projektor

Artykuły - Projektor (100)

 • Mi Smart Projector 2 Pro - projektor Xiaomi

  Mi Smart Projector 2 Pro - projektor Xiaomi

  Chińska marka Xiaomi zaprezentowała projektor Mi Smart Projector 2 Pro. Urządzenie obsługuje rozdzielczość FHD, a także gwarantuje jakość obrazu o przekątnej od 60 do 120 cali
 • Kieszonkowy projektor multimedialny Philips PicoPix Max

  Kieszonkowy projektor multimedialny Philips PicoPix Max

  Marka Philips zaprezentowała projektor, który łączy kompaktowości i mobilności z możliwością wyświetlenia obrazu o przekątnej 120 cali.
 • ​Optoma HD29HST - test

  ​Optoma HD29HST - test

  Sprawdzamy projektor Optoma HD29HST, multimedialne urządzenie, dzięki któremu w domu będziemy mieli własną salę kinową. Producent twierdzi, że to ciekawa propozycja również dla graczy - weryfikujemy tą i inne obietnice.
 • Sony powiększa ofertę projektorów laserowych

  Sony powiększa ofertę projektorów laserowych

  Firma Sony ogłosiła wprowadzenie do oferty dwóch projektorów laserowych będących najmniejszymi na rynku produktami w swojej klasie.
 • ​Mi Air Purifier Pro H, Mi AioT Router AX3600 i Mi 4K Laser Projector 150" w listopadzie w Polsce

  ​Mi Air Purifier Pro H, Mi AioT Router AX3600 i Mi 4K Laser Projector 150" w listopadzie w Polsce

  Xiaomi w listopadzie rozpocznie sprzedaż w Polsce trzech interesujących urządzeń - oczyszczacza powietrza ​Mi Air Purifier Pro H, routera Mi AioT Router AX3600 i laserowego projektora Mi 4K Laser Projector 150".
 • W jakich aspektach projektor jest lepszy od telewizora?

  W jakich aspektach projektor jest lepszy od telewizora?

  O tym, co odróżnia projektory kina domowego od telewizorów, w jaki sposób nowe projektory wykorzystają moc PlayStation 5 i o tym, czy pandemia sprawi, że coraz więcej osób będzie miało własną, małą salę kinową, rozmawiamy z Chrisem Mullinsem, european home cinema product managerem w firmie Sony.
 • The Premiere - specjalny projektor Samsunga

  The Premiere - specjalny projektor Samsunga

  Podczas wydarzenia Life Unstoppable Samsung zaprezentował The Premiere – projektor 4K o ultrakrótkim rzucie.
 • IFA 2020: LG CineBeam 4K UHD Laser - prawdziwe kino w domu

  IFA 2020: LG CineBeam 4K UHD Laser - prawdziwe kino w domu

  Firma LG podczas targów IFA 2020 zaprezentowała swój najnowszy projektor LG CineBeam 4K UHD Laser (model HU810P). Gigant elektroniki twierdzi, że urządzenie pozwala doświadczyć kinowych wrażeń w domowych warunkach
 • Philips Screeneo: Kino we własnym domu

  Philips Screeneo: Kino we własnym domu

  Jesteś fanem multimedialnej rozrywki na najwyższym poziomie bez wychodzenia z domu? Chcesz oglądać filmy w rozdzielczości 4kK na ekranie o przekątnej 120 cali i cieszyć się przestrzennym dźwiękiem Dolby Digital 2.1 siedząc wygodnie na kanapie w salonie? Koniecznie zapoznaj się z możliwościami projektorów z serii Philips Screeneo.
 • Mobilne projektory Philips: Kino, które zmieścisz na dłoni

  Mobilne projektory Philips: Kino, które zmieścisz na dłoni

  NeoPix, PicoPix i Screeneo to nazwy trzech mobilnych projektorów marki Philips, które mimo małych rozmiarów mają ogromne możliwości. Poznajcie bliżej te niepozorne gadżety!

Filmy - Projektor (2)

 • TUBE NATION: Rzutnik "Ania"

  Rzutnik B-9 "Ania". Mówi wam to coś? Produkowany w latach 70. i 80. przez Łódzkie Zakłady Kinotechniczne. Cena takiego używanego projektora na serwisach aukcyjnych waha się w granicach od 200 do nawet 600 złotych. Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII CO DRUGI WTOREK O 19:00.
 • Samsung Beam – smartfon z projektorem

  W jaki sposób wyróżnić się na rynku smartfonów? Samsung postanowił umieścić w modelu Samsung Beam projektor. Czy takie rozwiązanie sprawdza się w praktyce?