prostytutka

Synonimy:
prostytutki,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Prostytutka (58)

Filmy - Prostytutka (11)

 • Bunt prostytutek. Walczą o swoje zdrowie

  Mają dość narażania się na choroby dla chwili przyjemności mężczyzny! 15 lat temu etiopskie prostytutki używały prezerwatyw w kontaktach z co dwudziestym klientem. Dziś sięgają po ten środek ochronny niemal zawsze. Przyczyniły się do tego kampanie społeczne – a także niskie ceny kondomów, oferowanych prostytutkom m.in. w specjalnych ośrodkach pomocy. Niestety, amatorzy płatnej miłości nie zawsze zgadzają się na bezpieczny seks. To dlatego prostytutki wciąż pozostają grupą wysokiego ryzyka, jeśli chodzi o zakażenia HIV. – Niekiedy klient nie chce założyć prezerwatywy i bije nas, jeśli nalegamy, a potem jeszcze odmawia zapłacenia za usługę – żali się jedna z prostytutek z Addis Abeby.
 • Marta Szulawiak z „Top Model” będzie rozmawiać z prostytutkami

  Znana z pierwszej edycji programu „Top Model” Marta Szulawiak znów zagości w nocnych klubach. Tym razem jednak nie zmusza jej do tego zła sytuacja materialna, lecz nagrania do programu, który będzie prowadziła w telewizji TLC. Spotka się w nim z osobami pracującymi w seks branży, które odsłonią przed nią kulisy swojej pracy i podzielą się osobistymi historiami.
 • Kobieta-potwór! Jej zbrodnia wstrząsnęła Ameryką

  Kiedy 7 miesięcy temu na luksusowym jachcie zacumowanym w jednym z kalifornijskich portów znaleziono ciało 51-letniego Forresta Hayesa - dyrektora wysokiego szczebla w Google - wszystko wskazywało na to, że mężczyzna przedawkował narkotyki. Szokującą prawdę ujawniło jednak nagranie z kamery przemysłowej. Hayes umówił się na seks na jachcie z luksusową prostytutką, Alix Tichelman, którą poznał poprzez serwis internetowy. To prawdopodobnie Tichelman zaopatrzyła go w heroinę i igły do iniekcji. Kiedy mężczyzna po wstrzyknięciu śmiertelnej dawki narkotyku zaczął umierać, 26-latka spokojnie dopijała wino... Zdradziły ją właśnie odciski palców, nierozważnie pozostawione na kieliszku. Policja podejrzewa, że to nie jedyny przypadek wysłania bogatego menedżera na tamten świat przez Tichelman. Wszystko wyjaśni się na sali sądowej. Na razie podejrzana przebywa w areszcie; wysokość kaucji określono na 1,5 mln dolarów.
 • Chcą być prostytutkami! „Nigdzie tyle nie zarobimy”

  Surabaja to drugie co do wielkości miasto Indonezji, które przez lata „słynęło” z dzielnicy czerwonych latarni o nazwie Dolly – jednej z największych w Azji Południowo-Wschodniej. Co wieczór pracowało tu około 1400 prostytutek. Dolly powstała jeszcze w czasach kolonialnych, teraz jednak władze zdecydowały o jej zamknięciu. W Indonezji, największym muzułmańskim kraju świata, prostytucja jest zakazana. Dolly była traktowana jako wyjątek – ale to już przeszłość. Zamknięcie „dzielnicy rozpusty” to prawdziwy życiowy dramat dla setek kobiet, które sprzedawały tutaj swoje ciało. Dla wielu z nich jest to… normalna praca, dzięki której utrzymują siebie i swoje rodziny. Chociaż rząd chce podarować każdej z nich równowartość 300 euro na rozpoczęcie własnej działalności lub podjęcie pracy w akceptowanym społecznie zawodzie, one protestują. Nic dziwnego, skoro niektóre z nich zarabiały na nierządzie nawet 800 euro miesięcznie…