Przemysław Saleta

Artykuły - Przemysław Saleta (150)

 • Boks. Przemysław Saleta: Myślę, że Cieślak wygra, chociaż łatwo nie będzie

  Boks. Przemysław Saleta: Myślę, że Cieślak wygra, chociaż łatwo nie będzie

  - To będzie bardzo interesująca walka, którą myślę, że Cieślak wygra, chociaż łatwo nie będzie. Wygra, bo jest bardzo dobrym pięściarzem i cały czas się rozwija - tak walkę wieczoru gali Polsat Boxing Night pomiędzy Michałem Cieślakiem i Jurijem Kaszynskim, typuje Przemysław Saleta. Gala odbędzie się 14 maja.
 • Marcin Najman dla Interii: Hejt już mnie nie rusza

  Marcin Najman dla Interii: Hejt już mnie nie rusza

  - Zawsze starałem się być sobą, starałem się żyć po swojemu i nie mam z tym problemu. Hejt mnie już nie rusza. Lubię żyć intensywnie i ciekawie. Wiele rzeczy wychodzi samych z siebie. To nie jest tak, że Marcin Najman siedzi z kartką i myśli tak: teraz zrobię to, a potem tamto. Nie, tak się nie dzieje - mówi w rozmowie z Interią Marcin Najman, były kick-bokser i zawodnik mieszanych sztuk walki.
 • Boks. Przemysław Saleta dla Interii: Zarzut, że Krzysztofowi Głowackiemu zabrakło serca i ambicji, jest totalnie bez sensu

  Boks. Przemysław Saleta dla Interii: Zarzut, że Krzysztofowi Głowackiemu zabrakło serca i ambicji, jest totalnie bez sensu

  - Zawsze łatwo się ocenia, kiedy samemu nigdy nie było się w ringu. Wtedy wydaje się to proste. Poza tym każdy widział, że przecież Krzysiek w tej walce się nie poddał, tylko został znokautowany. To nie było "no mas" (już nie - przyp. AG) jak w przypadku Roberto Durana, tylko po prostu został rzucony na deski, bo tego dnia, i zapewne każdego innego, był od Okoliego dużo słabszy - mówi w rozmowie z Interią Przemysław Saleta, były pięściarz i ekspert Polsatu Sport, komentując pojedynek Krzysztofa Głowackiego z nowym mistrzem świata Lawrence’em Okoliem oraz towarzyszące mu echa, m.in. reakcję na Twitterze prezesa PZPN-u, Zbigniewa Bońka.
 • Przemysław Saleta przesiada się na motocykl

  Przemysław Saleta przesiada się na motocykl

  Były bokser podzielił się z fanami niespodziewaną wieścią. Okazuje się, że wciąż drzemią w nim sportowe aspiracje. Tuż po ukończeniu 53 lat Przemysław Saleta zdradził, że planuje wystartować w wyścigu motocyklowym.
 • ​Przemysław Saleta na stałe w obsadzie "Gliniarzy"

  ​Przemysław Saleta na stałe w obsadzie "Gliniarzy"

  Miał być jednorazowy występ w jubileuszowym odcinku, a robi się z tego poważna rola. Przemysław Saleta, który w poprzednim sezonie serialu "Gliniarze" pojawił się jako gość specjalny z okazji nakręcenia pięciuset odcinków, tak bardzo spodobał się producentom i widzom, że w nowym sezonie ma już poważną rolę.
 • Polsat Boxing Night. Będzie Saleta - Gołota II? "Ciągnie wilka do lasu"

  Polsat Boxing Night. Będzie Saleta - Gołota II? "Ciągnie wilka do lasu"

  Przemysław Saleta dwukrotnie bił się w głównych walkach gal Polsat Boxing Night. Pokonał Andrzeja Gołotę i przegrał z Tomaszem Adamkiem. Jak wspomina tamte pojedynki? Co myśli o swoich rywalach, zwłaszcza Andrzeju Gołocie. Czego spodziewa się po sobotniej gali? Jakie perspektywy ma Michał Cieślak? Który z pozostałych pojedynków gali może skraść show? Na te i inne pytania ekspert Polsatu Sport, były mistrz Europy odpowiada w rozmowie z Robertem Małolepszym.
 • Przemysław Saleta dla Interii: Wybieram się do ambasady Tajlandii. Chcę znów wyjechać do Azji

  Przemysław Saleta dla Interii: Wybieram się do ambasady Tajlandii. Chcę znów wyjechać do Azji

  - Radzę sobie, bo muszę, ale nie narzekam. Wielu ludzi ma znacznie gorzej. Córka cały czas czeka na trzeci przeszczep nerki. Jeszcze w tym tygodniu wybieram się do ambasady Tajlandii, bo bardzo chciałbym tam wrócić - przyznaje w rozmowie z Interią były zawodowy mistrz Europy w boksie, były mistrz świata w kick-boxingu, ekspert Polsatu Sport Przemysław Saleta.
 • Boks. Marcin Najman ma pas należący do Przemysława Salety

  Boks. Marcin Najman ma pas należący do Przemysława Salety

  Marcin Najman ma w domu kilka trofeów z walk. Okazuje się, że nie wszystkie należą do niego. Do dziś bowiem ma pas IBO International, który zostawił u niego Przemysław Saleta w 2005 roku.
 • Przemysław Saleta gościnnie w serialu "Gliniarze"

  Przemysław Saleta gościnnie w serialu "Gliniarze"

  Choć największe sukcesy odnosił w kick-boxingu i boksie, to od wielu lat nieźle radzi sobie także na dużym i małym ekranie. Teraz do pokaźnej liczby ról w filmach i serialach Przemysław Saleta dołożył kolejną - zagrał w "Gliniarzach". Sportowiec nie wiąże się jednak na długo z tą produkcją. Pojawi się w wyjątkowym, jubileuszowym odcinku.
 • Przemysław Saleta dla Interii: Łomaczenko jest absolutnym geniuszem, ale siła jest po stronie Lopeza

  Przemysław Saleta dla Interii: Łomaczenko jest absolutnym geniuszem, ale siła jest po stronie Lopeza

  - Dla mnie Łomaczenko jest pięściarzem idealnym. Ja patrzę na to w trochę inny sposób niż większość kibiców, ponieważ ileś razy byłem w ringu. W związku z tym jeszcze bardziej doceniam to, co on robi. Kibicowi sprzed telewizora może się wydawać, że to jest normalne, ale tu właśnie o to chodzi, że boksowanie Ukraińca nie jest normalne - mówi w rozmowie z Interią Przemysław Saleta, były mistrz Europy w wadze ciężkiej, przed hitową walką, w której ukraiński arcymistrz Wasyl Łomaczenko (14-1, 10 KO) zmierzy się z młodą gwiazdą, Teofimem Lopezem (15-0, 13 KO). Stawką sobotniego pojedynku w MGM Grand w Las Vegas będzie absolutne królestwo w wadze lekkiej, okraszone czterema pasami WBC Franchise, WBO, WBA i IBF. Transmisja gali od godz. 2 w nocy w Polsacie Sport.

Filmy - Przemysław Saleta (25)