Project

Artykuły - Project (6)

 • 13-15 kwietnia 2015 - Project Management Days 2015

  Zarządzanie projektami to twoje powołanie, a może dopiero zaczynasz przygodę z project managementem? Jeśli tak, to konferencja PMDays 2015 jest propozycją właśnie Ciebie!
 • Biomass Energy Project 7 grudnia zadebiutuje na NewConnect

  Spółka Biomass Energy Project, specjalizująca się m.in. w sadzonkach roślin energetycznych, w piątek 7 grudnia zadebiutuje na rynku NewConnect.
 • Dwa polskie muzea w projekcie Google Art Project

  Dwa polskie muzea w projekcie Google Art Project

  Dzięki współpracy Google z Muzeum Sztuki w Łodzi i z Muzeum Pałacu w Wilanowie, zbiory tych placówek można już oglądać w ramach nowej globalnej edycji internetowej platformy Art Project.
 • Velvet Revolver: pierwszy raz na scenie

  Velvet Revolver: pierwszy raz na scenie

  Velvet Revolver, nowa grupa założona przez trzech byłych członków Guns N' Roses, dała pierwszy koncert. Odbył się on w czwartek, 19 czerwca, w El Rey Theatre w Los Angeles. Pierwszy singel tej supergrupy, zatytułowany "Set Me Free", już robi furorę w stacjach radiowych.
 • Ambitny Scott Weiland

  Ambitny Scott Weiland

  "Chcemy nagrać najlepszą rockandrollową płytę dekady" - mówi Scott Weiland, wokalista supergrupy Velvet Revolver, w której skład wchodzą również trzej byli członkowie Guns n' Roses. Muzyk zaprzecza jednocześnie plotkom o rozpadzie jego macierzystej formacji Stone Temple Pilots.
 • The Project: Nowa supergrupa

  The Project: Nowa supergrupa

  Były wokalista Stone Temple Pilots i trzej byli członkowie Guns n' Roses stworzyli nową grupę, którą nazwali po prostu The Project. Na razie udało się im zarejestrować dwa utwory, ale muzycy mają nadzieję na dłuższą współpracę, która w ciągu najbliższych miesięcy być może zaowocuje płytą.