program

Artykuły - Program (410)

Filmy - Program (13)

 • Oskarżone - Odcinek 1

  35-letnia Maria Kiljańska jest podejrzana o znęcanie się nad swoim 9-letnim synem - Brunem, na którego ciele nauczycielka zauważyła niepokojące ślady pobicia. Chłopiec zostaje odebrany matce i przekazany pod opiekę ojca. Kobieta chce za wszelką cenę odzyskać syna i udowodnić, że jest niewinna. Próbuje negocjować z byłym mężem, ale mężczyzna jest nieugięty. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy sąsiadki Marii i teściowa, zeznają przeciwko niej.
 • "Randka z nieznajomym", odcinek 1

  W pierwszym odcinku poznamy m.in. Miłosza (20 lat) z Płocka, który gra w zespole disco polo oraz Weronikę (21 lat) z Katowic, która pracuje jako hostessa i fordanserka. Weronika chciałaby pójść na randkę z mężczyzną w mundurze. Miłosz lubi natomiast spokojne, naturalne dziewczyny.
 • Maja Sablewska dostała nowy program

  Maja Sablewska przygotowuje właśnie kolejny program telewizyjny, w którym poruszać będzie tematy związane z modą i urodą. Format nosi tytuł „SOS: Sablewska od stylu”.
 • Tomasz Jacyków o krytykowaniu celebrytów

  Tomasz Jacyków twierdzi, że stara się wyrażać krytykę tak, aby nikogo nie urazić. – Jeśli ktoś się na mnie obraża, to jego sprawa – uważa stylista. Jego kontrowersyjne opinie na pewno przypadły do gustu widzom telewizji Polsat Cafe. Program „Gwiazdy na dywaniku” z udziałem Jacykowa od września można oglądać dwa razy w tygodniu. W programie Tomasz Jacyków i Joanna Horodyńska oceniają stylizacje gwiazd prezentowane podczas oficjalnych imprez. Szczególnie chętnie wyłapują i poddają analizie wszelkie modowe wpadki. Format ten od początku budził sporo kontrowersji, prowadzący pozwalali sobie bowiem nie tyle na krytykę, co niewybredne czasami drwiny. Jacyków, znany z poetyckich, ale i ostrych wypowiedzi, doskonale wpasował się w profil programu. – Pracuję jako stylista od ponad 20 lat, w związku z czym z bardzo wieloma osobami miałem do czynienia, i zawodowo, i towarzysko, i w związku z czym mnóstwo ludzi znam. Jest zapotrzebowanie na program i cieszymy się z Joanną, że odpowiadamy na potrzeby ludzi - mówi stylista.