przegląd

Artykuły - Przegląd (392)

 • Spóźnisz się na przegląd? To cię uderzy po kieszeni

  Spóźnisz się na przegląd? To cię uderzy po kieszeni

  Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa pracuje nad poskromieniem niezdyscyplinowanych kierowców. Kluczem do sukcesu mają być nowe przepisy dotyczące diagnostyki samochodowej - informuje Dziennik Gazeta Prawna. Rząd planuje stworzenie specjalnych stacji kontroli pojazdów.
 • Sztuką jest śmiać się z siebie

  Sztuką jest śmiać się z siebie

  28 Przegląd Kabaretów PAKA jak co roku, poza pokazami konkursowymi, obfituje w występy znanych i lubianych grup kabaretowych. Tym razem program PAKI kreci się wokół Polski i polskości. Jeśli chcesz pośmiać się z naszych cech narodowych - nie możne zabraknąć cię w krakowskiej Rotundzie między 25 a 29 kwietnia!
 • Obowiązkowe przeglądy budynków

  Obowiązkowe przeglądy budynków

  Obiekty budowlane powinny być poddawane okresowym kontrolom. Za ich przeprowadzenie odpowiada właściciel lub zarządca obiektu. Czynności kontrolne powinny wykonywać osoby mające stosowne uprawnienia budowlane. Do 30 listopada muszą zostać skontrolowane budynki o powierzchni zabudowy przekraczającej 2.000 m2 oraz inne obiekty budowlane o powierzchni dachu przekraczającej 1.000 m2.
 • Cenimy sobie absurd

  Cenimy sobie absurd

  Kabareciarz powinien zachować kamienną twarz podczas występu, bo to buduje napięcie. A co jeśli na scenie wybuchnie gromkim śmiechem? Na to i inne pytania o trudnej sztuce rozśmieszania ludzi kolektywnie opowiada portalowi INTERIA.PL kabaret Jurki.
 • Częstochowa: Finaliści walczą o udział na Rock Fest

  Częstochowa: Finaliści walczą o udział na Rock Fest

  W piątkowy wieczór (22 kwietnia) poznamy zwycięzcę przeglądu do Rock Fest. Laureat w nagrodę wystąpi na pierwszej edycji tego festiwalu w Częstochowie, u boku m.in. Voo Voo, Turbo czy Farben Lehre.
 • Reggae Day: Kto zagra przed Kamilem Bednarkiem?

  Reggae Day: Kto zagra przed Kamilem Bednarkiem?

  W piątek (15 kwietnia) wieczorem poznamy wyniki przeglądu Reggae Day. Zwycięzca dołączy do składu trzeciej edycji festiwalu odbywającego się w Częstochowie (4 czerwca).
 • W. Brytania: MSW zlecił przegląd systemu antypedofilskiej prewencji

  System weryfikacji dorosłych dopuszczanych do pracy z dziećmi, podyktowany chęcią ich ochrony przed pedofilami, zostanie "radykalnie przeanalizowany" - ogłosiło brytyjskie MSW (Home Office).
 • Wojciech Jerzy Has. Bez kompromisu

  Wojciech Jerzy Has. Bez kompromisu

  W warszawskim kinie "Kultura" odbędzie się przegląd wszystkich filmów Wojciecha Jerzego Hasa. Każdą projekcję poprzedzać będzie wstęp, wygłoszony przez znawcę jego twórczości.
 • Kino w PRL - PRL w kinie

  Kino w PRL - PRL w kinie

  Zachowanie ludzi w warunkach ekstremalnych, stosunek społeczeństwa do holokaustu, rozrachunek z komunistyczną przeszłością - takie m.in. tematy podjęli polscy artyści w filmach, które zostaną zaprezentowane w Warszawie w ramach przeglądu "Kino w PRL - PRL w kinie".
 • Pracodawcy znów zaczęli podwyższać pensje!

  Pracodawcy znów zaczęli podwyższać pensje!

  Po raz siedemnasty Mercer Polska sporządził Przegląd Łącznych Wynagrodzeń (TRS Polska). Wzięło w nim udział 279 firm ze wszystkich branż, przekazując 139 351 indywidualnych obserwacji.

Filmy - Przegląd (42)

 • Apolityczny przegląd prasy

  Zaczynamy od "Dziennika" i strony 24., a tam "Homo sapiens do poprawki". W "Rzeczpospolitej" na stronie 10. "Indie stają się modne". A w "Gazecie Wyborczej" dodatek "Duży Format", a w nim fotoreportaż "Niedzielny obiad".
 • Apolityczny przegląd prasy

  Przed nami weekend, zapraszamy zatem do lektury specjalnego dodatku do "Gazety Wyborczej", czyli "Co jest grane". W "Dzienniku" - o zapominaniu. "Pamięć można wyczyścić" to tytuł artykułu ze strony 27. I na koniec "Rzeczpospolita" i "Wszyscy chcą euro" na stronie 14.
 • Apolityczny przegląd prasy

  Czwartek, 16 sierpnia" * "Męskie wakacje prezydenta" na ostatniej stronie "Dziennika" * Na 12. stronie "Rzeczpospolitej" - "Zwykły tiszert powszedni" * "Gazeta Wyborcza" - muzycznie - na stronie 14. "Spełniam chłopięce marzenia", czyli wywiad z liderem grupy Myslovitz, Arturem Rojkiem.
 • Apolityczny przegląd prasy

  Dla każdego kto jest zmęczony ciągłymi dymisjami, politycznymi przepychankami i walką na słowa polecamy chwilę oddechu przy porannej kawie i gazetach. Oglądaj przegląd prasy INTERIA.TV!