prostytutka

Synonimy:
prostytutki,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Prostytutka (58)

 • Prostytutki w Mediolanie w odblaskowych uniformach

  Prostytutki w Mediolanie w odblaskowych uniformach

  Władze Mediolanu postanowiły zadbać o bezpieczeństwo prostytutek i ruchu pojazdów na jezdniach. Kobiety nagabujące klientów na drogach będą musiały nosić odblaskowe uniformy – takie same, jakie noszą robotnicy drogowi.
 • Kanada chce karać klientów, a nie prostytutki

  Kanada chce karać klientów, a nie prostytutki

  Konserwatywny kanadyjski rząd przedstawił w środę projekt ustawy w sprawie prostytucji, który zakłada karanie klientów, a nie prostytutek. Nowe przepisy zakładają grzywny w wysokości co najmniej 1 tys. dolarów oraz kary do 14 lat pozbawienia wolności.
 • Jeśli sekssaksy, to tylko w Niemczech

  Jeśli sekssaksy, to tylko w Niemczech

  Płacisz 50 euro i korzystasz z usług do woli Nowa moda uderza w Polki pracujące za granicą Polki czują się zagrożone nową modą. Nowy trend w burdelach. Płacisz raz, korzystasz do woli
 • "Rzeczpospolita": Prostytutka i faktura na Sejm

  "Rzeczpospolita": Prostytutka i faktura na Sejm

  To podatnik pokrył koszty spotkania posła Piotra Szeligi z prostytutką w lubelskim hotelu - ustaliła "Rzeczpospolita".
 • Sprawa luksusowych prostytutek z wątkiem polskim

  Francja domaga się od Estonii ekstradycji Rosjanki, która zorganizowała sieć luksusowych prostytutek. Kobieta zatrudniała około stu dziewcząt, w tym także z Polski. Według francuskiej prasy, w proceder miały też być zamieszane polskie firmy.
 • Francja chce karać za korzystanie z usług prostytutek

  Francja chce karać za korzystanie z usług prostytutek

  Francuscy deputowani rozpoczęli w piątek debatę na projektem ustawy, na mocy której na klientów prostytutek nałożone byłyby wysokie kary finansowe. Ustawa ma uderzyć w organizacje przestępcze, które przemycają kobiety do Francji i zmuszają je do prostytucji.
 • Prostytutka nagrała Justina Biebera

  Prostytutka nagrała Justina Biebera

  Do sieci trafił kilkunastosekundowy filmik ze śpiącym Justinem Bieberem. Jego autorką jest ponoć brazylijska prostytutka.
 • Uczestnicy debaty: Karanie klientów sposobem na walkę z prostytucją

  Uczestnicy debaty: Karanie klientów sposobem na walkę z prostytucją

  Karanie za korzystanie z usług prostytutek może być skutecznym sposobem na walkę z tym zjawiskiem; jego skala się zmniejszy, gdy zmniejszy się popyt - przekonywali uczestnicy debaty zorganizowanej we wtorek przez Polskie Lobby Kobiet.
 • Piłkarz okradł prostytutkę i pobił jej przyjaciela

  Piłkarz okradł prostytutkę i pobił jej przyjaciela

  Francuski piłkarz Ousmane Drame może zostać usunięty z drużyny Lecce występującej obecnie w trzeciej lidze włoskiej. 20-latek mający malijskie korzenie zadał się z prostytutką, którą potem obrabował, a następnie pobił jej... transseksualnego przyjaciela.
 • Seksbiznes kwitnie w Dolinie Krzemowej. Czego geek oczekuje od prostytutki?

  Seksbiznes kwitnie w Dolinie Krzemowej. Czego geek oczekuje od prostytutki?

  Tam, gdzie są bogaci klienci, nie brak też prostytutek. Według CNN Money, seksbiznes w Silicon Valley ma się świetnie. Panie znakomicie rozumieją potrzeby klientów - mają konta we wszelkich możliwych serwisach społecznościowych, umożliwiają geekom dokonywanie płatności za pomocą Square’a, a kiedy trzeba, to mogą z nimi nawet rozmawiać.

