program

Artykuły - Program (313)

Filmy - Program (29)

 • "Nasz nowy dom" - Ekipa programu pomoże rodzinom w Jędrzejowie i Lubartowie!

  Przed nami ostatnie w tym sezonie metamorfozy domów. Ekipa programu odwiedzi Jędrzejów i Lubartów, aby pomóc rodzinom, których dramatyczna sytuacja życiowa i mieszkaniowa, wymaga natychmiastowej interwencji i wsparcia.
 • Ekipa programu rusza na pomoc kolejnym rodzinom! Kto tym razem otrzyma szansę na nowe, lepsze życie?

  W środę Kasia Dowbor wraz z ekipą programu odwiedzi Mogielnicę. To właśnie tam w maleńkim domku na obrzeżach miasta mieszkają pani Barbara i jej nastoletnia córka, Amelia. Pani Basia jest pielęgniarką, całe życie pomagała innym, a teraz sama znalazła się w sytuacji, w której lada moment może zacząć potrzebować pomocy. W czwartek przeniesiemy się do Częstochowy. To właśnie tam w mieszkaniu w bloku mieszkają pan Jacek, jego żona i ich dzieci: Daniel, Marysia i Łucja. Małżonkowie są ludźmi schorowanymi, niepełnosprawnymi. Oboje marzyli, by znaleźć miłość i założyć rodzinę, ale też oboje bali się, że z powodu własnej ułomności nie znajdą swoich drugich połówek.
 • Rolnicy - Odcinek 1

  Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii "Rolnicy" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.
 • Czy Ida Nowakowska ogląda ,,Dzień Dobry TVN"?

  Czy prowadzącej ,,Pytanie na Śniadanie" zdarza się podglądać konkurencję?