Przemysław Kossakowski

Artykuły - Przemysław Kossakowski (7)

Filmy - Przemysław Kossakowski (4)

 • Przemysław Kossakowski: czy jest typem imprezowicza?

  Czy Przemysław Kossakowski jest typem imprezowicza? - Jestem raczej umiarkowanym imprezowiczem. Mam tyle zabawy i adrenaliny na planach swoich programów, że jak wracam do Polski, to staję się statecznym obywatelem - powiedział Kossakowski. - Najchętniej na imprezę karnawałową poszedłbym z Jarosławem Kaczyńskim, bo ma kota - dodał.
 • Wojciechowska i Kossakowski po raz pierwszy o swoim związku

  - Jeżeli mamy coś zrobić ze swoimi twarzami, to dobrze jest się dać wykorzystać w dobrej sprawie - powiedział prowadzący programy na kanale TTV Przemysław Kossakowski podczas Balu TVN organizowanego przez Fundację TVN "Nie jesteś sam". - Tu się pokazujemy, ale nie możemy obiecać, że będziemy to robić regularnie - dodała prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" Martyna Wojciechowska.
 • Aukcje WOŚP - Kossakowski oddał udział w programie

  Przemysław Kossakowski na aukcje WOŚP przekazał możliwość udziału w jego programie oraz wymyślenie tematu odcinka. Chętnych nie brakuje!
 • O ukraińskich duchownych, którzy leczą ludzi

  Przemysław Kossakowski, prowadzący program "Kossakowski. Szósty zmysł", opowiada o ukraińskich duchownych, którzy leczą ludzi w nietypowy sposób. Można nawet powiedzieć, że szokujący, a czasami kontrowersyjny!