progresja

Artykuły - Progresja (16)

 • Felieton Gwiazdowskiego: Podatek prewencyjny

  Felieton Gwiazdowskiego: Podatek prewencyjny

  Podstawową przyczyną licznych bzdur podatkowych, które tu od jakiegoś czasu opisuję, jest "sprawiedliwość społeczna". To w jej imię utrzymywana jest bowiem progresja podatkowa.
 • Warsaw Prog Days II. Collage powraca po 10 latach

  Warsaw Prog Days II. Collage powraca po 10 latach

  W dniach 25 i 26 października w klubie Progresja odbędzie się druga edycja festiwalu rocka progresywnego Warsaw Prog Days II. W programie m.in. pierwszy po latach występ legendarnej grupy Collage.
 • Sekret skutecznego treningu

  Sekret skutecznego treningu

  Jeśli zadamy sobie pytanie "Jaki jest jeden z największych błędów treningowych?" odpowiedź może wydać się zaskakująca: schematyczność i monotonia. Nawet najdoskonalszy plan treningowy wykonywany nieustannie przez długi czas przestaje przynosić rezultaty
 • Turbo: 30 lat "Dorosłych dzieci"

  Turbo: 30 lat "Dorosłych dzieci"

  Koncertem na festiwalu Jagórfest (sobota 19 stycznia, Klub Progresja w Warszawie) grupa Turbo rozpocznie cykl występów poświęconych rocznicy 30-lecia wydania swojego debiutanckiego albumu "Dorosłe dzieci".
 • Konkurs: Zobacz Kreatora na żywo

  Konkurs: Zobacz Kreatora na żywo

  Fanów metalu zapraszamy do zabawy, w której wygraną jest m.in. podwójne zaproszenie na koncert grupy Kreator w Warszawie (2 grudnia w Klubie Progresja).
 • Lacuna Coil w Warszawie

  Lacuna Coil w Warszawie

  19 listopada w warszawskim klubie Progresja odbędzie się jedyny polski koncert grupy Lacuna Coil.
 • Grzegorz Kupczyk: Takiej jazdy dawno nie było

  Grzegorz Kupczyk: Takiej jazdy dawno nie było

  W sobotę (21 kwietnia) w warszawskim klubie Progresja odbędzie się specjalny koncert z okazji 30-lecia działalności scenicznej Grzegorza Kupczyka, lidera grupy CETI i byłego wokalisty Turbo.
 • Ian Gillan o Chopinie. Premiera z Krukiem

  Ian Gillan o Chopinie. Premiera z Krukiem

  25 listopada w warszawskim klubie Progresja odbędzie się premiera filmu dokumentalnego "Historia Chopina - opowiada Ian Gillan z Deep Purple". Podczas prezentacji odbędzie się koncert polskiej hardrockowej formacji Kruk, która w lipcu poprzedzała Deep Purple w nadmorskiej Dolinie Charlotty.
 • Zmiany w Military Camp 2011

  Zmiany w Military Camp 2011

  Nie w warszawskim Amfiteatrze Parku Sowińskiego, jak wcześniej zapowiadano, a w stołecznym klubie "Progresja" odbędzie się 2 września Military Camp Festival.
 • Paul Gilbert zagra w Warszawie

  Paul Gilbert zagra w Warszawie

  25 listopada w warszawskim klubie Progresja na jedynym koncercie w Polsce wystąpi jeden z najpopularniejszych, najbardziej inspirujących gitarzystów świata - Paul Gilbert.