Przemysław Saleta

Artykuły - Przemysław Saleta (140)

 • Przemysław Saleta i Paweł Kołodziej dołączyli do Polsatu Sport

  Przemysław Saleta i Paweł Kołodziej dołączyli do Polsatu Sport

  Były czempion Polski i Europy, a także pretendent do mistrzostwa świata federacji WBA to kolejne duże wzmocnienia sekcji pięściarskiej Polsatu Sport. Wcześniej zasilili ją Krzysztof Kosedowski oraz Igor Jakubowski. Cała czwórka wspólnie z Andrzejem Kostyrą będzie komentować gale boksu zawodowego oraz amatorskiego w Polsce i na świecie.
 • Przemysław Saleta #KiedyBędzieNormalnie: Najpierw spotkam się z córką Nicole

  Przemysław Saleta #KiedyBędzieNormalnie: Najpierw spotkam się z córką Nicole

  - Najbardziej brakuje mi obecnie bezpośredniego kontaktu z najbliższymi. Nie mogę się spotykać z córką Nicole ze względu na to, że z uwagi na przeszczep nerki jest w grupie ryzyka, z rodzicami nie mogę się spotykać z uwagi na ich wiek - Przemysław Saleta zdradził Interii, że #KiedyBędzieNormalnie, to pierwszą czynnością, którą wykona będzie właśnie spotkanie się ze starszą córką.
 • Przemysław Saleta dla Interii: Przeraża mnie to, co się dzieje w Polsce

  Przemysław Saleta dla Interii: Przeraża mnie to, co się dzieje w Polsce

  Od 2016 roku, kiedy wyjechałem z Polski, nic się nie zmieniło, to znaczy zmieniło się, ale na gorsze. Czego się nie tknie, to śmierdzi, uważam, że dominuje nieudacznictwo, ciągłe afery, robienie pieniędzy na boku. Jednocześnie padają piękne słowa, choć przepełnione są butą i pogardą dla tych, którzy myślą inaczej. Nie chcę wchodzić do polityki, bo łatwo można się w tym wszystkim ubrudzić - mówi w drugiej części szczerej rozmowy z Interią były mistrz świata w kick-boxingu, mistrz Polski i Europy w boksie zawodowym Przemysław Saleta.
 • ​Przemysław Saleta dla Interii: Adamek proponował mi walkę, ale nie jestem czarnoskórym Amerykaninem

  ​Przemysław Saleta dla Interii: Adamek proponował mi walkę, ale nie jestem czarnoskórym Amerykaninem

  - Kilka miesięcy temu Tomek Adamek zadzwonił do mnie z zapytaniem, czy byłbym chętny stoczyć z nim jego pożegnalną walkę. Byłem tym zainteresowany, ale pomysł spalił na panewce, bo nie jestem czarnoskórym Amerykaninem. Z Najmanem też nie będę walczył - mówi w rozmowie Interią były mistrz świata w kick-boxingu, mistrz Polski i Europy w boksie zawodowym Przemysław Saleta.
 • Boks. Adamek do Najmana: Bierz się chłopie do normalnej roboty

  Boks. Adamek do Najmana: Bierz się chłopie do normalnej roboty

  Środowisko sportów walki od lat dworuje sobie z umiejętności Marcina Najmana, ale częstochowianin ani myśli rezygnować z wchodzenia do ringu lub klatki MMA. Jedną z osób, które apelują do sportowca i celebryty, jest Tomasz Adamek. - Nie niszcz polskiego sportu - napisał w mediach społecznościowych "Góral" z Gilowic.
 • Pożegnalna walka Adamka z Saletą 11 lipca w Bielsku-Białej

  Pożegnalna walka Adamka z Saletą 11 lipca w Bielsku-Białej

  Były mistrz świata dwóch kategorii wagowych i jeden z najlepszych polskich pięściarzy zawodowych w historii, Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) pożegna się z kibicami pokazową walką z byłym mistrzem Europy wagi ciężkiej, Przemysławem Saletą. Pożegnanie ''Górala'' czeka nas 11 lipca w Bielsku-Białej.
 • Nicole Saleta straciła kontakt z ojcem

  Nicole Saleta straciła kontakt z ojcem

  Przemysława Saletę i jego córkę Nicole łączyła szczególna więź. Bokser oddał jej swoją nerkę, gdy dziewczynka potrzebowała przeszczepu.
 • Boks. Saleta o Szpilce, Wachu, Ugonohu i Różańskim

  Boks. Saleta o Szpilce, Wachu, Ugonohu i Różańskim

  Przemysław Saleta w nowym odcinku swojego vloga zauważa, że dziś większość naszych przedstawicieli wagi ciężkiej znajduje się w wyraźnym odwrocie.
 • Kownacki vs. Arreola. Przemysław Saleta: Adam nie może ważyć 120 kg

  Kownacki vs. Arreola. Przemysław Saleta: Adam nie może ważyć 120 kg

  - Fajne emocje, ale z analitycznego punktu widzenia, Adam się cofnął - ocenił Przemysław Saleta po zwycięskiej walce Adama Kownackiego z Chrisem Arreolą.
 • Przemysław Saleta pokazał młodą ukochaną

  Przemysław Saleta pokazał młodą ukochaną

  W drugi weekend kwietnia odbyła się V Gala Polskiej Transplantacji pod hasłem „Drugie życie”. Imprezą uzupełniającą był zaś „Bieg po nowe życie”.

Filmy - Przemysław Saleta (21)

 • Przemysław Saleta w akcji #KiedyBędzieNormalnie. Wideo

  Na pytania Interii w ramach akcji #KiedyBędzieNormalnie odpowiedział były polski pięściarz i kickboxer - Przemysław Saleta.
 • Przemysław Saleta dla Interii: W Tajlandii na koronawirusa badali tylko tubylców. Wideo

  - Od stycznia do początku marca przebywałem po raz kolejny w Tajlandii. Pod koniec mojego pobytu, kiedy wirus szalał już na całym świecie, to tam wchodząc na przykład do dużych sklepów, na obecność koronawirusa badali tylko tubylców, obcokrajowcom nikt nie mierzył temperatury - mówi w rozmowie z Interią Przemysław Saleta.
 • Przemysław Saleta dla Interii: Moja Nicole czeka na trzeci przeszczep nerki. Wideo

  - Córka w tej chwili się dializuje, ponieważ drugi przeszczep się nie przyjął. Jest wpisana na listę oczekujących i czeka na trzeci przeszczep, mam nadzieję, że dostanie nową nerkę jak najszybciej. Ja dochodzę powoli do formy po operacji kręgosłupa przebytej w październiku ubiegłego roku - mówi Interii Przemysław Saleta.
 • Przemysław Saleta dla Interii: Nie chcę wchodzić do polityki. Wideo

  - Od 2016 roku kiedy wyjechałem do Tajlandii w Polsce zmieniło się, owszem, ale na gorsze. Czego się nie tknie to śmierdzi, uważam, że dominuje nieudacznictwo, ciągłe afery, robienie pieniędzy na boku. Jednocześnie padają piękne słowa, choć przepełnione są butą i pogardą dla tych, którzy myślą inaczej, przeraża mnie to - mówi w rozmowie z Interią Przemysław Saleta.