prospekt emisyjny

Artykuły - Prospekt emisyjny (82)

 • Zmiany przepisów o ofercie publicznej

  Zmiany przepisów o ofercie publicznej

  Senat przyjął ostatnio bez poprawek nowelizację przepisów dotyczących oferty publicznej, która dostosowuje polskie prawo do regulacji UE odnoszących się m.in. do zasad publikowania prospektów emisyjnych.
 • Prospekt emisyjny UNIMOT S.A. zatwierdzony

  Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła dziś prospekt emisyjny UNIMOT S.A. sporządzony w związku z planowaną ofertą publiczną akcji Spółki oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu akcji Spółki na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
 • Gekoplast złożył w KNF prospekt emisyjny

  Gekoplast, największy środkowoeuropejski producent polipropylenowych płyt komórkowych, realizuje zapowiedź przejścia na główny parkiet Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Zmianie rynku notowań akcji nie będzie towarzyszyła emisja nowych akcji.
 • KNF zatwierdziła prospekt Labo Print

  Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła 25 listopada prospekt emisyjny Labo Print SA, poznańskiej firmy specjalizującej się w cyfrowym druku wielkoformatowym. Władze Labo Print SA oczekują, że do debiutu na GPW dojdzie do końca tego roku.
 • KNF zatwierdziła prospekt emisyjny Master Pharm

  Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny Master Pharm, w związku z ofertą publiczną akcji s. A i B oraz debiutem na GPW - poinformowała KNF w komunikacie.
 • KNF zatwierdził prospekt emisyjny Grodna

  23 września br. Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt Grodna w celu przeniesienia notowań na rynek regulowany Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie bez nowej emisji akcji. Pierwszy dzień notowań jest planowany na 9 października 2015 roku.
 • AAT Holding opublikował prospekt emisyjny i rozpoczyna pierwszą ofertę publiczną akcji

  Oferta publiczna obejmuje wyłącznie akcje AAT Holding sprzedawane przez dotychczasowych akcjonariuszy, którzy łącznie mogą zaoferować do 3.997.536 akcji AAT Holding. Zapisy na akcje będą przyjmowane od 10 do 21 września br., po cenie maksymalnej równej 30 zł za akcję. Cena akcji spółki zostanie ustalona w wyniku budowy księgi popytu wśród inwestorów instytucjonalnych od 9 do 21 września.
 • Enter Air zadebiutuje na GPW prawdopodobnie 16 lipca

  16 lipca br. to przewidywana data debiutu giełdowego linii czarterowej Enter Air - poinformowała w piątek spółka. Wartość oferty wyniesie ok. 110 mln zł. Z tych pieniędzy przewoźnik chce sfinansować kupno sześciu nowych samolotów. Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny spółki w poniedziałek.
 • KNF zatwierdziła prospekt Enter Air

  KNF zatwierdziła prospekt Enter Air

  KNF zatwierdził prospekt emisyjny czarterowej linii lotniczej Enter Air. Spółka jest największą czarterową linią lotniczą działającą w Polsce.
 • Właściciel marki odzieżowej Diverse idzie na GPW

  Właściciel marki odzieżowej Diverse idzie na GPW

  Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny spółki Etos, właściciela marki odzieżowej Diverse.