Przelotni kochankowie

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Przelotni kochankowie (Film (2013)[Los Amantes pasajeros] Reż.Pedro Almodóvar) ,

Artykuły - Przelotni kochankowie (9)

 • "Mokre sny" Almodovara

  "Mokre sny" Almodovara

  Pedro Almodóvar potrafi z równym dowcipem i przenikliwością analizować ludzką seksualność, co Quentin Tarantino przygląda się naszej słabości do przemocy. Jego najnowszy film - komedia "Przelotni kochankowie" - to erotyk.
 • Almodovar wyzywający i bezpruderyjny

  Almodovar wyzywający i bezpruderyjny

  Już niebawem będziemy mogli zobaczyć najnowszy film Pedro Almodovara "Przelotni kochankowie", w którym występują między innymi Penelope Cruz i Antonio Banderas. "Największą zaletą natury jest możliwość uprawiania seksu i korzystania z możliwości, które leżą w naszej cielesności" - mówi otwarcie o swej produkcji reżyser.
 • Almodóvar rozbija bank: Rekordowe otwarcie

  Almodóvar rozbija bank: Rekordowe otwarcie

  Najnowsza komedia Pedra Almodóvara "Przelotni kochankowie" nie dość, że zbiera świetne recenzje to również zachwyciła publiczność, bijąc rekordy otwarcia poprzednich filmów hiszpańskiego reżysera.
 • Almodovar śpiewa "I'm So Excited"

  Almodovar śpiewa "I'm So Excited"

  W internecie pojawił się teaserowy zwiastun najnowszego filmu Pedro Almodovara "Przelotni kochankowie". Teraz już wiemy, co miał na myśli hiszpański reżyser mówiąc, że będzie to powrót do szalonego okresu jego twórczości.
 • Cruz i Banderas u Almodovara

  Cruz i Banderas u Almodovara

  Zakończyły się zdjęcia do najnowszego, 19. już filmu Pedro Almodovara, "Przelotni kochankowie". Komedia z gwiazdami hiszpańskiego kina - Penelope Cruz i Antonio Banderasem w rolach głównych, to powrót do gatunku, którym reżyser rozpoczynał karierę w latach 80.
 • Katastrofa lotnicza wg Almodovara

  Katastrofa lotnicza wg Almodovara

  Trwa właśnie szósty tydzień zdjęć na planie najnowszego filmu Pedro Almodóvara. 19. obraz hiszpańskiego mistrza będzie nosił tytuł "Przelotni kochankowie". Zagrają w nim największe gwiazdy hiszpańskiego kina: Penélope Cruz, Antonio Banderas, Cecilia Roth, Javier Cámara, Paz Vega oraz Lola Duenas.
 • Almodovar znów na planie filmowym

  Almodovar znów na planie filmowym

  Ikona kina Pedro Almodovar rozpoczął zdjęcia do swojego kolejnego filmu "Przelotni kochankowie". W obsadzie znalazły się największe hiszpańskie gwiazdy - Penelope Cruz i Antonio Banderas.
 • Pedro Almodovar i polski tytuł

  Pedro Almodovar i polski tytuł

  "Przelotni kochankowie" to polski tytuł najnowszego filmu Pedro Almodovara. W najnowszym dziele mistrza zagrali jego ulubieni aktorzy, m.in. Penelope Cruz i Antonio Banderas.
 • "Przelotni kochankowie" Almodovara

  "Przelotni kochankowie" Almodovara

  Pedro Almodóvar przywiązuje wagę do każdego detalu swoich produkcji. Sam pracuje nad projektami plakatów, zwiastunów i zatwierdza lokalne tytuły filmów, pilnując by były zgodne z jego intencjami. Właśnie zatwierdził polski tytuł swojego najnowszego filmu i będzie on brzmiał "Przelotni kochankowie".

Filmy - Przelotni kochankowie (2)