program TV

Artykuły - Program TV (6)

 • Nat Geo People: Nowy kanał dokumentalno-rozrywkowy

  Nat Geo People: Nowy kanał dokumentalno-rozrywkowy

  Nat Geo People, nowy dokumentalno-rozrywkowy kanał telewizyjny z rodziny National Geographic, rozpoczął swą działalność 1 października. Od 6 października na kanale można oglądać nową serię, zatytułowaną "Czworo niemowląt na sekundę".
 • ETS: Nadawanie programów TV w internecie - tylko za zgodą nadawców

  ETS: Nadawanie programów TV w internecie - tylko za zgodą nadawców

  Brytyjscy nadawcy telewizyjni wygrali w czwartek w unijnym Trybunale w sporze ze spółką, która retransmitowała ich programy na swojej stronie internetowej. Taka retransmisja to publiczne udostępnianie utworów, na które potrzeba zgody autora - orzekł ETS.
 • Pobierz aplikację z programem tv na telefon!

  Pobierz aplikację z programem tv na telefon!

  Zachęcamy do pobrania aplikacji Programoid dla systemu Android. Dzięki temu będziecie mogli na swoich komórkach sprawdzać program telewizyjny. Mamy na liście ponad 340 stacji! Aby pobrać aplikację kliknij tutaj!
 • KRRiT: Koncesja dla TV Trwam przedłużona do 2023 r.

  KRRiT: Koncesja dla TV Trwam przedłużona do 2023 r.

  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała fundacji o. Tadeusza Rydzyka koncesję na nadawanie programu TV Trwam przez kolejne 10 lat - poinformowała KRRiT po poniedziałkowym posiedzeniu.
 • Sąsiad Polski mały, ale programów TV aż pięć!

  Do dwóch lat czeska telewizja publiczna mieć będzie pięć kanałów. Do tej pory emituje ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 (sportowy). O przygotowaniach do uruchomienia ČT5 powiedział czeskim mediom odchodzący szef informacji ČT - Milan Fridrich.
 • Zmiany w programach TV

  W związku ze śmiercią Papieża Jana Pawła wszystkie stacje telewizyjne nadające w Polsce zmieniły swoją ramówkę. W najbliższych dniach telewizje będą nadawały wyłącznie programy i filmy tematycznie związane z osobą Ojca Świętego. Nie będzie emisji reklam.

Filmy - Program TV (4)

 • "Zaskocz bliskich", odcinek 2

  Zaskocz Bliskich - program o tym jak w wyjątkowy i niezapomniany sposób zaskoczyć bliską osobę. Za każdym razem prowadząca pomoże zorganizować niespodziankę, która wprawi w zdumienie, a przede wszystkim będzie jasnym komunikatem "Zależy mi na Tobie, to wszystko zrobiłam/em dla Ciebie". W tym programie czeka nas mnóstwo śmiechu, pozytywnych emocji, ale nie zabraknie też nerwów oraz łez wzruszeń!
 • „#Supermodelka Plus Size”: Zwiastun 8. odcinka

  W ósmym odcinku programu „#Supermodelka Plus Size” na uczestniczki czekają zadania, w których będą musiały pokazać swoją umiejętność wchodzenia w rolę, ale też zaprezentować sto procent siebie, zapominając o pozowaniu. Kandydatki dostaną także szansę wykazania się wyczuciem mody i stylu. Jak poradzą sobie z tak różnorodnymi wyzwaniami?
 • Królowe second-handów: Zwiastun 2. odcinka

  W każdym odcinku „Królowych second-handu” o zwycięstwo walczą dwie uczestniczki, które zaprezentują własne stylizacje na zadany temat. Czas na upolowanie konkretnego stroju to dwadzieścia minut. Ich kreacje oceni znana blogerka modowa Macademian Girl oraz przypadkowi przechodnie.
 • „#Supermodelka Plus Size”: Pierwszy komercyjny pokaz mody

  W sobotę 16 września uczestniczki nowego programu Polsatu „#Supermodelka Plus Size” po raz pierwszy poza programem wystąpiły w pokazie mody podczas PTAK PREMIERY. Pokaz obserwował reporter Polsat News Oskar Netkowski.