pruszków

Synonimy:
Pruszkowie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Pruszków (200)

 • Polska - Urugwaj. Cavani i spółka trenowali w Pruszkowie

  Polska - Urugwaj. Cavani i spółka trenowali w Pruszkowie

  Edinson Cavani i pozostali piłkarze reprezentacji Urugwaju zrobili dziś wielką frajdę kibicom w Pruszkowie, przede wszystkim tym najmłodszym, trenując na stadionie Znicza.
 • Motoryzacyjny gigant rozbudowuje fabrykę w Pruszkowie

  Pruszków stanie się polskim zagłębiem przemysłu motoryzacyjnego? To możliwe. Już teraz produkowane są tam elementy wyposażenia, które są montowane w większości pojazdów na świecie, takich marek jak: Volvo, BMW, Daimler, Jaguar, Land Rover. Obecnie działająca tam fabryka Kongsberg Automotive powiększyła się o nową część o powierzchni 2500 m kw. To oznacza też wzrost zatrudnienia.
 • Pogoń Siedlce będzie grać mecze w Pruszkowie

  Piłkarze Pogoni Siedlce mecze w roli gospodarza w rundzie jesiennej 1. ligi rozgrywać będą w Pruszkowie.
 • "Masa" dla RMF FM: Były "Pruszków" kręci niezłe lody

  "Masa" dla RMF FM: Były "Pruszków" kręci niezłe lody

  Miliony złotych pochodzące kiedyś z przestępstw, teraz inwestowane są w legalne biznesy. To teraźniejszość ludzi mafii pruszkowskiej, którzy odbudowują struktury grupy - mówi Jarosław Sokołowski ps. Masa. Najbardziej znany świadek koronny, który przyczynił się do rozbicia najgroźniejszej w Polsce grupy przestępczej, udzielił wywiadu dziennikarzowi RMF FM Krzysztofowi Zasadzie.
 • ET Logistik zostaje na dłużej w parku MLP Pruszków

  Firma logistyczna przedłużyła najem blisko 4 tys. m kw. w parku logistycznym MLP Pruszków I należącym do MLP Group, wiodącego dewelopera powierzchni magazynowych.
 • MP w kolarstwie torowym: Dwa tytuły Pawłowskiej i Teklińskiego

  MP w kolarstwie torowym: Dwa tytuły Pawłowskiej i Teklińskiego

  Dwa złote medale zdobyła w ostatnim dniu kolarskich mistrzostw Polski na torze Katarzyna Pawłowska (GDS Kalisto). Dwukrotna mistrzyni świata w scratchu wygrała wyścig na 3 km i omnium (wielobój), zaś w swej koronnej konkurencji była dopiero czwarta.
 • GP Polski w kolarstwie torowym - Pawłowska wygrała scratch

  GP Polski w kolarstwie torowym - Pawłowska wygrała scratch

  Kolejne zwycięstwo w konkurencji scratch odniosła Katarzyna Pawłowska. Dwukrotna mistrzyni świata triumfowała w sobotę w międzynarodowych zawodach Grand Prix Polski na torze kolarskim w Pruszkowie. W sprincie na trzeciej pozycji uplasował się Kamil Kuczyński.
 • Piłkarskie ME kobiet U17 - polska kadra trenuje w Pruszkowie

  Piłkarska reprezentacja juniorek do lat 17 przygotowuje się w Pruszkowie do Final Four mistrzostw Europy (25-28 czerwca w Szwajcarii). Pierwszym rywalem Polek będą Belgijki. Trener Zbigniew Witkowski docenia klasę przeciwnika, ale uważa, że jest do pokonania.
 • Sprzedaż nieruchomości w Pruszkowie

  Raport bieżący nr 16/2012Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd TUP S.A. informuje, że TUP Property S.A. (sprzedająca) zawarła w dniu 25 maja 2012r. z Sirscrap Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, umowę sprzedaży niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Pruszkowie przy ul. Przejazdowej i Promyka. Nieruchomość ta przeznaczona jest na cele logistyczne i magazynowe. Powierzchnia sprzedanej nieruchomości wynosi 2,3 ha. Cena sprzedaży wynosi 5
 • Jak "Szkatuła" policjantów kiwał...

  Jak "Szkatuła" policjantów kiwał...

  Kulisy karier dwóch wielkich bossów przestępczego światka: aresztowanego "Szkatuły" oraz skruszonego "Masy".

Filmy - Pruszków (1)

 • Motoryzacyjny gigant rozbudowuje fabrykę w Pruszkowie

  Pruszków stanie się polskim zagłębiem przemysłu motoryzacyjnego? To możliwe. Już teraz produkowane są tam elementy wyposażenia, które są montowane w większości pojazdów na świecie, takich marek jak: Volvo, BMW, Daimler, Jaguar, Land Rover. Obecnie działająca tam fabryka Kongsberg Automotive powiększyła się o nową część o powierzchni 2500 m kw. To oznacza też wzrost zatrudnienia. - Jeżeli chodzi o wzrost zatrudnienia planujemy z 1200 osób obecnie pracujących zatrudnić dodatkowo 20 procent. Szukamy przede wszystkim inżynierów, specjalistów, automatyków, robotyków i osoby z doświadczeniem. Miejsce u nas znajdą także osoby, które mają wykształcenie kierunkowe, ale chciałyby się rozwijać i zyskać doświadczenie w prawdziwym biznesie i w przemyśle – mówi Krzysztof Hauk, General Menager Polska, Kongsberg Automotive.