przegląd rejestracyjny

Artykuły - Przegląd rejestracyjny (5)

 • Boisz się przeglądu? Poznaj pracę diagnosty

  Boisz się przeglądu? Poznaj pracę diagnosty

  Wizyta na stacji kontroli pojazdów to dla większości kierowców stresujący moment. Część obaw bierze się z nieznajomości specyfiki pracy diagnosty samochodowego. Dlatego właśnie, warto jest przyjrzeć się jej z bliska...
 • Szykuje się rewolucja w badaniach technicznych samochodów!

  Szykuje się rewolucja w badaniach technicznych samochodów!

  Nie dalej, jak wczoraj informowaliśmy, że posłowie wycofują się z pomysłu wprowadzenia w polskich miastach tzw. "stref ekologicznych". Kierowcy nie mają jednak wcale powodów do radości. Uwagę rządzących przykuły właśnie obowiązkowe przeglądy rejestracyjne...
 • Boisz się przeglądu technicznego? Diagności będą jeszcze surowsi!

  Boisz się przeglądu technicznego? Diagności będą jeszcze surowsi!

  Koniec z patrzeniem przez palce i przymykaniem oczu na zły stan techniczny pojazdów. Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego wzięła na cel diagnostów samochodowych.
 • Boisz się przeglądu? Są na to sposoby!

  Boisz się przeglądu? Są na to sposoby!

  Z każdym rokiem wzrasta liczba świadomych kierowców, którzy regularnie serwisują swoje pojazdy. Duża grupa właścicieli aut wciąż jednak pojawia się na przeglądzie tylko wówczas, gdy upływa termin ważności obowiązkowego badania technicznego.
 • Przeglądy rejestracyjne to fikcja?

  Portugalscy mechanicy mają poważne braki warsztatowe. Organizacja DECO, która broni praw konsumentów, zbadała jak wywiązują się z obowiązków stacje kontroli pojazdów.