program

Artykuły - Program (323)

 • Rolnicy. Podlasie: Jeszcze więcej zwierząt

  Rolnicy. Podlasie: Jeszcze więcej zwierząt

  Ukochanych zwierząt nigdy nie za mało – być może właśnie taka idea przyświeca Emilce, do której w najnowszym odcinku zawita kolejne wspaniałe stworzenie. Andrzej z Gienkiem posprzątają stodołę i wytworzą parę ciuków, a Tomek natrafi na pewne problemy podczas orki. To wszystko już w niedzielę w telewizji FOKUS TV.
 • Rolnicy. Podlasie: Ważna męska decyzja

  Rolnicy. Podlasie: Ważna męska decyzja

  W życiu każdego mężczyzny nadchodzi czas, kiedy trzeba podjąć naprawdę trudną decyzję i... udać się do dentysty! Właśnie tam wybierze się w najnowszym odcinku Andrzej. Oprócz tego będziemy uczestniczyć w budowie wybiegu dla kóz oraz splataniu tradycyjnego uwiązu dla krowy. To wszystko już niedzielę 30 maja w telewizji FOKUS TV.
 • Rolnicy. Podlasie: Wielkie zmiany

  Rolnicy. Podlasie: Wielkie zmiany

  U rolników z Podlasia nadchodzą kolejne wielkie zmiany. Gienek i Andrzej w końcu doczekają się upragnionej łazienki. W najnowszym odcinku zobaczymy także, co kryje się pod tajemniczo brzmiącym zabiegiem dekornizacji oraz udamy się na „kozoterapię”. To wszystko w najbliższą niedzielę w telewizji FOKUS TV.
 • Rolnicy. Podlasie: Kozy, kózki, koźlątka…

  Rolnicy. Podlasie: Kozy, kózki, koźlątka…

  Najnowszy odcinek serialu dokumentalnego "Rolnicy. Podlasie" już w niedzielę, a przed telewizorami nie może zabraknąć miłośników małych zwierząt, gdyż Emilka odbierze kolejne porody swoich kóz, wyczekując również na poród swojego dziecka. Natomiast w Plutyczach legendarne błoto da o sobie znać. Oj, będzie się działo. To wszystko w telewizji FOKUS TV.
 • Rolnicy. Podlasie: Praca wre!

  Rolnicy. Podlasie: Praca wre!

  W najbliższą niedzielę będziemy mogli obejrzeć najnowszy odcinek „Rolników. Podlasie”, a w nim nasi bohaterowie nie próżnowali! Budowa nowego ogrodzenia, ścinanie suszek, wyprowadzanie koni, testowanie nowej maszyny – podsumowując, praca wre. Premiera już 9 maja w telewizji FOKUS TV.
 • Rolnicy. Podlasie: Natalia jest w ciąży

  Rolnicy. Podlasie: Natalia jest w ciąży

  W zeszłym tygodniu emocje sięgnęły zenitu, gdy dowiedzieliśmy się, że Emilia spodziewa się dziecka. Wydawałoby się, że widzów już nic nie zaskoczy, jednak nie w przypadku rolników z Podlasia. Okazuje się, że kolejna bohaterka jest w ciąży, a jest nią Natalia z Haciek. Najbliższy odcinek już w niedzielę w telewizji FOKUS TV.
 • Rolnicy. Podlasie: Emilka spodziewa się dziecka!

  Rolnicy. Podlasie: Emilka spodziewa się dziecka!

  U rolników z Podlasia ciągle coś się dzieje, jednak to, co wydarzy się w najbliższym odcinku, będzie szczególnym zaskoczeniem! Otóż dowiadujemy się, że Emilka spodziewa się dziecka. Jak się czuje przyszła mama oraz inni nasi ulubieńcy? Odpowiedzi znajdziemy w niedzielę w telewizji FOKUS TV.
 • Rolnicy. Podlasie: Prawdziwy swojski chleb

  Rolnicy. Podlasie: Prawdziwy swojski chleb

  Z naszymi ulubionymi rolnikami z Podlasia nie sposób się nudzić. Już w najbliższą niedzielę czekają na nas ich kolejne przygody. W najnowszym odcinku programu "Rolnicy. Podlasie" dowiemy się, jak upiec przepyszny swojski chleb, odwiedzimy dopiero narodzone króliczki i wypróbujemy – tajemniczo brzmiący – lonżownik. To wszystko w telewizji FOKUS TV.
 • Rolnicy. Podlasie: Wyprawa po drewno

  Rolnicy. Podlasie: Wyprawa po drewno

  Kolejna niedziela i kolejny wyczekiwany odcinek przygód najsympatyczniejszych rolników z Podlasia. U naszych bohaterów nadchodzi zima, więc rozpoczęli porządne przygotowania. Główna misja – wyprawa po drewno! To, czym się zakończy, zobaczymy na antenie FOKUS TV.
 • Rolnicy. Podlasie: Weterynarz na wagę złota

  Rolnicy. Podlasie: Weterynarz na wagę złota

  U rolników z wielobarwnego Podlasia nie ma czasu na nudę! Już w niedzielę 4 kwietnia czeka nas kolejny odcinek pełen niespodziewanych przygód z ulubionymi bohaterami w roli głównej. Kolczykowanie krów, ciężkie weterynaryjne decyzje i przede wszystkim miło spędzony czas – to wszystko w telewizji FOKUS TV.

Filmy - Program (32)

 • "Design Dream", odcinek 2. Oglądaj w Polsacie w niedzielę o 17:40

  Utalentowani projektanci wnętrz w ciągu zaledwie 36 godzin będą musieli narysować projekt, zrobić zakupy, a następnie urządzić wnętrze salonu czteroosobowej rodziny. Pomieszczenie musi pełnić wiele funkcji jednocześnie – być pokojem dziennym, jadalnią, placem zabaw dla dzieci, miejscem do przechowywania i sypialnią rodziców. To wszystko na 17 metrach kwadratowych. Uczestnik, który w najmniejszym stopniu odpowie na potrzeby rodziny będzie musiał opuścić program.
 • "Nasz nowy dom": Ekipa programu wyrusza na pomoc kolejnym rodzinom!

  W środę poznamy historię pani Bożeny z Kałkowa. Kobieta uciekła od męża z czwórką dzieci. Uciekła przed alkoholem i przemocą. Nie mając się gdzie podziać, przez kilka dni cała rodzina mieszkała w stodole. W czwartek ekipa programu odwiedzi Jaroszki w województwie mazowieckim. To właśnie tam mieszka Pani Monika z mężem i synami: osiemnastoletnim Pawłem i Czternastoletnim Michałem. Kilka lat temu rodzice mieli poważny wypadek. Pan Piotr bardzo ucierpiał, miał połamany kręgosłup, do dziś nie powrócił do pełnej sprawności.
 • Program "Ewa gotuje" wraca na antenę Polsatu

  6 marca na antenę Polsatu wraca kulinarny program "Ewa gotuje". Prowadząca program Ewa Wachowicz zdradza co czeka widzów w nowym sezonie.
 • "Nasz nowy dom" - Druga część świątecznej odsłony programu juz w najbliższą niedzielę!

  Dzięki Telewizji Polsat i programowi „Nasz nowy dom” już ponad 200 rodzin mieszka w ciepłych, bezpiecznych domach. Dzieci zyskały miejsca do nauki, rozwoju i wypoczynku, dorosłym spadły z głowy troski związane ze stanem domu. Jak co roku, w okresie przedświątecznym, Katarzyna Dowbor wraz architektami i kierownikami ekip budowlanych spotyka się z rodzinami, których los odmienił się dzięki programowi.