przebarwienia

Artykuły - Przebarwienia (27)

Filmy - Przebarwienia (3)

  • Przebarwienia skórne. Skąd się biorą?

    Jolanta Wypler, lekarz medycyny estetycznej, opowiedziała, skąd biorą się przebarwienia i kogo najczęściej dotyczy ten problem. Czy za każdym razem gdy je zauważymy, musimy udać się do lekarza? W jaki sposób można się ich pozbyć? (Dzień Dobry TVN/x-news)
  • Zimą też grożą nam przebarwienia. Nawet większe niż latem

    Wystarczy kilka godzin na nartach w słoneczny dzień, by dorobić się przebarwień, i to większych niż latem. Śnieg i lód odbijają promienie słoneczne, przez co dawka promieniowania wzrasta nawet kilkakrotnie. Jak chronić twarz w czasie zimowych wypadów, by nie dorobić się nieestetycznych plam? Co robić ze świeżymi przebarwieniami po weekendzie spędzonym na nartach? Pięć rad od specjalisty dermatologa.
  • Jak pozbyć się przebarwień na twarzy?

    Skóra naszej twarzy jest nieustannie narażona na mnóstwo źle wpływających czynników, które tylko pogarszają jej wygląd. Stres, zanieczyszczenia powietrza, niektóre używki - to tylko część negatywnych czynników, które mogą powodować występowanie na naszej twarzy przebarwień, które nie polepszają tego, jak wyglądamy. Jak skutecznie pozbyć się przebarwień na twarzy? Wystarczą proste makijażowe sztuczki, by je ukryć! Zobaczcie, jakie to proste!