Sport - prostytutek

Artykuły - Prostytutek (12)

 • Czy prostytutki były na zgrupowaniu? PZPN zaprzecza

  Czy reprezentanci Polski skorzystali z usług kurtyzan? PZPN zdecydowanie zaprzecza.
 • Jacy piłkarze, takie afery...

  Jacy piłkarze, takie afery...

  Alkoholowy skandal w reprezentacji, wywołany niedawno przez Iwańskiego i Peszkę, na tle "wyczynów" gwiazd futbolu wygląda na niewiele znaczący incydent. Nie sprowadzili sobie nawet prostytutek do hotelu, no i nie zażądali dymisji prezesa Grzegorza Laty.
 • Ribery miał relacje z niepełnoletnią prostytutką?

  Ribery miał relacje z niepełnoletnią prostytutką?

  Franck Ribery, gwiazda Bayernu Monachium i reprezentacji Francji, może zostać oskarżony o domniemane relacje z niepełnoletnią prostytutką, o której jednak nie wiedział, że nie miała 18 lat.
 • Prostytutki boją się nawału pracy

  Prostytutki boją się nawału pracy

  Zimowe igrzyska to nie tylko czas wzmożonej pracy dziennikarzy, służb bezpieczeństwa, sportowców, ale także prostytutek. "Panie lekkich obyczajów" z Vancouver boją się, że nie sprostają zadaniu - donosi gazeta "Vancouver Sun".
 • To prostytutki okradły piłkarzy Egiptu?

  To prostytutki okradły piłkarzy Egiptu?

  Afrykańskie media sugerują, że piłkarze Egiptu, którzy kilka dni temu zostali okradzeni, wcześniej urządzili sobie alkoholową libację i korzystali z usług prostytutek. Egipska federacja zaprzecza.
 • Wylecieli z kadry za prostytutki

  Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Czech Petr Rada został odwołany ze stanowiska ze względu na słabe wyniki zespołu w eliminacjach MŚ, a sześciu zawodników zostało wyrzuconych z kadry za rzekomą zabawę z prostytutkami po meczu. Czesi rywalizują w grupie 3 między innymi z Polską.
 • Jego dziewczyna to prostytutka

  Jego dziewczyna to prostytutka

  Jak donosi brytyjska gazeta "News of the World" skrzydłowy portugalskiej reprezentacji i Manchesteru United Cristiano Ronaldo spotyka się z prostytutką i dilerką kokainy, Brazylijką Fernandą Brags.
 • Nazwał arbitra "prostytutką"

  Nazwał arbitra "prostytutką"

  Wciąż nie milkną echa derbowego meczu 4. kolejki Bundesligi pomiędzy Schalke 04 Gelsenkirchen a Borussią Dortmund.
 • Prostytutki na obozie kadry

  Prostytutki na obozie kadry

  Narzekamy na falstart "Orłów" w eliminacjach MŚ, a cóż dopiero mają powiedzieć Rumuni, których reprezentacja dostała baty od Litwy (0:3)? Zwłaszcza, że przyczyną klęski miał być seksskandal - podał "Przegląd Sportowy".
 • Austria bez prostytutek

  Austria bez prostytutek

  Trener Austrii Josef Hickersberger ma jasne zasady. W czasie Euro 2008 jego piłkarze nie mogą uprawiać seksu. - Moi gracze mogą widywać swoje żony. Ale postawiłem dwa warunki: żadnego seksu i żadnych prostytutek w hotelu - wyjaśnia szkoleniowiec, którego zdaniem wstzemięźliwość seksualna to dobry sposób na wygranie z Polakami.