program rozrywkowy

Artykuły - Program rozrywkowy (40)

 • "Rolnik szuka żony" w telewizji!

  "Rolnik szuka żony" w telewizji!

  Telewizyjna Jedynka przygotowuje nowy program rozrywkowy. Jesienią widzowie obejrzą show "Rolnik szuka żony", w którym polscy rolnicy będą szukać życiowych partnerek.
 • Rewolucje w programach rozrywkowych

  Rewolucje w programach rozrywkowych

  Powrót Justyny Steczkowskiej do "The Voice of Poland", Ewa Farna jako czwarty juror w "X Factor", Piotr Rogucki zamiast Łoza w "Tylko muzyce. Must Be The Music" oraz długa lista znanych nazwisk w "Tańcu z gwiazdami". Niebawem startują nowe telewizyjne ramówki.
 • "X Factor": Kto wygra tym razem?

  "X Factor": Kto wygra tym razem?

  Wielkie muzyczne odliczanie czas zacząć! 23 lutego na antenę telewizji TVN powraca najpopularniejszy program rozrywkowy - "X Factor".
 • Wiosenne nowości i sprawdzone formaty

  Wiosenne nowości i sprawdzone formaty

  Wiosną w telewizji TVN nie zabraknie wrażeń i emocji. Stacja stara się być o krok przed konkurencją, dlatego przygotowała dla swoich widzów aż pięć nowości programowych. Jej nowa ramówka, to także dobrze znane seriale, sprawdzone programy rozrywkowe i publicystyka.
 • Telekamery 2012: Oto laureaci!

  Telekamery 2012: Oto laureaci!

  Znamy już laureatów jubileuszowej 15. edycji plebiscytu Telekamery. Ulubieni aktorzy czytelników "Tele Tygodnia" to Maja Ostaszewska i Piotr Adamczyk, najchętniej oglądany serial - "Czas honoru", a program rozrywkowy - "Jaka to melodia". Wśród jurorów najpopularniejszy okazał się Robert Kozyra.
 • Hubert Urbański- Biografia

  Hubert Urbański to jeden z najpopularniejszych polskich prezenterów telewizyjnych. Choć prowadził wiele programów rozrywkowych, widzowie pamiętają go głównie z teleturnieju "Milionerzy".
 • Sztywniacy? Wcale nie!

  Sztywniacy? Wcale nie!

  Jedną z największych nowości trwającej 13. edycji "Tańca z gwiazdami" jest zmiana składu jurorskiego. Od września gwiazdy próbujące swoich sił w tańcu ocenia Jolanta Fraszyńska. - To nie olimpiada taneczna, tylko program rozrywkowy - mówi aktorka.
 • Co nowego w Dwójce?

  Co nowego w Dwójce?

  Jesienią TVP2 zaproponuje widzom m.in. program rozrywkowy "The Voice of Poland" oraz dwa nowe polskie seriale.
 • Kabaretowe wakacje z duchami

  Kabaretowe wakacje z duchami

  Humorem, skeczami i dowcipnymi dialogami zabawić mają widzów "Kabaretowe wakacje z duchami" - program rozrywkowy, który telewizyjna "Dwójka" nagra 11 lipca w ruinach zamku w Szydłowie (Świętokrzyskie). Telewidzowie obejrzą kabareton w dwóch częściach - 6 i 20 sierpnia.
 • Już od 30 lat bawi Polaków

  Już od 30 lat bawi Polaków

  Marcin Daniec często komentuje polską rozrywkę, wcielając się m.in. w swojego sąsiada. Znany komik opowiada o tym, z czego możemy się dziś śmiać i czy on sam bawi się oglądając polskie programy rozrywkowe.