program

Artykuły - Program (313)

Filmy - Program (27)

 • Rolnicy - Odcinek 1

  Zawód rolnika jest jednym z najbardziej tradycyjnych i najtrudniejszych w Polsce. Trzeba pracować przez 7 dni w tygodniu przez cały rok, wstawać o 4 rano i kłaść się spać o 23. Rolnik musi oporządzić gospodarstwo domowe, zwierzęta, a także pole. Nie ma wolnych weekendów, a nawet dni. W serii "Rolnicy" przedstawione są m.in. trudy pracy na gospodarstwie. Każdego z bohaterów cechuje wytrwałość, pracowitość, hart ducha, cierpliwość i miłość do przyrody.
 • Czy Ida Nowakowska ogląda ,,Dzień Dobry TVN"?

  Czy prowadzącej ,,Pytanie na Śniadanie" zdarza się podglądać konkurencję?
 • Zdrowa w każdym detalu - Nowotwór piersi

  W Polsce od wielu lat wzrasta zachorowalność na nowotwory piersi, w ostatnich latach bardzo się to nasiliło. Nowotwory złośliwe są pierwszą przyczyną zgonu kobiet poniżej 65 roku życia. Pierwsze miejsce zajmuje właśnie rak piersi. W dzisiejszym programie odpowiemy na pytania dlaczego chorujemy i jaką profilaktykę stosować oraz jak diagnozujemy i leczymy nowotwór piersi, powiemy również jak żyje się po leczeniu nowotworu.
 • Encyklopedia zdrowia - Zdrowe nawyki żywieniowe

  W programie o dietach i o zdrowych nawykach żywieniowych. Gośćmi są: Iza Czajka, fizjolog żywienia oraz Lidia Trawińska, dietetyk kliniczny.