prokuratura rejonowa

Artykuły - Prokuratura rejonowa (50)

 • Śledztwo związane z budową stadionu miejskiego w Białymstoku

  Śledztwo związane z budową stadionu miejskiego w Białymstoku

  Prokuratura Rejonowa Białystok-Południe wszczęła śledztwo dotyczące budowy stadionu w Białymstoku. Sprawdza, czy doszło do popełnienia przestępstwa sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa zawalenia się tego obiektu.
 • Prokuratura Generalna chce zmian struktury prokuratur rejonowych

  Prokuratura Generalna chce zmian struktury prokuratur rejonowych

  81 jednostek prokuratury w kraju trzeba zreorganizować w związku z ich niską obsadą etatową i koniecznością dostosowania struktury prokuratury do siatki sądów - uważa Prokuratura Generalna. Resort sprawiedliwości nie zamierza zaakceptować tych planów.
 • Postanowienie Prokuratury Rejonowej o odmowie wszczęcia postępowania

  Zarząd VENO S.A. powziął w dniu dzisiejszym informację o postanowieniu Prokuratury Rejonowej z Warszawy o odmowie wszczęcia postępowania odnośnie trzech czynów wskazanych w zawiadomieniu. Postanowienie w załączeniu. Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:Arkadiusz Kuich - Prezes Zarządu
 • Prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa ws. PKL

  - Zakopiańska prokuratura rejonowa odmówiła wszczęcia śledztwa w sprawie prywatyzacji Polskich Kolei Linowych, nie dopatrując się podejrzenia przestępstwa - powiedział we wtorek PAP szef tamtejszej prokuratury Zbigniew Lis.
 • Film z tragedii "bardzo ważnym dowodem"

  Film z tragedii "bardzo ważnym dowodem"

  Prokuratura Rejonowa w Zambrowie (Podlaskie) uznaje za bardzo ważny dowód w sprawie nagranie wideo wypadku w miejscowości Zambrzyce Króle, gdzie zginęły trzy osoby. Do zakończenia śledztwa potrzebuje opinii biegłego z zakresu ruchu drogowego.
 • Zakończyła się sprawa zatrzymania karetek na bramkach A4

  Prokuratura Rejonowa w Nysie umorzyła w poniedziałek śledztwo ws. nieuzasadnionego zatrzymania karetek na A4 wiozących dwóch ciężko rannych po wypadku - poinformowała prokuratura. Do zdarzenia doszło w czerwcu, jeden z rannych kilka dni później zmarł.
 • Wjechali w drzewo. Ale mogli wypić po wypadku...

  Prokuratura Rejonowa w Sejnach (Podlaskie) umorzyła w piątek śledztwo ws. dwóch funkcjonariuszy BOR, którzy mieli pod wpływem alkoholu jechać samochodem służbowym w okolicy posiadłości prezydenta RP - podał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Suwałkach Ryszard Tomkiewicz.
 • Olga J. oskarżona za niecałe 3 gramy marihuany

  Olga J. oskarżona za niecałe 3 gramy marihuany

  Wokalistka Olga J. została oskarżona o posiadania narkotyków - podała strona internetowa Prokuratury Rejonowej Warszawa Żoliborz.
 • Śmierć dwójki dzieci i mężczyzny. Kierowca aresztowany! Grozi mu 8 lat więzienia

  Śmierć dwójki dzieci i mężczyzny. Kierowca aresztowany! Grozi mu 8 lat więzienia

  Prokuratura Rejonowa w Sejnach (Podlaskie) wszczęła w czwartek śledztwo w sprawie spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym przez 22-latka z Warszawy, który wjechał autem w grupę rowerzystów. Troje z nich zginęło na miejscu.
 • Będzie śledztwo w sprawie zatrzymania karetek na A4

  Będzie śledztwo ws. nieuzasadnionego zatrzymania na bramkach wjazdowych na autostradę A4 karetek wiozących dwóch ciężko rannych po wypadku - poinformowała w czwartek prokuratura rejonowa w Nysie. Jeden z rannych kilka dni później zmarł.