkach i nie zwariować? Jak zrzucić kilogramy, żeby swobodnie wbić się w kostium? Co robić z dłużącym się czasem, gdy od trzech dni leje jak z cebra, a nasza kwatera znajduje się na odludziu? Odpowiedzią na takie pytania może być elektronika.
 • Z elektroniką na wakacje

  Z elektroniką na wakacje

  Na co uważać, pakując do plecaka na wakacyjne wojaże laptopy, aparaty fotograficzne, odtwarzacze MP3 czy przenośne dyski twarde.
 • Przełomowe komputery przenośne Toshiby

  Przełomowe komputery przenośne Toshiby

  Pierwszy laptop Toshiba pojawił się na rynku dokładnie 25 lat temu. Z tej właśnie okazji Toshiba wprowadza na rynek trzy modele: AC100, Libretto W100 i Portégé R700. Każdy z tych komputerów jest na swój sposób przełomowy.
 • PQI: przenośne dyski SSD

  PQI: przenośne dyski SSD

  W ofercie firmy PQI pojawiły się przenośne, 2,5 calowe dyski SSD. Model S533-E wyposażono w interfejs USB 3.0, natomiast S532-E może pracować jako dysk zewnętrzny lub zostać zamontowany wewnątrz komputera.
 • Cowon V5 HD i W2 - przenośne multimedia

  Cowon V5 HD i W2 - przenośne multimedia

  MIP (Multimedia Intelligent Products), dystrybutor koreańskiej marki Cowon, wprowadził na polski rynek dwa nowe urządzenia tej firmy - multimedialny Cowon V5 HD oraz ultraprzenośny komputer Cowon W2.
 • Komputer lub konsola dla dziecka

  Komputer lub konsola dla dziecka

  Wiosną nie brakuje okazji do kupowania prezentów dla dzieci - komunia, Dzień Dziecka, zakończenie roku szkolnego. Przedmiotem pożądania najmłodszego pokolenia są głównie laptopy, ale istnieje wiele powodów, dla których warto rozważyć także kupno peceta lub konsoli do gier.
 • Przenośne konsole do gier - ewolucja i rewolucja

  Przenośne konsole do gier - ewolucja i rewolucja

  Granie "w terenie" staje się coraz bardziej popularne, a czasy gdy konsole przenośne miały do zaoferowania jedynie namiastkę rozgrywki z "dużych" tytułów odeszły na dobre.
 • EA ujawniło swój plan wydawniczy

  EA ujawniło swój plan wydawniczy

  Włodarze Electronic Arts postanowili ujawnić co firma planuje wydać w najbliższym roku fiskalnym.