przemysław

Artykuły - Przemysław (477)

 • Przemysław Sypniewski nowym prezesem Poczty Polskiej

  Przemysław Sypniewski nowym prezesem Poczty Polskiej

  Przemysław Sypniewski został nowym prezesem Poczty Polskiej SA - poinformowało w czwartek biuro prasowe spółki. Sypniewski rozpocznie urzędowanie 21 czerwca. Rada nadzorcza PP powołała też na członka zarządu Iwonę Ziomek.
 • Sędzia Przemysław Banasik kandydatem na prezesa SO w Gdańsku

  Sędzia Przemysław Banasik kandydatem na prezesa SO w Gdańsku

  Sędzia Przemysław Banasik to nowy kandydat na prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku - potwierdziła rzeczniczka Ministerstwa Sprawiedliwości Patrycja Loose.
 • Franciszek Smuda spotkał się z kibicami w Krakowie

  Franciszek Smuda spotkał się z kibicami w Krakowie

  W czwartkowy wieczór selekcjoner piłkarskiej kadry Franciszek Smuda spotkał się z kibicami w krakowskim Sports Pubie. "Franz" opowiadał o tym, jak przebiegają przygotowania do EURO 2012. Selekcjoner ujawnił również, że podstawowym bramkarzem na tym turnieju będzie ktoś z dwójki Łukasz Fabiański - Przemysław Tytoń.
 • Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 2-2

  Polonia Warszawa pod wodzą Pawła Janasa zremisowała trzeci mecz ligowy z rzędu. Znany z porywczego charakteru prezes Polonii Józef Wojciechowski wkrótce może stracić cierpliwość do popularnego "Janosika". Szkoleniowiec Polonii pocieszać się może tym, że zwycięstwo ze Śląskiem było naprawdę blisko. Gospodarze wyrównującą bramkę zdobyli w samej końcówce meczu!
 • Polska prowadziła, ale nie wygrała z Ekwadorem

  Po siedmiu kolejnych meczach bez zwycięstwa piłkarze reprezentacji Polski zremisowali w Montrealu z Ekwadorem 2-2. Nieźle zadebiutował Hubert Wołąkiewicz, który tak huknął w poprzeczkę, że o mały włos jej nie złamał, a 101. mecz w z Orłem na piersi rozegrał Michał Żewłakow ustanawiając nowy rekord.
 • Giro dell'Emilia: Zwycięstwo Roberta Gesinka

  Giro dell'Emilia: Zwycięstwo Roberta Gesinka

  Holender Robert Gesink wygrał w miejscowości San Luca klasyk kolarski Giro dell'Emilia. Zawodnik ekipy Rabobank o sekundę wyprzedził ostatniego towarzysza ucieczki, zwycięzcę tegorocznego Tour de Pologne Irlandczyka Daniela Martina.
 • Zatrzymani w Rosji dziennikarze opowiadają

  Polscy dziennikarze Arleta Bojke z TVP, Przemysław Marzec z RMF FM i Marek Osiecimski z TVN24 oraz ich operatorzy, zatrzymani w piątek na lotnisku w rejonie miejsca katastrofy Tu-154M przez rosyjskich żołnierzy, zostali wieczorem zwolnieni.
 • Zmiany w Zarządzie Spółki EFICOM S.A.

  Zarząd EFICOM S.A. informuje, że zgodnie Uchwałą Rady Nadzorczej EFICOM S.A. z dnia 28 września 2010 r. na stanowisko Wiceprezesa Zarządu EFICOM S.A. z dniem 1 października 2010 r. powołany został pan Przemysław Fuks. Przemysław Fuks związany jest z EFICOM S.A. od maja 2009 roku. Pełnił rolę Dyrektora ds. Projektów IT i zarządzał strategicznymi projektami IT prowadzonymi przez Spółkę. Od marca 2010 roku pełni funkcję Pełnomocnika Zarządu EFICOM S.A. Absolwent MBA Wyższej Szkoły Ha
 • Jagiellonia wykorzystała osłabienie Zagłębia

  Jagiellonia Białystok wygrała z KGHM Zagłębiem Lubin 2-0 w niedzielnym meczu siódmej kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Podopieczni Michała Probierza z 16 punktami są jej liderem.
 • Kłys, Pogorzelec, Sadowska, Węglarz, Matyjaszek i Sarnacki mistrzami Polski w judo

  Katarzyna Kłys, Daria Pogorzelec, Urszula Sadowska, Krzysztof Węglarz, Przemysław Matyjaszek i Maciej Sarnacki - to pierwsi złoci medaliści 54. mistrzostw Polski w judo, które z udziałem 247 zawodniczek i zawodników rozpoczęły się w piątek w Koszalinie.

Filmy - Przemysław (1)