przegrana

Artykuły - Przegrana (63)

 • Walka ze smogiem w Polsce przegrana z kretesem!

  Walka ze smogiem w Polsce przegrana z kretesem!

  Lobby górnicze triumfuje. Nie można uchwałą zabronić palenia węglem. Naczelny Sąd Administracyjny oddalił kasację władz Krakowa i Małopolski w sprawie zakazu palenia węglem wprowadzonego przez Sejmik Wojewódzki.
 • Polski minister środowiska przegrał z komunistą

  Polski minister środowiska przegrał z komunistą

  Nie pomogły zabiegi polskiego rządu. Minister środowiska Marcin Korolec przegrał wyścig do stanowiska dyrektora generalnego UNIDO, agendy ONZ ds. rozwoju - informuje "Rzeczpospolita".
 • PE poparł interwencję na rynku handlu emisjami CO2; przegrana Polski

  PE poparł interwencję na rynku handlu emisjami CO2; przegrana Polski

  PE opowiedział się w środę za interwencją na rynku handlu emisjami CO2. Teraz wiele zależy od Rady UE, która może poprzeć interwencję, odrzucić lub zaproponować kompromis. Polska, która jest przeciwna interwencji, musi więc szukać sojuszników wśród krajów UE.
 • IISS: Rosji grozi przegrana w wyścigu zbrojeń z Chinami

  Rosji grozi, że Chiny prześcigną ją pod względem siły militarnej i perspektywa ta musi niepokoić rosyjskich strategów - oświadczył w środę ekspert londyńskiego Międzynarodowego Instytutu Studiów Strategicznych (IISS) Nigel Inkster.
 • Przegrana Vive Kielce na inaugurację Ligi Mistrzów

  W inauguracyjnym spotkaniu grupy A Ligi Mistrzów piłkarze ręczni kieleckiego Vive Targi przegrali ze słoweńskim RK Celje Pivovarna Lasko 30-36 (11-18).
 • Przegrana Duszewiny w ćwierćfinale turnieju WTA w Portoroż

  Rozstawiona z numerem szóstym Rosjanka Wiera Duszewina przegrała ze swoją rodaczką Anną Czakwetadze 6:2, 3:6, 5:7 w ćwierćfinale turnieju WTA w słoweńskiej miejscowości Portoroż (z pulą nagród 220 tys. dolarów).
 • Mourinho: Najpiękniejsza przegrana w życiu

  Mourinho: Najpiękniejsza przegrana w życiu

  Trener Interu Mediolan Jose Mourinho przyznał, że awans jego klubu do finału piłkarskiej Ligi Mistrzów to najpiękniejszy dzień w jego karierze, ważniejszy od innych osiągnięć włącznie ze zwycięstwem w tych rozgrywkach w 2004 roku, odniesionym razem z FC Porto.
 • Nie masz męża? Jesteś przegrana

  Nie masz męża? Jesteś przegrana

  A przynajmniej tak będą uważać ludzie z twojego otoczenia. Dadzą ci to również odczuć. Niezamężne kobiety nadal są narażone na złośliwe uwagi i wścibskie pytania nawet ze strony najbliższej rodziny.
 • Przegrana mistrza olimpijskiego z Pekinu

  Mistrz olimpijski z Pekinu, 29-letni Chińczyk Ma Lin odpadł w 1/8 finału singla wielkiego finału ITTF Pro Tour w tenisie stołowym w Makau. Przegrał z rodakiem Zhang Jike 1:4 (10:12, 14:12, 10:12, 7:11, 10:12).
 • PlusLiga: Sensacja, kontuzja i wygrana lidera

  Sensacyjna przegrana mistrza Polski PGE Skry Bełchatów z ostatnim w tabeli Neckermann Politechniką Warszawską (2:3), gładkie zwycięstwo lidera Delecty Bydgoszcz z Asseco Resovią Rzeszów (3:0) oraz groźna kontuzja Dawida Murka z Domeksu Tytana AZS Częstochowa to najważniejsze wydarzenia ósmej kolejki PlusLigi siatkarzy.

Filmy - Przegrana (3)