Przemysław Wipler

Artykuły - Przemysław Wipler (70)

Filmy - Przemysław Wipler (6)

 • "Polityczna mafia sfałszowała wybory. Na cały kraj rozlała się gangrena"

  "Polityczna mafia sfałszowała wybory. Błędy miały miejsce na każdym poziomie. Same fałszerstwa były na dole, czyli w komisjach wyborczych" - mówi Przemysław Wipler z Kongresu Nowej Prawicy w Kontrwywiadzie RMF FM. "Na cały kraj rozlała się gangrena. Zaczęła się 4 lata temu, w powiatach, które są zdominowane przez PSL - ocenia gość RMF FM.
 • Wipler: Ja na prezydenta Warszawy. Korwin-Mikke na prezydenta Polski

  "To były zdjęcia dokumentujące jak wygląda polski obywatel po spotkaniu z policją", a "picie alkoholu nie jest w Polsce przestępstwem"- mówi o swoich zakrwawionych zdjęciach i zeszłorocznym incydencie w centrum Warszawy wiceprezes KNP Przemysław Wipler w Kontrwywiadzie RMF FM. Wipler, który potwierdza, że zostanie dziś ogłoszony kandydatem Kongresu Nowej Prawicy na prezydenta Warszawy tłumaczy, że pobito go, bo "starał się budować alternatywę dla obozu władzy". Gość Konrada Piaseckiego zdradza, że Janusz Korwin-Mikke zostanie kandydatem partii na prezydenta Polski. "To oczywista kandydatura. Przy bardzo niewyrazistym kandydacie PIS, będzie miał bardzo dobry wynik"- mówi o swoim szefie i wyborach prezydenckich gość RMF FM.
 • Czy Gowin zgadał się z Kaczyńskim?

  Jarosław Gowin odpowiada na pytania słuchaczy radia RMF FM.
 • Wipler: Premier skłamał dwa razy

  Przemysław Wipler uważa, że premier skłamał, twierdząc, że ostrzegał syna o podejrzanej działalności Amber Gold bez wiedzy z tajnych służb. Zdaniem posła PiS, raport ABW na temat spółki dotarł do kancelarii premiera 24 maja, podczas gdy Donald Tusk - jak twierdził - miał rozmawiać z synem Michałem na początku czerwca. (TVN24/x-news)