Filmy - Prostytutka (10)

 • Bunt prostytutek. Walczą o swoje zdrowie

  Mają dość narażania się na choroby dla chwili przyjemności mężczyzny! 15 lat temu etiopskie prostytutki używały prezerwatyw w kontaktach z co dwudziestym klientem. Dziś sięgają po ten środek ochronny niemal zawsze. Przyczyniły się do tego kampanie społeczne – a także niskie ceny kondomów, oferowanych prostytutkom m.in. w specjalnych ośrodkach pomocy. Niestety, amatorzy płatnej miłości nie zawsze zgadzają się na bezpieczny seks. To dlatego prostytutki wciąż pozostają grupą wysokiego ryzyka, jeśli chodzi o zakażenia HIV. – Niekiedy klient nie chce założyć prezerwatywy i bije nas, jeśli nalegamy, a potem jeszcze odmawia zapłacenia za usługę – żali się jedna z prostytutek z Addis Abeby.
 • Marta Szulawiak z „Top Model” będzie rozmawiać z prostytutkami

  Znana z pierwszej edycji programu „Top Model” Marta Szulawiak znów zagości w nocnych klubach. Tym razem jednak nie zmusza jej do tego zła sytuacja materialna, lecz nagrania do programu, który będzie prowadziła w telewizji TLC. Spotka się w nim z osobami pracującymi w seks branży, które odsłonią przed nią kulisy swojej pracy i podzielą się osobistymi historiami.
 • Kobieta-potwór! Jej zbrodnia wstrząsnęła Ameryką

  Kiedy 7 miesięcy temu na luksusowym jachcie zacumowanym w jednym z kalifornijskich portów znaleziono ciało 51-letniego Forresta Hayesa - dyrektora wysokiego szczebla w Google - wszystko wskazywało na to, że mężczyzna przedawkował narkotyki. Szokującą prawdę ujawniło jednak nagranie z kamery przemysłowej. Hayes umówił się na seks na jachcie z luksusową prostytutką, Alix Tichelman, którą poznał poprzez serwis internetowy. To prawdopodobnie Tichelman zaopatrzyła go w heroinę i igły do iniekcji. Kiedy mężczyzna po wstrzyknięciu śmiertelnej dawki narkotyku zaczął umierać, 26-latka spokojnie dopijała wino... Zdradziły ją właśnie odciski palców, nierozważnie pozostawione na kieliszku. Policja podejrzewa, że to nie jedyny przypadek wysłania bogatego menedżera na tamten świat przez Tichelman. Wszystko wyjaśni się na sali sądowej. Na razie podejrzana przebywa w areszcie; wysokość kaucji określono na 1,5 mln dolarów.
 • Chcą być prostytutkami! „Nigdzie tyle nie zarobimy”

  Surabaja to drugie co do wielkości miasto Indonezji, które przez lata „słynęło” z dzielnicy czerwonych latarni o nazwie Dolly – jednej z największych w Azji Południowo-Wschodniej. Co wieczór pracowało tu około 1400 prostytutek. Dolly powstała jeszcze w czasach kolonialnych, teraz jednak władze zdecydowały o jej zamknięciu. W Indonezji, największym muzułmańskim kraju świata, prostytucja jest zakazana. Dolly była traktowana jako wyjątek – ale to już przeszłość. Zamknięcie „dzielnicy rozpusty” to prawdziwy życiowy dramat dla setek kobiet, które sprzedawały tutaj swoje ciało. Dla wielu z nich jest to… normalna praca, dzięki której utrzymują siebie i swoje rodziny. Chociaż rząd chce podarować każdej z nich równowartość 300 euro na rozpoczęcie własnej działalności lub podjęcie pracy w akceptowanym społecznie zawodzie, one protestują. Nic dziwnego, skoro niektóre z nich zarabiały na nierządzie nawet 800 euro miesięcznie…